?c=arhitectura&t=admisi&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A117 Apostol M. Alexandru Petrica 7.80 8.60 7.30 7.90 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
2 A204 Arnautu V. Dragos Ionut 8.50 8.90 7.20 9.60 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
3 A266 Avram G. Ana Maria 8.46 9.10 6.70 9.90 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
?c=arhitectura&t=admisi&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A92 Baba V. Ioan Mihai 7.59 9.59 5.80 8.40 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
2 A109 Barbulescu M. Toma Alexandru 8.31 9.35 8.20 7.90 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
3 A441 Barnutiu A. Sorin Andrei 7.30 9.44 5.05 8.50 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
4 A285 Betea D. Claudia Maria 9.25 9.46 8.40 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
5 A27 Big R. Radu 7.06 9.70 6.20 6.60 Arhitectura(plata) REDISTRIB ARH
6 A153 Bodea I. Ioan Serban 9.01 9.55 8.10 9.65 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
7 A259 Bogdan T. Robert 7.98 9.31 6.50 8.80 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
8 A31 Borsa I. Iuliu Nicolae 8.19 9.15 8.10 7.80 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
9 A186 Bota I. Irina 7.18 9.34 5.40 7.90 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
10 A133 Buta L. Raluca Adina 7.92 9.40 6.60 8.50 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A234 Ciocian Ardeleanu M. Casandra Maria 7.31 9.56 6.70 6.80 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
2 A53 Cornea M. Alina Patricia Silvia 8.90 9.50 7.60 9.90 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
3 A398 Cornescu V. Andrei 7.36 8.91 8.70 5.25 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
4 A132 Costea C. Andrei 7.91 8.95 5.50 9.80 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
5 A160 Costea V. Cristina Codruta 9.17 9.89 8.00 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
6 A139 Costin L. Iancu Laurean 7.14 9.62 5.10 7.95 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
7 A262 Covaci O. Ionut Ovidiu 7.01 8.89 7.20 5.90 Arhitectura(plata) REDISTRIB ARH
8 A198 Csepreghy A. Cristina 8.28 9.71 6.55 9.30 Arhitectura(buget) REDISTRIB ARH
9 A73 Cupet G. Oana Cezara 7.95 9.55 8.20 6.90 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
10 A136 Czilli P. Laszlo 8.83 9.17 7.50 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
11 A85 Czimbalmos Kozma C. Reka 9.45 9.76 8.90 9.85 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
?c=arhitectura&t=admisi&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A80 Danciu M. Vlad 8.96 9.40 7.70 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
2 A56 Darolti L. Mara 7.53 9.78 7.25 6.70 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
3 A423 Deac V. Valentin 8.65 8.86 7.40 9.80 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
4 A3 Dicoi A. Catalin Radu 7.36 9.64 6.10 7.50 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
5 A272 Dinca A. Alexandra 7.36 9.33 7.00 6.75 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
6 A320 Dobrican S. Maria Cristina 7.85 9.48 5.90 9.00 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
7 A135 Dreghiciu I. Oana Andreea 7.12 9.64 6.40 6.60 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=admisi&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A219 Faloba D. Mirona Ioana 8.15 9.25 8.20 7.55 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
2 A146 Faur V. Adrian Vasile 7.60 9.61 7.80 6.40 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
3 A301 Florincuta G. Laurentiu Cristian 8.15 8.47 7.50 8.65 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
4 A190 Fornvald A. Margit Elza 8.63 8.39 7.40 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
5 A307 Furduiu G. Emilia 7.16 9.90 7.85 5.10 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
6 A256 Furtuna R. Cristina 7.82 9.73 8.30 6.40 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A284 Gal C. Orsolya 7.75 9.38 7.30 7.40 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
2 A229 Galos V. Horatiu Artur 8.63 9.25 6.97 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
3 A414 Georgiu C. Corina Georgiana 8.43 8.89 7.00 9.65 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
4 A167 Gheara N. Adriana 8.92 9.61 7.50 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
5 A269 Gheorghiu D. Bogdan Alexandru 7.38 9.30 7.10 6.70 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
6 A23 Gherasim P. Ionut 7.55 9.57 7.60 6.50 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
7 A138 Gheta A. Tudor 8.71 9.76 7.20 9.70 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
8 A308 Gyongyossy A. Robert 7.81 8.79 6.60 8.55 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
9 A195 Gyorfy I. Laszlo Miklos 8.27 9.49 7.30 8.65 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
10 A78 Gyorgy Fazakas S. Beata 7.46 9.10 6.70 7.40 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=H
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A164 Hangan S. Sandu Mircea 8.48 9.91 6.80 9.45 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
2 A145 Hanusz S. Cristian Iosif 8.69 9.48 7.00 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
3 A70 Hlavathy C. Zsofia 8.70 9.52 7.00 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
4 A346 Horea H. Maria Luana 8.72 9.44 7.10 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
5 A319 Horvath F. Anca Simona 7.59 9.35 6.20 8.10 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=I
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A436 Ioan Mateescu D. Cezar Mihail 7.36 8.84 7.20 6.80 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=J
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A419 Joarza C. Cristina Delia 7.34 9.73 7.20 6.30 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
2 A33 Jubak M. Timea 7.65 8.26 6.30 8.70 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
3 A303 Jurgiu T. Andra 8.02 9.42 7.35 8.00 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=K
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A282 Koves T. Andrei 7.09 9.29 6.00 7.10 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=L
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A98 Lois R. Eugen Lucian 7.28 9.02 5.50 8.20 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
2 A131 Lupu N. Nicolae 7.17 8.85 7.20 6.30 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=M
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A107 Macavei N. Petru Mihai 8.38 9.12 7.30 9.10 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
2 A377 Macaveiu R. Sinziana 8.81 9.27 9.05 8.35 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
3 A413 Maier I. Ioan Ciprian 7.56 9.81 7.30 6.70 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
4 A197 Mararoiu S. Andrada Maria 8.16 9.41 9.10 6.60 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
5 A312 Marcean D. Roxana Maria 7.41 9.46 7.20 6.60 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
6 A322 Marcu A. Dan Petru 8.72 9.23 7.20 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
7 A62 Marinescu C. Vlad Cezar 7.70 9.60 7.40 7.05 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
8 A32 Mart N. Darius Lucian 7.89 8.76 8.05 7.30 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
9 A244 Matei V. Mihai 7.82 9.40 7.20 7.65 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
10 A125 Megyesi I. Leia 8.01 9.25 6.60 8.80 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
11 A128 Metes M. Valentin 7.96 9.60 8.20 6.90 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
12 A395 Micu A. Adrian Viorel 7.36 7.73 7.15 7.40 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
13 A428 Mihaly T. Emese 7.02 9.80 7.37 5.30 Arhitectura(plata) REDISTRIB ARH
14 A443 Mindras G. Anda Maria 8.62 9.51 6.80 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
15 A38 Mircea R. Flaviu 8.88 8.61 8.10 9.80 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
16 A371 Miron S. Simona Adina 8.24 9.20 7.00 9.00 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
17 A271 Moldovan N. Dan 8.78 9.71 7.10 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
18 A327 Moldovan R. Vlad 7.90 8.44 7.05 8.50 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
19 A165 Motu I. Andreea 8.01 9.68 8.50 6.70 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
20 A353 Muntean D. Andreea 7.50 9.42 7.30 6.75 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
21 A354 Muntean D. Stefana 7.06 9.71 6.20 6.60 Arhitectura(plata) REDISTRIB ARH
22 A51 Muresan R. Dan Vasile 7.23 9.75 6.30 6.90 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=N
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A330 Nica P. Alexandru Ionut 7.27 9.55 6.20 7.20 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
2 A248 Nicolae G. Luiza 8.59 9.56 6.90 9.80 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
?c=arhitectura&t=admisi&l=O
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A427 Oniga V. Crina Alina 8.77 9.09 7.40 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
2 A52 Oroian O. Silviu Nicolae 8.79 9.05 7.45 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
?c=arhitectura&t=admisi&l=P
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A178 Pantea A. Radu 8.59 9.35 6.80 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
2 A172 Pascu I. Ionatan Raul 7.94 8.34 6.60 9.10 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
3 A265 Paun I. Mihai 8.71 9.45 7.40 9.65 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
4 A174 Petrina M. Elena 7.61 9.36 6.90 7.45 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
5 A55 Petrisor M. Adrian 8.66 9.50 8.30 8.60 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
6 A264 Pop I. Ioana Maria 7.69 9.77 6.95 7.40 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
7 A235 Pop M. Adrian Florin 8.01 9.38 6.75 8.60 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
8 A59 Pop Lupu M. Adela Mihaela 8.73 9.68 7.30 9.70 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
9 A366 Popa I. Vlad Lucian 8.44 9.14 7.20 9.35 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
10 A326 Popescu N. Oana Alexandra 8.76 9.60 7.20 9.90 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
?c=arhitectura&t=admisi&l=Q
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=admisi&l=R
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A156 Racu V. Mihai 8.72 9.23 7.20 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
2 A101 Rob N. Raul Mihai 8.23 8.45 6.50 9.85 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
3 A113 Rus D. Alexandra Ioana 7.50 8.91 7.20 7.10 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
4 A19 Rus V. Alexandra 8.70 9.93 7.50 9.30 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
?c=arhitectura&t=admisi&l=S
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A329 Sandu A. Sorin Marius 8.14 8.73 7.20 8.80 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
2 A97 Saplacan V. Radu 8.38 9.84 7.20 8.85 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
3 A220 Sapunaru C. Irina 9.33 9.87 8.40 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
4 A392 Scurtu V. Mihaela 7.53 7.16 8.30 6.95 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
5 A152 Stan R. Tudor Cristian 8.16 8.21 7.20 9.10 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
6 A34 Stana V. Sonia Andra 7.08 9.73 7.55 5.30 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
7 A77 Stanca G. Ana Maria Diana 7.13 9.45 8.10 5.00 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
8 A47 Stanca T. Diana 7.33 9.46 6.70 6.90 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
9 A439 Strimbu T. Iulia 7.39 9.55 7.00 6.70 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
10 A200 Sucala A. Horatiu Catalin 8.11 9.35 6.30 9.30 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
11 A294 Supp O. Iuliu Oliver 8.97 9.55 7.80 9.85 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
12 A20 Szakacs G. Istvan Gyula 7.59 8.15 6.30 8.60 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
13 A71 Szasz K. Karoly Zsolt 8.89 9.65 7.40 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
14 A359 Szeles F. Adam Istvan 7.87 9.87 5.25 9.50 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
15 A278 Szoke A. Andras 7.49 7.57 6.80 8.15 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=T
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A86 Talpos R. Georgel Radu 7.07 7.85 7.10 6.65 Arhitectura(plata) REDISTRIB ARH
2 A396 Tamas E. Simona 8.38 9.63 8.95 7.20 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
3 A363 Taras I. Ana Maria 8.69 9.36 7.70 9.35 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
4 A81 Timis P. Raul Damian 8.61 8.88 7.10 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
5 A95 Tiotiu E. Alexandru 8.37 9.28 8.10 8.20 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
6 A268 Truica C. Marinela Lidia 7.98 9.04 7.00 8.45 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
7 A221 Tudor P. Alina 8.92 9.44 7.60 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
?c=arhitectura&t=admisi&l=U
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=admisi&l=V
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A238 Vanca V. Mihai 8.57 8.77 7.70 9.35 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
2 A74 Vancea V. Ioana 7.27 9.69 5.65 7.70 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
3 A242 Varga F. Katalin 7.64 9.60 7.10 7.20 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
4 A207 Veg A. Mihai 7.63 9.58 7.70 6.60 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
5 A149 Vlad I. Sorana Maria 8.53 9.08 6.80 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
6 A36 Vlasin A. Anca Mirela 7.04 9.80 6.60 6.10 Arhitectura(plata) REDISTRIB ARH
7 A154 Voda R. Irina Ioana 7.94 8.80 7.60 7.85 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
8 A348 Voina P. Catalina Loredana 7.21 9.08 7.10 6.40 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
9 A314 Voinea V. Alina Elena 7.28 9.20 6.45 7.15 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
10 A147 Vonica I. Irina Ioana 7.58 9.33 7.50 6.80 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
?c=arhitectura&t=admisi&l=W
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=admisi&l=X
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=admisi&l=Y
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=admisi&l=Z
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A243 Zbarcea R. Raluca 7.67 9.45 6.95 7.50 Arhitectura(plata) Confirmat (Platit taxa scolarizare)
2 A335 Zsigmond P. Pal 8.42 8.90 6.60 10.00 Arhitectura(buget) Confirmat (a Adus Diploma)
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Apostoiu D. Rodica 6.86 9.00 5.60 7.05
2 Ariciu P. Alex Raul Cedric 6.56 8.50 6.50 5.65
3 Atanasoaie C. Adrian Daniel 6.62 9.21 6.80 5.15
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Baciu P. George Alexandru 6.59 8.89 6.45 5.60
2 Balazs M. Tunde 6.68 9.04 7.00 5.20
3 Balint A. Rozalia 6.89 9.39 5.75 6.80
4 Barbos S. Gheorghe Alexandru 6.32 9.41 5.70 5.40
5 Bartha C. Reka 6.57 8.68 5.20 6.90
6 Bauer E. Andrada Eugenia 6.97 9.66 7.30 5.30
7 Bojan I. Maria Magdalena 6.52 8.53 5.70 6.35
8 Bratu A. Alina Alisa 6.71 9.15 6.90 5.30
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Chiejdan M. Adina Andreea 6.85 8.37 7.60 5.35
2 Cioclu P. Dan Gabriel 6.63 9.39 6.10 5.80
3 Cordos I. Raluca Mihaela 7.00 8.20 7.10 6.30
4 Cotuna I. Iulia Andreea 6.53 9.17 6.65 5.10
5 Crisan (cas. Lupas) E. Paula Cristina 6.69 8.75 6.10 6.25
6 Curta T. Tudor Bogdan 6.95 9.36 7.10 5.60
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Donea C. Ioan 6.92 7.90 6.60 6.75
2 Drogeanu D. Horia Dan 6.61 9.25 6.80 5.10
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Ferencz L. Lehel 5.68 7.80 5.30 5.00
2 Filip P. Anca Claudia 6.43 8.37 6.10 5.80
3 Firte V. Florin Daniel 6.76 8.20 6.90 5.90
4 Fiscuci M. Stefan Cristian 6.97 9.37 5.45 7.30
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Gavrila M. Anca Roxana 6.95 9.28 6.35 6.40
2 Gondociu V. Isabella 6.99 9.18 6.25 6.65
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=H
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=I
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Ionescu I. Stefania Alexandra 6.60 8.90 5.60 6.45
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=J
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=K
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Kos F. Kinga 6.62 9.30 6.60 5.30
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=L
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=M
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Marina I. Flaviu Ioan 6.08 9.73 5.30 5.05
2 Mesesan C. Mircea 6.61 8.05 6.30 6.20
3 Mic S. Samuel Voicu Daniel 6.72 8.90 5.85 6.50
4 Miszti A. Dalma Iudit 6.86 9.03 6.20 6.45
5 Moldovan A. Alexandra Petruta 6.86 8.94 6.50 6.20
6 Morar M M. Tudor 6.55 8.49 5.60 6.55
7 Motas C. Anca Iulia Gabriela 6.76 9.42 6.50 5.70
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=N
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Neicu F. Andreea 6.26 8.91 5.60 5.60
2 Nicula I. Agatha Oana 6.45 8.76 5.30 6.45
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=O
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Oarga T. Roxana Codina Garofita 6.69 7.89 6.20 6.60
2 Olteanu M. Monica Antonia 6.86 9.12 5.90 6.70
3 Orban I. Beata 6.83 8.18 6.70 6.30
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=P
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Panturu I. Amza 6.64 9.61 6.20 5.60
2 Perticas F. Bogdan Calin 6.57 9.28 5.30 6.50
3 Pop A. Laura Alexandra 6.65 9.55 5.50 6.35
4 Pop I. Vlad Adrian 6.63 7.69 6.30 6.45
5 Pop I. Adrian Ionut 6.53 8.87 6.50 5.40
6 Pop Marian O. Alexandra Ana 6.31 9.18 6.20 5.00
7 Popa V. Ioana Adela 6.92 9.20 6.70 6.00
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=Q
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=R
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Revnic E. Bogdan Andrei 7.01 8.39 5.80 7.55
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=S
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Salincean V. Alexandra 5.92 8.41 5.50 5.10
2 Sdraila A. Marian Aurel 6.60 8.21 6.60 5.80
3 Sterpu E. Ioana Madalina 6.70 8.31 7.30 5.30
4 Sucila N. Nicolae Viorel 6.74 9.32 6.40 5.80
5 Szuz Pop A. Alexandru 6.41 8.59 5.70 6.05
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=T
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Tamas D. Daniela Maria 7.01 8.85 5.60 7.50
2 Teleaga R. Iacob Aritm 6.78 9.32 6.00 6.30
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=U
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=V
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 Vaduva C. Marius Constantin 6.59 8.58 6.55 5.65
2 Veres T. Tudor Serban 6.75 7.17 7.00 6.30
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=W
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=X
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=Y
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=inasteptare&l=Z
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=respinsi&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A399 Albu I. Andrei 0.00 8.50 6.20 4.35
2 A341 Andreica I. Radu Alexandru 0.00 9.29 6.80 4.20
3 A402 Avadanei C. Claudiu 0.00 8.18 7.40 4.80
4 A69 Avram I. Ion 0.00 8.72 6.30 4.95
5 A429 Avram Parasca G. Adelina 0.00 9.11 6.20 3.95
?c=arhitectura&t=respinsi&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A99 Badelita S. Liviu 0.00 7.91 2.90 3.00
2 A199 Baiesan G. Ioan Gabriel 0.00 9.02 5.60 3.40
3 A17 Balla T. Zoltan 0.00 6.70 6.80 3.80
4 A175 Bancos L. Emilia Ioana 0.00 9.61 6.20 4.10
5 A60 Banyai J. Melinda 0.00 8.28 5.30 4.60
6 A358 Barta D. Oana Cristina 0.00 9.40 3.20 3.25
7 A66 Bartha A. Biborka 0.00 9.35 7.60 4.70
8 A364 Berendei I. Robert Mihai 0.00 8.95 4.50 3.60
9 A39 Blaga N. Nicolae Sabin 0.00 9.31 7.40 4.65
10 A296 Bodea B. Elena Antoanela 0.00 9.50 7.50 4.60
11 A119 Boer E. Szilard Ianos 0.00 8.05 4.90 4.70
12 A338 Boha G. Iuliana Diana 0.00 9.05 6.40 4.90
13 A30 Borza D. Vlad David 0.00 7.49 5.45 3.90
14 A425 Bota A. Victor Aurel 0.00 7.00 6.00 4.60
15 A194 Boteanu L. Ingrid 0.00 8.41 7.75 0.00
16 A82 Bruja S. Maria Sinziana 0.00 9.19 5.20 4.45
17 A182 Buda C. Razvan 0.00 9.20 5.25 4.50
18 A237 Budisan V. Ovidiu Cornel 0.00 9.65 6.70 4.15
19 A424 Bugnar P. Adrian Mihai 0.00 6.81 6.70 4.70
20 A365 Bujenita V. Ionut Adrian 0.00 9.10 5.60 0.00
21 A157 Burlea O. Adriana 0.00 9.45 5.45 3.85
22 A22 Burus Siklodi B. Botond Zoltan 0.00 8.81 7.10 4.75
23 A218 Buz G. Valentina Adriana 0.00 9.55 6.50 3.90
24 A403 Buzatu S. Alexandru 0.00 9.40 4.60 6.85
?c=arhitectura&t=respinsi&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A180 Cantor V. Cristian Vasile 0.00 9.03 6.60 4.70
2 A192 Cataraga I. Casiana Ioana 0.00 9.60 7.20 4.70
3 A356 Chifa I. Catalin Cosmin 0.00 9.55 5.80 3.30
4 A49 Chis I. Oana Andreea 0.00 9.38 6.15 4.10
5 A415 Cimpan I. Istvan Atila 0.00 6.31 6.00 4.60
6 A442 Ciochina G. Adrian 0.00 8.98 4.20 3.30
7 A304 Cioica E. Emiliana Iulia 0.00 9.78 6.30 4.60
8 A440 Ciolpan M. Adrian Dan 0.00 8.38 5.60 4.45
9 A270 Ciuica M. Alexandru 0.00 9.09 4.40 3.85
10 A434 Comiza G. Gheorghe 0.00 9.42 4.00 4.75
11 A295 Contiu I. Roxana Elena 0.00 9.10 4.95 5.50
12 A321 Costea D. Ana Maria 0.00 8.34 4.70 3.65
13 A343 Cotumbeanu V. Oana 0.00 7.86 5.60 4.00
14 A253 Craciun I. Ioana Alexandra 0.00 8.32 5.50 3.40
15 A181 Cristea I. Ionut Cristian 0.00 7.90 4.70 6.85
16 A250 Csata A. Krisztina 0.00 8.97 8.20 4.25
17 A404 Czipczer S. Luana 0.00 9.35 5.50 3.50
?c=arhitectura&t=respinsi&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A340 Dabican V. Eduard Florin 0.00 9.37 6.50 4.50
2 A281 Damian I. Alexandru Ioan 0.00 9.55 8.50 4.60
3 A276 Dascalu G. Andreea Alexandra 0.00 9.90 5.95 4.75
4 A110 Demian I. Maria Alexandra 0.00 9.03 6.52 4.75
5 A422 Dezsi V. Eduard 0.00 8.95 7.10 4.15
6 A311 Dohotar G. Mihai Grigore 0.00 8.43 6.55 4.55
7 A88 Dumitru A. Alexandru Dan 0.00 8.96 6.80 4.15
8 A89 Dumitru A. Ioana Monica 0.00 9.22 5.70 4.10
?c=arhitectura&t=respinsi&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=respinsi&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A26 Ferenczy A. Andras Bela 0.00 9.24 7.10 4.45
2 A100 Filip O. Alexandra 0.00 9.64 8.20 3.30
3 A93 Filipescu I. Ovidiu Ioan 0.00 7.61 3.80 6.30
4 A446 Frisan E. Cristian Florin 0.00 7.26 4.20 4.70
5 A357 Fulop C. Borbala 0.00 8.51 4.70 3.80
?c=arhitectura&t=respinsi&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A255 Gagea M. Alexandru Mihai 0.00 8.80 4.20 3.35
2 A170 Galos D. Diana Andreea 0.00 9.53 6.10 4.50
3 A16 Gheorghe N. Monica 0.00 9.40 7.35 4.00
4 A289 Ghisoiu I. Ioan 0.00 9.69 6.90 4.60
5 A104 Goiceanu I. Simona 0.00 8.94 5.50 4.80
6 A163 Gosav D. Silviu Mihai 0.00 9.10 6.10 4.70
7 A122 Grama L. Andrei Alin 0.00 8.79 7.50 4.15
8 A388 Graur G. Andrei George 0.00 9.38 7.00 4.35
9 A114 Grigoriu A. Raluca 0.00 9.17 0.00 0.00
10 A302 Gusan T. Alexandru Calin 0.00 9.03 5.00 3.06
?c=arhitectura&t=respinsi&l=H
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A177 Hau Valeanu V. Valentina Lavinia 0.00 9.51 5.60 3.25
2 A35 Hopartean G. Diana 0.00 9.95 5.90 4.65
3 A126 Hotea Florian I. Bogdan 0.00 8.76 5.60 4.80
4 A291 Hunyadi I. Gabriel Adrian 0.00 9.20 7.20 3.40
?c=arhitectura&t=respinsi&l=I
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A372 Iftimia V. Catalina 0.00 8.89 5.80 4.80
2 A215 Ilyes I. Andras 0.00 8.67 4.60 4.90
3 A210 Ionescu G. Mihai Radu 0.00 8.73 5.57 4.40
4 A379 Ionescu P. Diana Andreea 0.00 9.60 7.60 4.05
5 A141 Iordate D. Daniel Dorin 0.00 8.63 4.07 3.50
6 A287 Iura V. Simona 0.00 9.24 5.80 4.65
?c=arhitectura&t=respinsi&l=J
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A227 Jakab D. Viorica 0.00 9.07 5.10 4.10
2 A206 Jarda I. Ionel 0.00 7.91 6.50 3.45
?c=arhitectura&t=respinsi&l=K
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A315 Kis A. Reka Timea 0.00 8.43 4.20 3.14
2 A258 Kiss E. Ana Simona 0.00 9.36 6.45 4.60
3 A228 Kiss I. Septimiu 0.00 8.05 4.50 3.01
4 A72 Kurtinecz I. Paula Roxana 0.00 9.81 7.50 4.95
?c=arhitectura&t=respinsi&l=L
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A209 Lapusan Z. Rares Calin 0.00 9.06 6.30 3.35
2 A350 Lazar I. Ioana Silvia 0.00 9.18 5.50 4.45
3 A400 Lefter G. Flavian 0.00 9.16 5.50 3.65
4 A111 Lelescu C. Claudia Nera 0.00 8.63 3.70 3.50
5 A61 Lobontiu M. Alexandra Iulia 0.00 9.06 7.55 4.30
6 A230 Lohan V. Alin 0.00 8.60 6.00 4.05
7 A168 Lukacs C. Eszter 0.00 8.28 5.30 4.35
8 A417 Lukacsi L. Csaba 0.00 9.45 4.70 4.40
?c=arhitectura&t=respinsi&l=M
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A76 Macavei V. Andrei Vasile 0.00 8.77 5.35 3.45
2 A393 Manea C. Sinziana Maria 0.00 7.90 7.00 4.10
3 A254 Marton T. Szilard Tibor 0.00 9.11 5.75 4.55
4 A240 Matei C. Paula Adriana 0.00 9.49 4.65 5.30
5 A273 Matei L. Ciprian 0.00 8.60 6.20 4.15
6 A211 Michiu Dinescu V. Dan Victor 0.00 9.02 6.47 4.35
7 A257 Mihai V. Cristian Vasile 0.00 9.50 5.25 4.50
8 A58 Mihalcea S. Marina Claudia 0.00 9.25 8.00 4.65
9 A115 Misca G. Andrei Gabriel 0.00 8.54 6.50 4.45
10 A267 Moldan P. Adina 0.00 9.48 7.60 4.75
11 A232 Moldovan D. Andrei Danut Alin 0.00 8.84 6.20 4.60
?c=arhitectura&t=respinsi&l=N
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A246 Nagy S. Arpad 0.00 8.88 4.80 3.75
2 A407 Negrut C. Ioana Paula 0.00 9.47 7.40 4.50
3 A339 Nistor T. Florin 0.00 9.20 6.20 4.65
4 A362 Nits A. Oana Diana 0.00 9.43 6.50 4.80
?c=arhitectura&t=respinsi&l=O
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A433 Oana D. Daniel Ovidiu 0.00 8.96 3.70 3.85
2 A90 Onisor M. Andra 0.00 9.38 6.20 0.00
3 A83 Oprea G. Georgiana 0.00 9.31 4.60 3.55
4 A7 Oprea M. Andrada Marinela 0.00 9.24 5.80 3.45
5 A299 Opris C. Mihaela 0.00 9.28 5.00 3.50
?c=arhitectura&t=respinsi&l=P
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A68 Pacurar I. Horatiu 0.00 9.00 7.50 4.60
2 A279 Papai Erdelyi S. Noemi Szidonia 0.00 8.91 6.20 3.95
3 A426 Pardi J. Katalin Ildiko 0.00 6.96 5.80 3.45
4 A12 Pascu I. Ionel 0.00 8.63 6.20 3.45
5 A290 Pata I. Domnita Irina 0.00 9.37 6.97 4.60
6 A373 Patru A. Roxana Gabriela 0.00 9.00 5.10 3.30
7 A50 Perja I. Alexandra Ioana 0.00 8.34 4.70 3.19
8 A316 Persa I. Dorin Ioan 0.00 9.30 7.10 3.00
9 A386 Petrescu M. Tudor Radu 0.00 9.30 7.00 4.45
10 A162 Petri M. Mihai Alexandru 0.00 8.82 5.40 4.81
11 A336 Petric A. Daniela 0.00 9.03 6.10 3.70
12 A298 Petrovan N. Emil 0.00 7.95 6.80 4.55
13 A411 Piescu C. Karin Emma 0.00 9.52 6.80 3.75
14 A313 Pintea I. Laura Cristina 0.00 8.67 4.40 3.35
15 A397 Plosz Gyongyosi M. Eniko 0.00 8.71 0.00 6.20
16 A148 Pocol C. Andreea 0.00 9.79 7.40 4.50
17 A103 Pop I. Roxana Elena 0.00 9.10 4.80 4.35
18 A334 Popa D. Doina Cristina 0.00 9.26 7.00 4.10
19 A231 Popa E. Marius 0.00 9.74 7.55 4.35
20 A245 Popa P. Andreea Maria 0.00 8.86 6.50 3.80
21 A380 Popescu A. Alexandra 0.00 9.33 8.70 4.40
22 A375 Popescu G. George Radu 0.00 7.85 8.90 4.60
23 A5 Posan L. Zsuzsa Margit 0.00 9.32 6.80 4.45
24 A420 Prodea O. Emanuela Raluca 0.00 8.93 5.00 4.60
25 A41 Purtator D. Horia Artur 0.00 8.60 7.10 4.50
?c=arhitectura&t=respinsi&l=Q
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=respinsi&l=R
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A263 Ratiu M. Daniel 0.00 9.17 5.90 4.30
2 A432 Roventa C. Alexandru 0.00 9.21 5.25 3.85
?c=arhitectura&t=respinsi&l=S
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A43 Sandor I. Daniela Emilia 0.00 9.15 6.80 4.80
2 A345 Savlovschi F. Cristi Florinel 0.00 9.51 4.69 7.00
3 A13 Serdaru V. Raluca Mihaela 0.00 9.27 5.95 4.40
4 A418 Singuran M. Alexandra Paula 0.00 8.13 4.50 4.40
5 A14 Stadler W. Reinhold Lehel 0.00 8.46 6.10 4.60
6 A445 Stati G. Igor 0.00 9.39 7.75 3.50
7 A239 Stefan O. Crina Alexandra 0.00 8.82 6.95 3.70
8 A201 Stei G. Dan Cristian 0.00 7.70 6.30 3.40
9 A297 Suciu E. Anca Monica 0.00 7.39 5.50 3.25
10 A118 Szavuly I. Istvan 0.00 8.02 6.70 4.55
11 A309 Szilagyi Bartha G. Jozsef 0.00 8.05 8.40 4.35
12 A286 Szvinyuk L. Istvan 0.00 8.44 5.60 4.90
?c=arhitectura&t=respinsi&l=T
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A292 Taflan G. Sebastian 0.00 9.23 5.30 4.90
2 A46 Tamas A. Orsolya 0.00 8.93 6.05 3.50
3 A342 Tara M. Mircea Marcel 0.00 8.57 5.10 3.50
4 A376 Taric N. Mara Stefana 0.00 8.95 7.10 4.60
5 A224 Tarus N. Andra Paula 0.00 8.45 4.20 3.25
6 A247 Tataranu C. Irina Mihaela 0.00 9.41 6.50 3.90
7 A37 Taut I. Oana Mihaela 0.00 9.75 8.50 4.70
8 A187 Tecuceanu R. Diana Andreea 0.00 9.77 7.75 4.00
9 A185 Tichie G. Andreea Roxana 0.00 8.75 7.27 4.70
10 A260 Tigau C. Iulian Petru 0.00 9.45 6.50 4.25
11 A277 Timofte D. Raul Dorian 0.00 8.97 7.07 4.60
12 A212 Toader C. Andrei Vlad 0.00 9.00 6.30 4.45
13 A166 Tocaciu V. Vasile Laurentiu 0.00 8.80 2.85 3.19
14 A216 Todoran D. Ionel Dumitru 0.00 7.96 2.85 3.25
15 A324 Todosiu I. Simion Stefan 0.00 9.20 6.10 4.80
16 A275 Tokes E. Balazs 0.00 9.22 6.40 4.10
17 A332 Trufas M. Ciprian 0.00 9.70 5.80 3.35
18 A57 Turicu A. Monica 0.00 9.28 4.30 4.50
19 A401 Tutelea N. Alexandru 0.00 8.92 3.80 4.40
20 A374 Tutoveanu D. Ana Miruna 0.00 8.77 7.80 4.25
?c=arhitectura&t=respinsi&l=U
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A349 Urda D. Daniel Stefan 0.00 8.52 6.00 3.85
?c=arhitectura&t=respinsi&l=V
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A79 Varga I. Iudita 0.00 7.78 5.70 3.50
2 A293 Varga I. Mihai 0.00 9.38 5.10 3.70
3 A9 Varga Kovacs A. Andrei Levente 0.00 9.39 4.80 7.50
4 A252 Vasile A. Adriana Maria 0.00 8.98 6.10 4.30
5 A202 Vintila V. Nora 0.00 9.60 6.50 4.60
6 A48 Vlad I. Rares Ioan 0.00 9.07 6.20 4.60
7 A387 Voinea R. Alexandra 0.00 9.23 6.80 3.55
?c=arhitectura&t=respinsi&l=W
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A213 Winter P. Andreea Eva 0.00 6.27 4.00 3.35
?c=arhitectura&t=respinsi&l=X
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=respinsi&l=Y
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
?c=arhitectura&t=respinsi&l=Z
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A171 Zapartan A. Elena Teodora 0.00 9.92 4.30 4.05
2 A310 Zirbo N. Ciprian Andrei 0.00 7.60 3.70 3.25
?c=arhitectura&t=retrasi&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A421 Acimov M. Lazar 6.40 8.10 6.90 5.05 Retras
2 A416 Arseniuc A. Adrian 7.07 8.97 7.20 6.00 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A24 Baias I. Sorana Ionela 6.98 8.33 7.50 5.80 Retras
2 A96 Balan H. Teodora 6.98 9.70 5.10 7.50 Retras
3 A87 Beca A. Adriana 7.06 9.51 6.60 6.30 Retras
4 A54 Bobocea T. Iuliana 6.30 9.84 5.50 5.35 Retras
5 A391 Brad A. Alexandru Mihai 7.96 9.24 8.00 7.30 Retras
6 A306 Burnete A. Andrei 6.64 9.60 5.60 6.20 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A383 Cardos M. Alexandru 6.66 9.50 5.70 6.20 Retras
2 A169 Chisarau P. Mihai 7.11 9.68 7.35 5.60 Retras
3 A323 Ciorgovean I. Adrian Ioan 7.28 9.73 6.55 6.80 Retras
4 A183 Ciuca I. Andreea 6.75 9.37 5.70 6.50 Retras
5 A384 Copia S. Mihaela 7.27 9.05 6.60 7.05 Retras
6 A390 Covali D. Ioana 8.24 9.20 8.70 7.30 Retras
7 A274 Csaszar F. Andrei Francisc 6.68 8.54 5.70 6.75 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A331 David M. Matei 8.05 9.25 7.07 8.45 Retras
2 A382 Draghici P. Dan Cristian 6.32 9.61 5.40 5.60 Retras
3 A370 Dumitru M. Cristian 7.15 9.19 7.50 5.80 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A381 Ercus I. George Cornelius 7.90 8.64 8.80 6.65 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=retrasi&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A94 Gal S. Sandor Szabolcs 7.65 8.46 6.90 8.00 Retras
2 A91 Gal Z. Zoltan 7.59 8.87 6.45 8.10 Retras
3 A437 Gheorghe M. Ionela Cristina 7.90 8.31 7.70 7.90 Retras
4 A205 Grosariu C. Mihai Stefan 7.77 7.85 7.50 8.00 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=H
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A225 Haja M. Sergiu Mihai 6.97 8.18 6.20 7.15 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=I
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=retrasi&l=J
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=retrasi&l=K
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A261 Kocsis Z. Eniko Larisa 7.79 9.86 7.75 6.80 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=L
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A44 Laudat G. Cristian Cosmin 7.25 9.07 7.30 6.30 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=M
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A317 Marian E. Iulia Ioana 7.44 8.40 8.80 5.60 Retras
2 A10 Mate I. Krisztina 7.03 9.36 7.30 5.60 Retras
3 A155 Mihaltan S. Deea Crenguta 7.36 9.63 7.40 6.20 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=N
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A176 Nonosel S. Andreea Elena 6.64 8.20 6.20 6.30 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=O
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A120 Oprita I. Ioana 7.52 9.84 7.30 6.60 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=P
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A378 Paun E. Alexandru Catalin 8.44 9.66 6.87 9.40 Retras
2 A438 Petrache G. Constantin Andrei 7.27 9.38 6.90 6.60 Retras
3 A223 Pop I. Ioan Mircea 6.73 7.46 6.60 6.50 Retras
4 A249 Pop V. Sorin Cristian 6.45 9.48 5.30 6.10 Retras
5 A412 Potra H. Mihai Dragos 8.01 9.66 8.20 7.00 Retras
6 A25 Pricop G. Mihai Andrei 7.90 8.93 7.50 7.80 Retras
7 A236 Prunea A. Vlad Adrian 6.72 9.01 6.30 6.00 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=Q
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=retrasi&l=R
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A4 Rasoiu I. Ciprian Ionut 8.70 9.63 9.65 7.30 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=S
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A430 Simon I. Ioana Simina 6.75 9.45 6.60 5.55 Retras
2 A112 Szeredai G. Lorant 6.93 9.38 6.75 5.90 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=T
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A184 Timpau V. Alexandra 6.70 8.94 6.60 5.70 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=U
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=retrasi&l=V
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A351 Vinteler I. Doina 6.49 8.88 6.70 5.10 Retras
2 A75 Vlasceanu V. Matei Stefan 7.65 9.45 9.20 5.20 Retras
?c=arhitectura&t=retrasi&l=W
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=retrasi&l=X
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=retrasi&l=Y
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
?c=arhitectura&t=retrasi&l=Z
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Categorie de repartizare
1 A305 Zatic V. Natalia 7.34 9.30 6.70 7.00 Retras
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2136 Abrudan V. Cristina 8.80 8.86 8.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
2 X1564 Achim G. Sebastian Gheorghe 8.46 8.55 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
3 X1694 Adam A. Arpad Adrian 7.59 8.43 6.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
4 X1197 Adam M. Ovidiu Adrian 8.45 9.04 7.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
5 X1211 Adam P. Adriana Mihaela 8.77 9.18 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
6 X1369 Adamosy A. Andrei 6.74 7.61 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
7 X2336 Aileni C. Vasile Constantin 6.02 6.05 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
8 X1980 Aknai F. Francisc 8.66 7.62 9.70 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
9 X2392 Alexa V. Marius Valerian 7.30 7.70 6.90 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
10 X467 Anca A. Stelian Augustin 7.32 8.40 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
11 X2340 Anca G. Vlad 8.19 9.02 7.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
12 X1682 Andrea G. Cosmin 7.81 9.38 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
13 X2295 Andrecan V. Cosmin Ionut 8.95 9.65 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
14 X1272 Andrei M. Stefan Radu 8.65 9.30 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
15 X2587 Andresel F. Marinela Sanda 6.54 8.09 5.00 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
16 X1762 Andron R. Radu Ioan 8.18 9.36 7.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
17 X1110 Androne V. Dorin Pompei 7.92 8.48 7.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
18 X1121 Androne Sterca N. Bogdan 8.61 8.73 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
19 X1361 Andronic G. Ionut Adrian 8.13 7.90 8.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
20 X236 Angelescu G. Sergiu Gabriel 8.96 9.31 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
21 X2132 Anghel M. Bogdan Gheorghe 7.17 8.73 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
22 X2256 Anghelescu G. Bogdan Lucian 6.88 7.65 6.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
23 X363 Antal T. Paul Cristian 7.90 8.68 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
24 X1948 Anton V. Camelia Adriana 8.20 8.90 7.50 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
25 X5064 Apafaian T. Darius Teodor 7.36 7.97 6.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
26 X220 Apetri M. Irina Elena 8.19 9.63 6.75 Instalatii(plata) Repart - dosar
27 X2542 Ardelean G. Ancuta 7.40 7.80 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
28 X1836 Ardelean I. Vlad Florin 6.66 7.45 5.87 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
29 X547 Ardelean M. Mircea 6.81 8.00 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
30 X6008 Ardelean N. Adrian Daniel 7.54 8.59 6.50 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
31 X1388 Ardevan R. Titus 8.33 8.66 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
32 X569 Ariesan D. Marius Septimiu 8.67 8.68 8.66 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
33 X1255 Aruncutean G. Sergiu Andrei 5.77 6.05 5.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
34 X7033 Asztalos F. Robert Ferenc 8.17 8.55 7.80 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
35 X574 Atanasoaie C. Adrian Daniel 8.48 9.21 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
36 X1618 Avram A. Anamaria 8.35 8.21 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
37 X252 Avram C. Dan Alex 7.91 8.57 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
38 X1945 Avram V. Alexandru 8.16 8.82 7.50 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
39 X1181 Avram V. Paul Cirprian 9.49 9.73 9.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
40 X7001 Avram Temes S. Vlad 8.66 8.96 8.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
41 X107 Avramescu V. Alin Valentin 8.07 9.15 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X6034 Bab A. Claudiu Alexandru 6.90 8.30 5.50 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
2 X141 Baba S. Andrei Stefan 8.41 9.58 7.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
3 X758 Baba V. Ioan Nicolae 8.71 8.80 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
4 X5055 Babalau D. Grigore Daniel 6.76 8.03 5.50 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
5 X414 Babeanu C. Constantin 8.53 9.19 7.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
6 X300 Babos M. Mihai Constantin 7.35 7.58 7.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
7 X807 Babos R. Rezso Daniel 7.22 7.70 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
8 X1279 Baciu I. Adrian Dorel Ioan 7.82 9.65 6.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
9 X2385 Baciu P. George Alexandru 8.19 8.89 7.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
10 X2397 Baciu S. Adrian Alexandru 6.95 8.15 5.75 Instalatii(plata) Repart - dosar
11 X303 Baciu T. Ovidiu 8.41 8.45 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
12 X2045 Baciu V. Paul Sergiu 6.13 6.90 5.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
13 X2614 Bacu I. Septimiu 6.76 7.37 6.16 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
14 X1516 Baczo A. Sandor 7.49 7.61 7.37 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
15 X328 Baczo F. Zsolt Ferenc 8.38 9.39 7.37 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
16 X384 Badau I. Mihai Ionut 6.74 7.17 6.31 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
17 X2024 Badea N. Constantin 5.73 6.21 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
18 X175 Badelita S. Liviu 7.39 7.91 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
19 X1418 Bagacean A. Alin Razvan 6.90 8.55 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
20 X1653 Bagutiu V. Mihai Lucian 6.87 7.12 6.62 Instalatii(plata) Repart - dosar
21 X1582 Baias R. Liviu Remus 7.55 7.85 7.25 Instalatii(plata) Repart - dosar
22 X1068 Baican P. Ionut Marius 9.02 9.55 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
23 X2556 Baies G. Gabriela 7.22 8.25 6.20 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
24 X1476 Bal I. Razvan 8.50 9.50 7.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
25 X2586 Balaban G. Sorin Gheorghe 6.15 7.19 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
26 X1708 Balaie V. Ciprian Bogdan 5.65 6.30 5.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
27 X1629 Balan E. Ioana Lorena 8.37 9.25 7.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
28 X366 Balan P. Alexandra 9.32 8.90 9.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
29 X2054 Balas V. Vlad 6.98 8.34 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
30 X197 Balazs M. Tunde 8.64 9.04 8.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
31 X5005 Balc D. Dorel Nelu 6.84 7.43 6.25 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
32 X2475 Balint A. Karoly Ianos 5.14 5.29 5.00 Instalatii(plata) Repart - dosar
33 X223 Balint S. Lorand Norbert 6.60 8.00 5.20 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
34 X1873 Balla C. Annamaria Doina 9.07 9.27 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
35 X572 Balmos L. Ramona Ioana 8.50 8.25 8.75 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
36 X470 Balog A. Alexandru 8.73 8.60 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
37 X1443 Balog I. Vlad Rares 6.50 6.39 6.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
38 X1794 Balogh Z. Henrietta 5.90 6.05 5.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
39 X968 Balota V. Sergiu 8.40 8.81 8.00 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
40 X2168 Ban L. Horatiu Cristian 9.94 9.88 10.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
41 X1902 Bandi D. Dezso Lorant 6.50 7.89 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repart - dosar
42 X1731 Banea T. Teodor Ciprian 8.12 8.12 8.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
43 X1898 Banyai J. Melinda 7.64 8.28 7.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
44 X2772 Bara T. Attila 6.83 6.42 7.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
45 X2204 Barbat M. Vlad Teodor 6.83 8.05 5.62 Instalatii(plata) Repart - dosar
46 X734 Barbatei A. Adrian 8.06 8.00 8.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
47 X81 Barboni P. Emanuel 8.13 8.64 7.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
48 X443 Barbos S. Gheorghe Alexandru 8.76 9.41 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
49 X129 Bardasan V. Adrian 7.15 8.69 5.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
50 X988 Bardocz G. Peter 8.73 9.46 8.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
51 X331 Bardoczi T. Tibor 7.72 9.07 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
52 X676 Baricz L. Laszlo Levente 8.06 8.13 8.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
53 X1159 Barla A. Zsolt 7.15 7.94 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
54 X867 Barlea S. Octavian 8.16 8.95 7.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
55 X793 Barna I. Dan Ionut 9.61 9.35 9.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
56 X2810 Barna L. Vasile 7.44 9.05 5.83 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
57 X2215 Barna M. Teodor Florin 7.71 8.68 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
58 X2027 Barna V. Raluca Emilia 8.54 9.58 7.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
59 X1805 Barsan N. Ana Maria 7.64 8.42 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
60 X2656 Barta G. Alexandru Mihai 7.63 8.51 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
61 X1720 Bartalis A. Botond 8.96 9.06 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
62 X5029 Bartha F. Mihai 6.33 7.41 5.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
63 X600 Basalaga I. Marius Vasile 7.18 7.12 7.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
64 X1658 Batrincea V. Tatiana 7.70 8.16 7.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) MOLDOVA Repartizare cand R.Moldova
65 X1818 Bauer R. Richard Antal 7.68 8.12 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
66 X1120 Baying R. Cristian 8.33 8.66 8.00 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
67 X1894 Beca E. Bogdan Andrei 8.54 8.71 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
68 X5078 Beches L. Liana Augustina 7.25 7.88 6.62 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
69 X1610 Becsek S. Reka 7.41 8.57 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
70 X154 Becze C. Emoke 6.88 8.26 5.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
71 X1705 Beica G. Ovidiu Daniel 7.06 7.62 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
72 X640 Beidac I. Ioan 8.51 9.15 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
73 X706 Bejan I. Paul Ionut 7.63 8.52 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
74 X2777 Beldean A. Florin 6.85 6.46 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
75 X2424 Beldean V. Cornel Marcel 7.30 8.36 6.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
76 X1023 Belea E. Eusebiu Ovidiu 6.22 6.45 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
77 X499 Beleiu A. Mihai Dan 5.78 6.45 5.12 Instalatii(plata) Repart - dosar
78 X493 Beleiu A. Tudor Florin 6.63 8.14 5.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
79 X455 Beleiu G. Ionut 8.06 9.26 6.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
80 X1622 Bena I. Horatiu Ioachim 7.86 8.60 7.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
81 X1195 Benko -. Norbert 7.95 9.29 6.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
82 X1831 Berbecar I. Vlad Ciprian 9.51 9.28 9.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
83 X2623 Berchisan I. Aurel Nicolaie 6.16 6.80 5.53 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
84 X2072 Bereteu L. Liviu - Mircea 6.68 8.24 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
85 X5011 Beudean I. Andreea Corina 7.84 8.06 7.62 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
86 X745 Beudean L. Florin Daniel 7.88 9.27 6.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
87 X1466 Bibolar F. Gheorghe 7.86 8.35 7.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
88 X1162 Bican C. Ovidiu Adrian 8.73 9.60 7.87 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
89 X2337 Bichis E. Andrei Victor 6.80 8.10 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
90 X2236 Bicut I. Mihaela 7.72 7.70 7.75 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
91 X1390 Big R. Radu 8.47 9.70 7.25 Instalatii(buget) Repart - dosar
92 X1918 Biji G. Anca Ioana 7.21 8.06 6.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
93 X1396 Bilc T. Remus 7.96 8.43 7.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
94 X1936 Bilca -. Marian 7.86 8.61 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
95 X425 Bilt A. Daniel Florin Felix 5.82 6.52 5.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
96 X948 Bimbea V. Bogdan 7.93 9.25 6.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
97 X2138 Biro A. Botond 7.91 8.83 7.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
98 X662 Biro L. Lajos Szilard 8.30 9.10 7.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
99 X911 Birtas L. Radu Mihai 7.71 8.81 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
100 X7047 Blaga C. Claudiu Teodor 7.69 7.35 8.03 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
101 X7027 Blaga E. Lucian Daniel 8.95 9.40 8.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
102 X1607 Blaga I. Mircea Florin 8.63 9.39 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
103 X2718 Blaga N. Nicolae Sabin 8.03 9.31 6.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
104 X7012 Blaj I. Florin Lucian 8.19 9.39 7.00 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
105 X1209 Boaca M. Victor Andrei 6.54 7.72 5.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repart - dosar
106 X1678 Boanca G. Gabriel 8.23 8.85 7.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
107 X908 Boanca I. Cristina 8.57 9.53 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
108 X1491 Boanca V. Valentin Marcel 8.37 8.87 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
109 X2269 Boca A. Stelian Andrei 6.20 6.90 5.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
110 X1238 Boca I. Anamaria 8.11 9.36 6.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
111 X631 Boca M. Daniela Mihaiela 8.91 9.46 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
112 X1225 Boca R. Mihaela 8.57 9.39 7.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
113 X2109 Bocicorec I. Dumitru Nicolae 5.79 6.42 5.16 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
114 X2565 Bodea D. Andrei Sebastian 7.04 8.47 5.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
115 X1877 Bodea G. Horatiu 8.46 9.18 7.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
116 X237 Bodea M. Mihai 7.44 8.52 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
117 X1782 Bodea V. Adrian 8.26 8.65 7.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
118 X7010 Bodian I. Tudor Mihai 6.81 8.12 5.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
119 X2594 Bodiu N. Ramona Nicoleta 7.08 8.67 5.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
120 X2233 Bodo Z. Aron Ede 7.01 7.90 6.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
121 X2795 Bodor G. Paul Anton 6.64 7.79 5.50 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
122 X910 Bodruga G. Alexandru Constantin 7.21 7.05 7.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
123 X174 Boer E. Szilard Ianos 7.02 8.05 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
124 X407 Bogatan G. Gheorghe Daniel 9.24 9.24 9.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
125 X172 Bogdan V. Flaviu 6.79 6.43 7.16 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repart - dosar
126 X567 Bohonyi I. Boglarka 8.54 8.58 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
127 X1545 Boian G. Paul Romulus 6.32 7.15 5.50 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
128 X643 Bojan I. Maria Magdalena 8.70 8.53 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
129 X302 Bolba I. Bogdan Vasile 6.99 8.36 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
130 X51 Bolba S. Catalin Dorian 9.73 9.72 9.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
131 X7043 Boldan I. Emanuel 7.13 8.15 6.12 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
132 X1194 Boldea V. Adrian Vasile 8.80 9.10 8.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
133 X7050 Boldut A. Ionut Sebastian 8.74 8.74 8.75 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
134 X7017 Bonczidai M. Levente 8.16 8.96 7.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
135 X2089 Boni L. Laszlo Csongor 5.84 6.36 5.33 Instalatii(plata) Repart - dosar
136 X121 Bora E. Manuela 7.17 7.10 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
137 X367 Bora V. Ioana Florina 9.35 9.45 9.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
138 X2067 Bora V. Virgil 7.50 9.13 5.87 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
139 X764 Borbely L. Istvan 6.59 7.56 5.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
140 X7040 Borbely L. Ludovic Zoltan 6.37 6.95 5.80 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
141 X866 Bordas L. Boglarka 9.71 9.55 9.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
142 X42 Bordeianu M. Ionela Alina 8.17 9.35 7.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
143 X6020 Borota I. Ioan 7.26 7.44 7.08 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
144 X1879 Borsan I. Tudor Marian 6.15 7.06 5.25 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
145 X7024 Borz D. Daniel Nicolae 8.07 8.77 7.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
146 X2026 Borza G. Sorin Gabriel 8.43 7.75 9.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
147 X1241 Borza I. Raluca Daniela 7.11 8.22 6.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
148 X1326 Borza M. Daniel Timotei 7.89 9.04 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
149 X41 Borza V. Calin Andrei 5.90 5.97 5.83 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
150 X2443 Borzan M. Cristina Stefania 8.84 9.59 8.10 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
151 X1070 Bota D. Raul Alexandru 9.23 9.71 8.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
152 X819 Bota I. Ioan Lucian 6.81 7.87 5.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
153 X484 Bota M. Mihai Cosmin 6.42 7.60 5.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
154 X1932 Botar D. Dan Alexandru 8.03 9.45 6.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
155 X1338 Botez A. Mircea Daniel 8.46 9.56 7.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
156 X212 Botezan R. Alexandru Romulus 8.86 9.10 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
157 X7056 Botos G. Gabriel 6.94 8.02 5.87 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
158 X69 Branzeiu I. Alin Ioan 7.89 8.78 7.00 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
159 X1056 Brata V. Tudor Mihai 9.55 9.35 9.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
160 X287 Breaz I. Vlad Mihai 7.55 8.85 6.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
161 X2532 Breazu D. Adrian Ioan 8.27 9.05 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
162 X7066 Breban D. Paul Mihai 7.56 8.75 6.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
163 X817 Bredean A. Lucian Andrei 9.25 9.63 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
164 X1141 Brehar A. Octavian Flaviu 7.67 8.84 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
165 X416 Bretan V. Marius Vasile 7.53 8.57 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
166 X395 Bria I. Raluca Mihaela 7.01 6.91 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
167 X2149 Briciu D. Cristina 6.80 6.85 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
168 X2545 Brinceanu T. Ovidiu 7.46 8.05 6.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
169 X2324 Broscoi R. Radu Adrian 5.90 6.69 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
170 X7068 Buciu V. Adrian Ciprian 8.24 8.48 8.00 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
171 X2218 Bucsa V. Maria Teodora 6.02 6.55 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repart - dosar
172 X2112 Bucur G. Marius 8.33 8.80 7.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
173 X1365 Bucur I. Adrian 6.97 7.45 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
174 X370 Bucur N. Emilia Augusta 7.25 7.75 6.75 Instalatii(plata) Repart - dosar
175 X247 Bucurenciu I. Ioana Claudia 9.66 9.83 9.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
176 X1366 Buda I. Ioan 9.03 9.45 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
177 X1293 Bude F. Alex Florin 6.97 7.83 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
178 X969 Budian V. Ioana Rodica 9.32 9.52 9.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
179 X521 Budusan N. Marius Calin 8.73 9.60 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
180 X1292 Buftea G. Sandu Mihai 7.56 8.50 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
181 X705 Bukovszki I. Szilard 7.27 8.18 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
182 X2322 Bulbucan L. Iulian Cosmin 6.60 8.09 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repart - dosar
183 X1623 Bult M. Ionela 7.70 8.91 6.50 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
184 X2323 Bunescu C. Catalin Costinel 9.10 8.83 9.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
185 X830 Bungardean I. Maria Camelia 7.54 8.21 6.87 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
186 X535 Burca M. Mircea Mirel 6.66 7.95 5.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
187 X971 Burcezan R. Vlad Alexandru 8.87 9.38 8.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
188 X5053 Burcus R. Radu 6.45 7.66 5.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
189 X5025 Burdeti V. Alin Sebastian 7.03 7.82 6.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
190 X523 Burdetiu E. Natanael Emil 8.08 9.17 7.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
191 X295 Burlea O. Adriana 9.10 9.45 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
192 X1411 Bursan M. Raul Stelian 7.09 7.31 6.87 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
193 X889 Buru C. Stefan Marius 9.22 9.58 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
194 X1683 Buta D. Dan Cristian 9.05 9.35 8.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
195 X1812 Buta R. Romul Vasile 8.59 8.44 8.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
196 X804 Butaci V. Catalin 6.43 7.36 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
197 X202 Butcovan T. Roxana 8.92 9.35 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
198 X137 Butean S. Loredana Petruta 8.58 8.80 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
199 X989 Butnaru S. Georgia Angela 8.29 8.09 8.50 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
200 X2555 Buza V. Bianca Ileana 7.48 8.46 6.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
201 X2600 Buzogany C. Csongor 7.51 7.15 7.87 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2022 Cabuz C. Cosmin Constantin 7.23 8.09 6.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
2 X2800 Cadar D. Meda Alexandra 8.17 8.60 7.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
3 X1978 Calacianu R. Radu Calin 6.92 7.98 5.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
4 X716 Calbajos I. Andrei 9.18 9.37 9.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
5 X57 Calbureanu (cas. Precup) G. Oana Alina 7.14 8.37 5.91 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
6 X1707 Calean V. Ancuta Denisa 8.16 7.58 8.75 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
7 X1340 Calin I. Adrian Cosmin 8.56 9.12 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
8 X1426 Campean E. Mioara Teodora 6.32 6.65 6.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
9 X2234 Campean I. Razvan Iulian 7.94 8.26 7.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
10 X2098 Campian E. Angela 7.90 7.80 8.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
11 X241 Candescu I. Lucian Alexandru 7.73 7.84 7.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
12 X1478 Canisag G. Maria Alexandra 8.92 9.60 8.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
13 X2276 Canta E. Alina Rodica 7.26 7.20 7.33 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
14 X486 Cantor G. Dana Maria 8.99 9.37 8.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
15 X1539 Cantor V. Cristian Vasile 9.39 9.03 9.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
16 X1650 Caojdan D. Tudor Razvan 8.38 7.65 9.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
17 X2250 Capalna A. Augustin 6.51 6.36 6.66 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
18 X708 Carabat I. Marian George 8.28 9.20 7.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
19 X6016 Caraian I. Marcel Romeo 6.11 7.10 5.12 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repart - dosar
20 X691 Caramida I. Andrei Ioan 5.85 6.33 5.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
21 X2748 Carasel G. George Robert 7.29 8.79 5.79 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
22 X5007 Carceie I. Paul Adrian 6.72 7.33 6.12 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
23 X1620 Carcota I. Ion 8.37 8.74 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
24 X184 Carpiuc M. Andreea 9.19 9.76 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
25 X1143 Catanescu V. Iulia Andra 8.55 9.23 7.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
26 X556 Catinas L. Dan Sergiu 7.19 8.27 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
27 X1285 Catinean I. Radmila Ionela 8.58 8.80 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
28 X993 Catinean L. Liviu 7.17 8.23 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
29 X2294 Catuna C. Traian Eugen 6.89 8.41 5.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
30 X7026 Cente I. Ioan Cristian 8.01 8.66 7.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
31 X925 Ceoca A. Mia Ionela 7.14 8.29 6.00 Instalatii(plata) Repart - dosar
32 X2102 Cepoi G. Vlad Dumitru 7.84 7.06 8.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
33 X424 Cerghi H. Honoriu Arcadiu 7.35 7.71 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
34 X738 Cerlinca M. Adrian 6.60 8.20 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
35 X250 Cesa I. Vlad Ovidiu 7.82 8.28 7.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
36 X1018 Cesarean I. Andreea Susana 6.93 7.36 6.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
37 X1040 Cesarean I. Angela Gabriela 6.81 7.00 6.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
38 X1747 Chende E. Marius Liviu 8.51 9.28 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
39 X1862 Chereches A. Sergiu Leonard 8.40 8.15 8.66 Instalatii(buget) Repart - dosar
40 X244 Chereches I. Cristina 7.27 8.29 6.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
41 X339 Chiforescu G. Ovidiu Petrica 6.24 7.37 5.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
42 X2283 Chindris V. Marian Vasile 6.78 7.06 6.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
43 X483 Chiorean V. Simona 8.58 8.55 8.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
44 X146 Chira L. Ovidiu Liviu 8.57 8.78 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
45 X1354 Chira N. Marius Mihai 6.14 7.28 5.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
46 X7030 Chirila F. Alin Florin 7.27 8.55 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
47 X1247 Chis D. Daniel 8.61 9.47 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
48 X1780 Chis I. Oana Andreea 9.31 9.38 9.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
49 X7035 Chis I. Constantin Petru 7.49 7.33 7.66 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
50 X1878 Chis R. Calin Gavril 8.61 8.97 8.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
51 X588 Chis V. Anca 8.07 9.15 7.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
52 X1939 Chis V. Daniel Vasile 6.47 7.07 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
53 X1868 Chisluca T. Petre Horatiu 8.28 9.45 7.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
54 X1504 Ciataras D. Radu Dorin 7.71 8.55 6.87 Instalatii(plata) Repart - dosar
55 X2145 Cibu N. Razvan Alexandru 6.59 7.82 5.37 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
56 X1237 Ciceo V. Dan Ciprian 6.80 7.74 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
57 X5079 Cicsa F. Florin Daniel 6.33 7.55 5.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repart - dosar
58 X2144 Cimpan A. Oana Simina 7.91 9.07 6.75 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
59 X2085 Cimpan G. Cristian 8.61 9.47 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
60 X5002 Cimpan I. Vasile 6.32 7.16 5.49 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
61 X1748 Cimpean V. Valer Cristian 7.46 7.43 7.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
62 X1756 Cimpean V. Oana Raluca 8.78 9.70 7.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
63 X6010 Cimpoias V. Ionut 6.58 7.42 5.75 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
64 X1322 Ciobanu E. Mihai Sorin 7.61 8.22 7.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
65 X2413 Cioboata M. Mucenic Tiberiu 5.96 6.12 5.80 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
66 X1591 Ciocan O. Doru Calin 7.29 8.58 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
67 X1349 Cioci G. Calin Florin 8.28 9.31 7.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
68 X649 Ciocoi E. Bianca Diana 9.72 9.70 9.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
69 X55 Ciocoi V. Laurentiu Florian 7.00 8.75 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
70 X1492 Ciocotisan A. Vasile Florin 8.59 9.32 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
71 X610 Cioica I. Ioan 6.75 6.84 6.66 Instalatii(plata) Repart - dosar
72 X1221 Ciont P. Nicolae 9.80 9.86 9.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
73 X7023 Ciorba I. Ioan Mariu 6.96 7.93 6.00 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
74 X262 Cirap G. Ciprian Vasile 7.77 8.67 6.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
75 X2039 Cirebea I. Paul 8.14 7.91 8.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
76 X1864 Ciuca M. Sergiu Vlad 7.70 8.41 7.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
77 X2581 Ciuciui A. Alina Stefana 7.75 8.26 7.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
78 X1231 Ciuclaru G. Horia Gheorghe 7.75 9.39 6.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
79 X246 Ciuica M. Alexandru 7.98 9.09 6.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
80 X958 Ciupe D. Tabita Norina 8.13 9.15 7.12 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
81 X1589 Ciurean V. Amalia Susana 6.23 6.22 6.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
82 X2194 Cius I. Ioan Daniel 6.55 7.11 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
83 X1716 Cobzalau D. Dumitru Filon 7.75 9.13 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
84 X2538 Coc I. Roxana Raluca 7.74 8.61 6.87 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
85 X2469 Cocan I. Antonel Sergiu 6.59 7.77 5.41 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repart - dosar
86 X1951 Cocan V. Marian Vasile 7.26 8.15 6.37 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
87 X2468 Cocis F. Lavinia Ioana 7.53 6.57 8.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
88 X596 Codau R. Marius Remus 6.95 8.41 5.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
89 X1445 Codrea I. Catalin 8.70 9.04 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
90 X737 Codrean I. Sergiu Ioan 6.35 7.45 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
91 X620 Cohutiu D. Ioan 7.29 9.08 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
92 X2427 Colceriu A. Felician Marcel 7.91 7.33 8.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
93 X594 Colev N. Claudiu 7.57 8.03 7.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
94 X1003 Colta Z. Florin Ciprian 6.61 7.48 5.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
95 X5032 Coman A. Horatiu Lucretiu 7.90 8.10 7.71 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
96 X1950 Coman N. Claudiu Teofil 8.40 9.69 7.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
97 X311 Comsa M. Paul Ciprian 7.74 8.36 7.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
98 X1183 Conon -. Doru Cristian 7.40 8.30 6.50 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
99 X5008 Copae M. Calin 8.70 9.03 8.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
100 X1399 Corches M. Andrei Mircea 8.13 9.65 6.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
101 X203 Cordos V. Maria Adriana 7.68 8.25 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
102 X2709 Corha V. Sergiu Andrei 7.16 8.08 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
103 X587 Cornea V. Alexandru 8.34 8.93 7.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
104 X2828 Corodan M. Mihai 7.39 9.17 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
105 X229 Coroiu A. Liviu 9.27 8.80 9.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
106 X1593 Corpadea G. Laurentiu Daniel 7.36 8.72 6.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
107 X277 Corsatea I. Radu 8.45 8.90 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
108 X44 Cosma G. Raul - Vlad 7.54 9.09 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
109 X857 Cosma I. Andrei 8.68 9.62 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
110 X1819 Cosma I. Cristian Ioan 7.36 7.97 6.75 Instalatii(plata) Repart - dosar
111 X1391 Cosma M. Vlad Matei 7.62 8.25 7.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
112 X341 Cosma P. Sorin Cosmin 7.19 8.39 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
113 X693 Cosma Negrutiu R. Rada Celia 9.02 9.55 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
114 X986 Cosmovici M. Radu Dan 8.80 9.23 8.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
115 X1910 Costache T. Mugurel Alin 8.08 8.91 7.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
116 X1243 Costan V. Razvan Vasile 8.09 8.81 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
117 X143 Coste V. Rares Alexandru 8.79 9.58 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
118 X1537 Costea A. Adrian 9.59 9.57 9.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
119 X294 Costea D. Adrian Ioan 8.85 8.45 9.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
120 X1091 Costea D. Ana Maria 7.35 8.34 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
121 X2031 Costea I. Raul Marian 6.69 7.64 5.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
122 X1962 Costin A. Gabriela 8.31 8.76 7.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
123 X124 Costin G. Alexandru - Gheorghe 7.87 8.88 6.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
124 X163 Costin I. Mihai Adrian 6.35 7.45 5.25 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
125 X1309 Costin S. Mihai Silviu 7.68 9.24 6.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
126 X271 Costinas G. Gheorghe Cosmin 8.18 7.75 8.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
127 X2567 Costinas V. Ioan 6.07 7.15 5.00 Instalatii(plata) Repart - dosar
128 X1334 Cotarla M. Mircea Sterian 6.73 7.46 6.01 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
129 X1251 Cotet I. Carmen Domnica 9.32 9.65 9.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
130 X2116 Covaci I. Ioan Florin 6.51 6.78 6.25 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
131 X1502 Covaciu M. Flaviu Miu 7.45 8.90 6.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
132 X2349 Cozma A. Paula Liana 7.24 7.37 7.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
133 X5070 Cozma V. Adrian Vasile 6.52 7.68 5.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
134 X1990 Craciun I. Andreea Maria 8.87 9.34 8.41 Instalatii(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
135 X1856 Craciun L. Vlad Alexandru 8.65 9.30 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
136 X1140 Crainic V. Sorin Viorel 9.49 9.61 9.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
137 X7009 Cret V. Adrian Vasile 6.55 7.03 6.08 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
138 X1273 Cretiu I. Vasile 7.27 8.29 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
139 X2292 Crihan P. Catalin Andrei 6.58 7.91 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
140 X1907 Crisan A. Laur Alexandru 7.88 8.77 7.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
141 X1200 Crisan G. Vlad 7.65 8.05 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
142 X193 Crisan T. Traian Catalin 7.08 8.55 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
143 X406 Criste I. Florin Emanuel 7.71 8.42 7.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
144 X1569 Cristea I. Codruta Corina 7.23 7.35 7.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
145 X882 Cristea I. Ionut Cristian 7.07 7.90 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
146 X715 Cristea V. Florin Dumitru 7.02 8.92 5.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
147 X1999 Cristea V. Paul Emilian 8.83 8.67 9.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
148 X400 Csaszar F. Andrei Francisc 8.14 8.54 7.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
149 X644 Csata A. Krisztina 8.98 8.97 9.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
150 X192 Cseke A. Andras Ervin 8.37 8.63 8.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
151 X6035 Csendes C. Jolan Magdalena 6.78 7.58 5.99 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
152 X2786 Csepan (cas.szekely) P. Sarolta Zsuzsanna 9.12 9.18 9.06 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
153 X6045 Csepei F. Csaba Ferenc 6.62 6.70 6.54 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
154 X1167 Cuc S. Dragos Simion 7.26 7.78 6.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
155 X7046 Cuceuan I. Ioan Alin 8.74 8.99 8.50 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
156 X682 Cucos C. Mircea 8.23 8.96 7.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
157 X917 Cucuruzan I. Alin Ionut 6.82 8.02 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
158 X2065 Cupcea A. Bogdan Aurelian 6.78 6.95 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
159 X714 Cupsa P. Florin Ioan 6.58 7.87 5.29 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
160 X52 Curta T. Tudor Bogdan 8.49 9.36 7.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
161 X1751 Czeiszperger I. Herman Iosif 7.60 8.09 7.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X1208 Dabican V. Eduard Florin 8.87 9.37 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
2 X1447 Daboc A. Mihai Vasile 7.39 9.16 5.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
3 X278 Daian V. Sorin Mihai 6.98 8.35 5.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
4 X1801 Daina I. Ioan Lucian 7.19 8.76 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
5 X2290 Dairatani A. Ibrahim 6.18 7.11 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
6 X843 Dali M. Adriana 6.99 7.23 6.75 Ingineria Mediului(plata) Repart - dosar
7 X337 Damian E. Emil Florin 8.72 9.08 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
8 X2260 Dan A. Daniel 7.18 7.87 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
9 X2258 Dan G. Ciprian 6.79 7.46 6.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
10 X723 Dan I. Mihai 8.57 8.90 8.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
11 X351 Dan I. Viorel Ioan 8.01 9.52 6.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
12 X2813 Dan I. Iulian Marius 6.07 6.15 6.00 Ingineria Mediului(plata) Repart - dosar
13 X5036 Dan L. Alina Oana 7.68 9.37 6.00 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
14 X961 Dan M. Alexandru 8.84 9.56 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
15 X2696 Dan M. Mihai 6.57 8.15 5.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
16 X2432 Dan V. Vasile Valentin 6.95 7.65 6.26 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
17 X1922 Dancila I. Serban 6.94 8.38 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
18 X2560 Danciu I. Marius Ioan 6.96 7.42 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
19 X2478 Danciu I. Ionut Dan 7.28 8.57 6.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
20 X1468 Danciu L. Vlad Darius 8.41 9.08 7.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
21 X1454 Danciu N. Nicolae 7.25 8.75 5.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
22 X668 Danea P. Marius Pavel 7.16 6.96 7.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
23 X218 Danila V. Flavius Marius 8.45 9.66 7.25 Instalatii(buget) Repart - dosar
24 X996 Danko S. Istvan 8.64 8.03 9.25 Instalatii(buget) Repart - dosar
25 X984 Daraba G. Adrian 7.12 9.13 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
26 X1436 Darabont S. Robert 8.77 8.67 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
27 X765 Daramus A. Adrian Silviu 7.65 8.94 6.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
28 X1765 Dargau I. Florin 6.17 7.34 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
29 X1178 Darjan L. Sergiu Paul 9.93 9.86 10.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
30 X6022 David I. Sebastian Vistian 8.53 8.91 8.16 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
31 X7000 David V. Sergiu Adrian 7.52 8.55 6.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
32 X445 Deac S. Radu Simion 7.47 8.94 6.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
33 X873 Debre T. Tibor Robert 7.95 7.78 8.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
34 X399 Dehelean G. Florin 8.22 9.20 7.25 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
35 X325 Deiac I. Anca 8.76 9.40 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
36 X512 Dejeu I. Florin Andrei 7.27 8.05 6.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
37 X2240 Deleanu O. Dragos 8.31 9.00 7.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
38 X1442 Demeter G. Adrian Roland 6.25 7.14 5.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
39 X1671 Demian C. Vasile Alexandru 9.00 8.75 9.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
40 X1626 Demian I. Maria Alexandra 8.45 9.03 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
41 X2577 Denes A. Timar Andrei 6.39 6.92 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
42 X2007 Denes I. Iuliana Maria 8.10 8.09 8.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
43 X168 Dinescu L. Laurentiu Marius 7.13 8.89 5.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
44 X1008 Diviricean V. Gabriel 8.39 8.53 8.25 Instalatii(buget) Repart - dosar
45 X433 Dobai D. Dorian 7.70 8.90 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
46 X1105 Dobra I. Mircea Alexandru 8.32 9.40 7.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
47 X2746 Doce D. Dumitru 7.46 8.80 6.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
48 X509 Dociu C. Alina Maria 8.14 9.29 7.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
49 X376 Doczi Z. Sandor 7.14 7.42 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
50 X497 Dolha M. Cristian 7.63 7.65 7.62 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
51 X2015 Domnit I. Andrei 6.57 7.28 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
52 X7063 Domokos B. Barnabas 7.04 7.96 6.12 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
53 X2779 Donca V. Razvan 8.31 8.76 7.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
54 X7065 Donciu V. Gabriel Ionut 8.46 8.68 8.25 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
55 X1743 Done R. Radu Marian 8.12 8.75 7.50 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
56 X1035 Dorgo I. Narcis Elisei 8.75 8.34 9.16 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
57 X1633 Dorhoi C. Monica Alexandra 8.20 9.04 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
58 X264 Doroftei I. Ilie 7.35 8.34 6.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
59 X967 Dragan I. Rares Bogdan 6.90 7.94 5.87 Instalatii(plata) Repart - dosar
60 X1222 Dragan I. Ioan Razvan 8.55 9.36 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
61 X125 Dragan M. Ciprian Ionut 7.62 8.00 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
62 X5087 Dragan V. Gelu Eugen 7.19 8.88 5.50 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
63 X2405 Draghici N. Emilian 5.63 6.27 5.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
64 X1429 Draghici O. Mihai Petru 8.95 8.90 9.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
65 X1676 Draghici P. Dan Cristian 8.93 9.61 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
66 X2596 Drajan A. Darius 9.41 9.70 9.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
67 X189 Dreghiciu I. Oana Andreea 9.57 9.64 9.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
68 X5033 Dreptate M. Gheorghe 7.67 7.98 7.37 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
69 X2435 Dreptate T. Petru Daniel 8.44 9.14 7.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
70 X529 Drotar A. Adrian Vlad 8.68 9.61 7.75 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
71 X796 Drule G. Ramona Gheorghina 7.37 8.74 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
72 X1865 Duca V. Vasile George 6.01 6.40 5.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
73 X1553 Dudas A. Ferencz Arpad 8.80 8.95 8.66 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
74 X2641 Dulama G. Dan Catalin 6.67 7.73 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
75 X1760 Dulf N. Adelin Ionut 6.70 7.90 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
76 X752 Dumbrava D. Adrian 6.94 7.56 6.33 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
77 X2230 Dumitras A. Alina Iustina 8.96 9.30 8.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
78 X959 Dumitreasa I. Laura Maria 8.95 9.41 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
79 X617 Dumitru P. Petru 6.60 8.08 5.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
80 X763 Durgheu G. Anca Maria 9.23 9.60 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
81 X2177 Durloi A. Viorel 7.97 8.45 7.50 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
82 X632 Dzitac I. Ioan 6.88 7.89 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X1444 Eberst V. Karin Olga 8.81 9.51 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
2 X1600 Efrim H. Radu Mihai 7.83 9.55 6.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
3 X5013 Eghed G. Daniel Iustin 7.01 8.16 5.87 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
4 X7008 Egri S. Istvan Zsolt 6.64 7.41 5.87 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
5 X1793 Elekes I. Istvan Andras 8.79 9.21 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
6 X1043 Ene O. Ovidiu Aurelian 7.60 9.09 6.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
7 X1876 Ercse S. Maria Magdolna 7.57 8.28 6.87 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
8 X6005 Erdei E. Zoltan Ludovic 7.58 8.18 6.99 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
9 X1147 Erli A. Andras 8.04 9.33 6.75 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X839 Fabian A. Andras 7.65 8.06 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
2 X1739 Fabian I. Janos Csaba 7.98 8.96 7.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
3 X253 Fabian V. Csaba 7.86 9.10 6.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
4 X180 Falcusan E. Stefan 7.53 8.07 7.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
5 X2391 Farcas C. Ciprian Ioan Nicolae 6.58 7.29 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
6 X1989 Farcas O. Ovidiu Cristian 6.17 7.35 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
7 X1158 Farkas K. Botond 8.11 8.11 8.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
8 X1305 Fatul S. Mariana Ioana 9.37 9.37 9.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
9 X7007 Faur F. Florin 6.92 8.59 5.25 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
10 X5027 Faur I. Sorin Ioan 7.41 7.57 7.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
11 X974 Fazacas N. Ionut Ciprian 8.36 9.35 7.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
12 X2667 Fazacas V. Cristian 6.40 7.61 5.19 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
13 X6026 Fechete A. Eugen 6.39 7.09 5.70 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
14 X305 Feciu I. Iulia 7.88 9.26 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
15 X151 Feher G. Paul 8.77 9.54 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
16 X947 Feher V. Florin George 8.18 8.75 7.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
17 X6042 Fekete I. Lucian Ilie 6.80 6.86 6.75 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
18 X1046 Felea S. Remus Damian 7.90 9.30 6.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
19 X2421 Felecan G. Daniel Cristian 7.45 8.15 6.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
20 X2185 Felecan M. Bogdan Victor 7.58 8.92 6.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
21 X70 Felecan S. Simion 7.53 8.31 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
22 X943 Ferchian I. Ciprian Mircea 7.70 9.03 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
23 X73 Fetche A. Carmen Monica 8.40 9.55 7.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
24 X5024 Fetti P. Ovidiu Florin 7.34 7.57 7.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
25 X7018 Ficut I. Claudia Amalia 7.48 8.72 6.25 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
26 X510 Figuli O. Octavian 7.94 8.76 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
27 X624 Filimon D. Catalin Emanuel 7.58 8.80 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
28 X832 Filimon P. Andrei 7.50 8.25 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
29 X2041 Filimon V. Cristian 6.31 7.50 5.12 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
30 X1549 Filipan A. Florin Zaharie 7.79 8.46 7.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
31 X53 Filipescu I. Ovidiu Ioan 7.96 7.61 8.32 Inginerie Civila(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
32 X1587 Filipoiu P. Andreea Florina 8.33 8.66 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
33 X1199 Firta P. Cristian Marin 6.45 7.29 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
34 X1947 Flamind V. Silvia 8.93 9.00 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
35 X893 Floarea M. Ciprian Mircea 9.25 9.14 9.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
36 X2209 Flore S. Lucian 7.58 7.55 7.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
37 X7014 Flore T. Adrian Lucian 7.10 8.20 6.00 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
38 X1859 Florea V. Ovidiu 8.14 8.78 7.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
39 X1019 Florescu G. Bogdan George 7.57 8.15 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
40 X132 Floroiu N. Dan Nicolae 9.07 9.65 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
41 X1465 Florut M. Ana Catrinel 8.16 9.71 6.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
42 X564 Foalea I. Eugeniu 7.27 7.75 6.79 Inginerie Civila(buget) MOLDOVA Repartizare cand R.Moldova
43 X2219 Fodor A. Reka 8.12 8.00 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
44 X1061 Fodor G. George Marius 7.57 8.77 6.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
45 X2533 Fodor I. Claudiu 6.94 8.80 5.08 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
46 X1769 Fodor M. Zsolt 7.06 7.75 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
47 X1928 Fodor V. Alina 7.87 8.37 7.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) TARA Repartizare olimpici
48 X1175 Fodorean I. Andrei Octavian 7.61 8.36 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
49 X2009 Fodorean L. Laurean Radu 3.63 7.27 0.00 Instalatii(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
50 X356 Fogas V. Sebastian Vasile 8.86 9.36 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
51 X1169 Foia V. Andrei Ionut 6.94 7.76 6.12 Instalatii(plata) Repart - dosar
52 X2735 Forna K. Ioan Cornel 5.52 6.04 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
53 X794 Franciuc A. Ionut 7.19 9.02 5.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
54 X1730 Frandes E. Monica Alina 8.28 9.32 7.25 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
55 X411 Fratila I. Horia Dan 7.49 8.61 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
56 X1815 Frincu G. Laura Gabriela 8.62 8.25 9.00 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
57 X2387 Fulop O. Ovidiu Claudiu 7.51 7.02 8.00 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X511 Gabor A. Samoila Alexandru 8.81 9.50 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
2 X2263 Gabor G. Gabor Mate 7.40 7.69 7.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
3 X2000 Gabor G. Ioan Romulus 4.56 9.12 0.00 Inginerie Civila(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
4 X1190 Gabor I. Izabella 7.25 8.38 6.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
5 X654 Gagea M. Alexandru Mihai 7.96 8.80 7.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
6 X799 Gaidos N. Mihai Andrei 8.02 9.18 6.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
7 X749 Gal I. Lucian Dan 6.45 7.90 5.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
8 X775 Gal L. Theodor Eduard 7.16 8.83 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
9 X314 Gal Ambrus S. Amalia Sorina 7.83 9.05 6.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
10 X5060 Galan V. Adrian Leontin 6.35 7.34 5.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
11 X5045 Galatan I. Ionut Aurelian 6.98 7.85 6.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
12 X1904 Galben V. Constantin Ionut 7.41 8.45 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
13 X2767 Galdau E. Bogdan Alexandru 6.92 8.10 5.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
14 X539 Galea E. Dragos Emilian 8.52 8.68 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
15 X5083 Galea P. Dana Gabriela 6.35 7.37 5.33 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
16 X2146 Ganea C. Florin Alexandru 7.21 7.80 6.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
17 X1258 Garda D. Claudiu 7.32 7.27 7.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
18 X1234 Garlati R. Romeo Bertold 7.26 7.28 7.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
19 X788 Gatea G. Darius Ciprian 8.19 9.52 6.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
20 X5010 Gavra P. Emanuela Teodora 8.03 8.20 7.87 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
21 X248 Gavrila G. Vlad George 7.43 9.25 5.62 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
22 X1937 Gavrilas V. Cristian Alexandru 7.96 8.93 7.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
23 X1596 Gavris I. Adrian Cosmin 9.41 9.57 9.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
24 X2757 Gavrisan V. Alexandru 5.94 6.88 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
25 X7060 Georgescu G. Robert Bogdan 7.93 8.75 7.12 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
26 X1577 German V. Daniel 8.71 9.05 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
27 X2169 Ghemes V. Laurentiu Horatiu 8.48 9.35 7.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
28 X299 Gheorghe I. Sorin Achim 8.13 8.02 8.25 Instalatii(buget) Repart - dosar
29 X2522 Gheorghe N. Monica 7.76 9.40 6.12 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
30 X2459 Gherasim G. Gabriel 7.44 7.31 7.58 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
31 X1059 Gherasim M. Marius Andrei 7.00 8.64 5.37 Instalatii(plata) Repart - dosar
32 X2288 Gherghel G. Ciprian Daniel 7.88 9.01 6.75 Instalatii(plata) Repart - dosar
33 X505 Gherghel I. Florin Laurentiu 7.61 8.85 6.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
34 X1970 Gherman G. Gheorghe 7.88 8.64 7.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
35 X1076 Gherman S. Silviu 7.65 9.55 5.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
36 X1642 Ghetie T. Vlad Ioan 8.01 8.27 7.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
37 X167 Ghiarfas D. Marius Bogdan 7.28 7.82 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
38 X1657 Ghic V. Virgil 8.03 8.69 7.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
39 X5017 Ghindean V. Elena Florica 7.83 7.54 8.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
40 X2028 Ghinea I. Rares Adrian 9.05 9.35 8.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
41 X2573 Ghiran I. Sonia Victoria Timea 7.43 7.37 7.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
42 X2084 Ghisa I. Raluca 7.48 8.21 6.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
43 X2119 Girda I. Adrian Ioan 7.67 7.60 7.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
44 X5006 Girigan D. Vasile 6.66 7.70 5.62 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
45 X2274 Girodi R. Ovidiu Romeo 6.82 7.15 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
46 X920 Giurgiu I. Andreea Ioana 7.63 7.77 7.50 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
47 X1130 Giurgiu L. Florin Lucian 6.92 7.85 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
48 X2341 Giurgiu T. Mihai Cristian 7.45 9.03 5.87 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
49 X1755 Gligan D. Cosmin 8.61 9.10 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
50 X879 Glodean V. Andrea Ecaterina 7.33 8.54 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
51 X2249 Goada A. Raul Ciprian 7.56 8.12 7.00 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
52 X2312 Goga O. Octavian Razvan 8.09 8.45 7.74 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
53 X1631 Goia D. Adina Manuela 8.97 9.57 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
54 X1850 Golgot G. Claudiu Ionel 8.27 8.80 7.75 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
55 X171 Gombos I. Adrian Nicolae 7.92 9.35 6.50 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
56 X2062 Gorgan D. Adrian 8.02 9.05 7.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
57 X316 Gosav V. Andrei Vasile 9.04 9.72 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
58 X7036 Grasoi C. Sanda 8.47 8.70 8.25 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
59 X1387 Graur G. Andrei George 9.00 9.38 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
60 X1785 Groza I. Horea 8.14 8.79 7.50 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
61 X2255 Gruia I. Monica Ioana 8.39 8.41 8.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
62 X1882 Gruita C. Costin Darius 7.63 7.65 7.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
63 X410 Gusan T. Alexandru Calin 8.51 9.03 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
64 X2224 Gyorgypal Z. Zsuzsanna 6.13 6.76 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=H
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2395 Hadaruga C. Stefan 7.01 8.65 5.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
2 X1423 Hagiu E. Flaviu Dumitru 7.86 8.85 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
3 X1094 Haiduc I. Adrian Bogdan 8.82 9.39 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
4 X698 Haiduc I. Adrian Ioan 7.17 8.47 5.87 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
5 X880 Haiduc V. Mirela Daniela 8.67 9.60 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
6 X1662 Hales I. Teodor Daniel 8.43 9.74 7.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
7 X1367 Hales L. Alexandru Gabriel 9.16 9.71 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
8 X909 Hancu G. Daniel Cristian 7.20 8.79 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
9 X2537 Hantig G. Iuliana 7.48 8.46 6.50 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
10 X5066 Hantig V. Roberth Felician 6.93 7.36 6.50 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
11 X1621 Haragus S. Sergiu Radu 8.64 8.29 9.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
12 X929 Harcsa A. Andrea Maria 9.24 9.23 9.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
13 X2659 Hariton Lamba V. Marcel 6.43 7.73 5.13 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
14 X1006 Harlisca C. Andrei 8.26 9.28 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
15 X1101 Hasmasan V. Calin Ilie 8.59 8.44 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
16 X2838 Hategan T. Sorin Traian 5.67 6.35 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
17 X2245 Haus N. Alexandru Gheorghe 7.39 7.28 7.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
18 X519 Hazota D. Robert 8.91 9.58 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
19 X5004 Hentes I. Ionela Lavinia 6.71 7.80 5.62 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repart - dosar
20 X660 Heres A. Vlad 8.28 9.56 7.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
21 X1581 Hiriscau V. Mihai 6.78 7.94 5.62 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
22 X561 Hirt D. Sorin 7.97 7.78 8.16 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
23 X1697 Hoda V. Gabriel Daniel 6.20 7.28 5.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
24 X1574 Hodis C. Adrian 8.76 9.40 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
25 X1439 Hodis F. Cristian Florin 9.19 9.76 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
26 X177 Hognogi G. Ovidiu 7.06 8.12 6.00 Instalatii(plata) Repart - dosar
27 X606 Hopirtean C. Lavinia Maria 7.52 8.67 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
28 X1952 Hordouan I. Cristian Gheorghe 6.20 7.41 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
29 X426 Horea G. Mihai George 6.06 7.13 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
30 X5031 Horga E. Ioan Aurel 7.04 7.25 6.83 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
31 X1165 Horotan I. Vasile Daniel 8.69 9.27 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
32 X688 Horvat A. Attila Istvan 8.31 8.12 8.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
33 X2460 Horvath A. Laszlo 7.92 8.29 7.55 Instalatii(buget) Repart - dosar
34 X1863 Horvath M. Tiberiu Martin 6.32 7.52 5.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
35 X1186 Horvath T. Tibor Odon 7.73 8.60 6.87 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
36 X5080 Hosu -. Nicoleta Garofita 7.24 8.23 6.25 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=I
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2370 Ialau A. Alexandru 6.96 8.30 5.62 Inginerie Civila(buget) MOLDOVA Repartizare cand R.Moldova
2 X1074 Ianc A. Adriana Maria 7.08 7.30 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
3 X1901 Ianc I. Anamaria 7.14 8.67 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
4 X31 Iancau A. Raul Gabriel 9.04 9.46 8.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
5 X63 Iancu I. Adrian Cosmin 7.53 9.06 6.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
6 X1134 Ianos I. Andrei 8.28 8.31 8.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
7 X2079 Iclodean T. Andreia Dorina 8.84 8.81 8.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
8 X2243 Iepure L. Anca Ioana 8.39 8.67 8.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
9 X1781 Ieremia I. Vlad Ionut 9.18 8.75 9.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
10 X815 Iftodi R. Radu Emanuel 8.71 9.68 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
11 X450 Ignat I. Laviniu Ioan 6.60 7.70 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
12 X2393 Ilcas I. Claudiu Vasile 6.87 8.50 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
13 X1861 Ilea G. Emanuel 8.07 8.53 7.62 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
14 X1052 Ilea G. Ioana Cristina 6.97 8.44 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
15 X847 Ilea I. Iuliu Razvan 7.78 8.69 6.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
16 X382 Ilea L. Paul Razvan 8.07 8.27 7.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
17 X2073 Ilea V. Paul Daniel 7.16 9.20 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
18 X1961 Iles L. Ladislau 7.11 6.35 7.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
19 X7015 Ilies I. Alin Dorin 8.50 9.14 7.87 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
20 X1424 Iliut N. Andrei 7.55 9.49 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
21 X579 Ilyes I. Andras 7.39 8.67 6.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
22 X1414 Imbuzan I. Marin Adrian 6.36 6.84 5.88 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
23 X2254 Incze V. Andreea Simona 8.38 8.77 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
24 X7013 Indrecan A. Andrei Gabriel 8.17 8.60 7.75 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
25 X2101 Indrei A. Paul Marian 8.70 8.65 8.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
26 X224 Ioan A. Alexandru Gheorghe 7.30 7.86 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
27 X5018 Ioja A. Radu Alin 6.24 7.36 5.12 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
28 X1998 Ionac D. Adrian Razvan 7.19 8.38 6.00 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
29 X1503 Ionasia L. Calin Ioan 7.55 8.49 6.62 Instalatii(plata) Repart - dosar
30 X465 Ionescu I. Stefania Alexandra 9.45 8.90 10.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
31 X568 Ionescu N. Alin 8.09 9.56 6.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
32 X773 Iordache I. Iosif Ionut 7.46 7.80 7.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
33 X1278 Iordache V. Alina Elena 7.50 8.88 6.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
34 X1488 Iosif N. Bogdan 7.97 8.58 7.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
35 X2087 Iosip A. Lavinia Elena 8.11 7.60 8.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
36 X1493 Irimiea I. Vlad Daniel 7.30 9.35 5.25 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
37 X2355 Irimies A. Bogdan Adrian 6.15 6.15 6.16 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
38 X1203 Isman C. Cosmin Eugen 6.56 7.88 5.25 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
39 X7041 Ispas D. Daniel Marius 8.13 8.76 7.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
40 X902 Iuga F. Florin 7.96 9.18 6.75 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
41 X1911 Iuras C. Remus 5.58 6.05 5.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repart - dosar
42 X1912 Iuras C. Tudor 6.77 7.68 5.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repart - dosar
43 X2141 Ivan I. Doru Vlad 6.63 7.76 5.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=J
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2111 Jakab A. Endre 6.40 7.23 5.58 Instalatii(plata) Repart - dosar
2 X7016 Jako L. Andrei 8.66 9.46 7.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
3 X2783 Jazieh B. Shdi Bogdan 6.11 6.86 5.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
4 X823 Jeler S. Eugen Ionut 8.92 8.85 9.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
5 X2399 Jilca I. Andrei 8.21 8.81 7.62 Instalatii(plata) Repart - dosar
6 X1572 Jisa I. Valer Gabriel 6.95 7.41 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
7 X1392 Jisa I. Octavian Ionut 7.10 8.45 5.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
8 X123 Jisa N. Adrian Nicolae 7.96 8.30 7.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
9 X952 Joldos A. Andrei 8.43 9.24 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
10 X85 Josan T. Tudor Glad 6.72 8.19 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
11 X2826 Jozsa B. Bela Levente 6.58 7.54 5.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
12 X1086 Juca I. Daniel Vasile 8.03 8.70 7.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
13 X2464 Jucan I. Sergiu Raul 6.94 7.63 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
14 X798 Jula A. Bogdan 7.51 9.15 5.87 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
15 X7002 Jula N. Radu Alin 8.88 9.15 8.62 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
16 X7031 Jula S. Claudiu Stefan 8.66 8.96 8.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
17 X7070 Jula V. Irina Domnica 7.98 8.77 7.20 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
18 X614 Jurca M. Marius Adrian 6.57 7.90 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
19 X1995 Juverdeanu I. Mihai Sorin 7.61 8.48 6.75 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=K
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X149 Kacsa J. Botond 8.72 8.95 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
2 X1312 Kalauz B. Bogdan 8.31 8.38 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
3 X520 Kallos S. Beata 9.15 8.80 9.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
4 X117 Karmacsi I. Cristian 7.81 8.37 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
5 X1612 Kecskes B. Denes Attila 7.93 8.25 7.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
6 X1561 Kelemen A. Andras Tibor 7.52 8.54 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
7 X133 Kelemen G. Attila 8.64 8.92 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
8 X2055 Kemendi T. Irenke 8.17 8.59 7.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
9 X1979 Kemenes C. Csaba Eduard 8.54 9.47 7.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
10 X1608 Kercso F. Zoltan 9.13 9.40 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
11 X1770 Kerekes C. Csaba 5.84 6.69 5.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
12 X1691 Kerekes T. Tamas Attila 7.23 8.22 6.25 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
13 X683 Kind V. Peter 8.69 9.38 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
14 X599 Kiraly F. Botond 7.55 7.86 7.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
15 X1711 Kispal I. Csaba 6.51 6.91 6.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
16 X78 Kiss A. Tibor 7.65 8.56 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
17 X2374 Kiss A. Florian Marius 6.83 7.55 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
18 X2437 Kiss F. Melinda 8.47 8.58 8.37 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
19 X5026 Kiss I. Beniamin 7.41 8.21 6.62 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
20 X1100 Kiss I. Robert 7.19 7.27 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
21 X6015 Kolak T. Tiberiu Tomi 7.81 7.37 8.25 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
22 X423 Kollo G. Tibor Szilveszter 7.44 7.77 7.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
23 X883 Korondi P. Pavel 6.82 7.03 6.62 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
24 X2579 Kovaci G. Radu Florin 7.60 8.71 6.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
25 X1567 Kovacs I. Aron 7.04 7.21 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
26 X7038 Kovacs L. Laszlo Zsolt 6.62 6.35 6.90 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
27 X58 Kovacs R. Robert Karoly 7.69 9.02 6.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
28 X1462 Kovacs S. Licentiu Mugurel 8.91 9.21 8.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
29 X1599 Kozma A. Csongor 9.01 9.03 9.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
30 X2383 Kudor S. Paul 7.64 8.41 6.87 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
31 X888 Kulcsar S. Zsolt Sandor 8.18 8.24 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
32 X1459 Kun L. Laszlo 7.16 7.71 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
33 X82 Kurtinecz I. Paula Roxana 9.09 9.81 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=L
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X592 Lacan T. Bogdan Emil 8.09 8.94 7.25 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
2 X874 Lacatus C. Marius Danila 6.54 7.34 5.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
3 X2197 Lador G. Gabriel Adrian 8.67 8.84 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
4 X2277 Lakotiti A. Alexandru 6.59 7.56 5.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
5 X552 Lapca V. Ionut Ciprian 8.41 9.46 7.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
6 X2163 Laposi Oana A. Leonard 7.86 8.97 6.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
7 X2390 Lapusan Z. Rares Calin 7.78 9.06 6.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
8 X1875 Lar A. Magdalena Augusta 7.65 7.93 7.37 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
9 X1721 Lates J. Daniel 7.66 8.57 6.75 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
10 X846 Lates V. Silviu Ovidiu 8.48 9.46 7.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
11 X1521 Latis -. Calin Lucian 7.70 7.15 8.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
12 X2484 Lazanu G. George Cristian 6.95 8.04 5.87 Instalatii(plata) Repart - dosar
13 X611 Lazar A. Ovidiu Paul 7.87 9.37 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
14 X812 Lazar I. Alina Dalia 8.95 9.41 8.50 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
15 X5041 Lechintan I. Vasile Alin 6.59 6.82 6.37 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repart - dosar
16 X5037 Legian A. Georgeta Maria 7.16 8.21 6.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
17 X6019 Leneschi G. Vasile 6.72 6.25 7.19 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
18 X2095 Leonte O. Olimpiu Mihai 6.22 7.32 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
19 X2082 Leonte O. Silivan Dan 6.55 8.10 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
20 X992 Letiu M. Cristian Mirel 9.63 9.76 9.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
21 X1829 Lie I. Marian Adrian 6.70 8.15 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
22 X2247 Limbasan M. Mircea Silviu 6.88 8.15 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
23 X2717 Linguraru N. Dan 7.46 8.44 6.49 Instalatii(plata) Repart - dosar
24 X46 Linzenbold I. Otto Tamas 8.20 7.90 8.50 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
25 X585 Lirca I. Ionel 6.32 7.39 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
26 X7058 Lobos A. Ioana Aurica 8.74 8.86 8.62 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
27 X387 Lobos V. Mihail 9.37 8.87 9.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
28 X690 Losonti M. Mircea Dumitru 7.01 7.91 6.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
29 X2456 Luca I. Manuela Veronica 9.16 9.45 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
30 X828 Luca I. Razvan Adrian 7.95 9.03 6.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
31 X2450 Luca I. Lucian 0.00 0.00 0.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
32 X1017 Lucaci P. Rozalia Irina 9.13 9.15 9.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
33 X37 Ludescher F. Dieter 8.49 8.37 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
34 X2092 Ludusan C. Dan Iulian 8.37 9.25 7.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
35 X1428 Lukacsi L. Csaba 9.53 9.45 9.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
36 X6030 Lung P. Nicolae 6.25 6.84 5.66 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repart - dosar
37 X256 Lungu I. Raul Ioan 7.73 8.97 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
38 X2544 Lup I. Rares Ioan 6.14 6.54 5.74 Inginerie Civila(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
39 X1051 Lup M. Mihai Ilie 6.25 7.25 5.25 Instalatii(plata) Repart - dosar
40 X628 Lupan I. Lidia Maria 8.68 9.36 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
41 X1455 Lupas V. Oana Liana 9.81 9.88 9.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
42 X369 Lupea D. Eduard Gabriel 7.38 8.64 6.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
43 X2034 Lupea I. Calin 7.48 7.97 7.00 Instalatii(plata) Repart - dosar
44 X1702 Lupean G. Sergiu Lucian 8.31 9.51 7.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
45 X825 Lupoian G. Catalin Vasile 7.89 8.29 7.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
46 X1704 Lupsan F. Flaviu Adrian 7.46 8.55 6.37 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
47 X1736 Lupu I. Mihai 7.30 6.99 7.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
48 X7034 Lusor T. Lucian Liviu 6.69 7.89 5.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=M
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X7069 Macarie N. Ovidiu Nicolae 7.11 6.52 7.70 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
2 X2291 Macicasan V. Sergiu Vasile 7.66 8.07 7.25 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
3 X2419 Maerean V. Danut 4.04 8.09 0.00 Instalatii(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
4 X1551 Magdas F. Raul Bogdan 8.62 8.62 8.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
5 X5001 Magherusan I. Ionut Mihai 6.52 7.79 5.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
6 X7005 Maghiu V. Viorel Petrica 6.90 8.05 5.75 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
7 X1446 Magyari F. Hajnalka 9.54 9.58 9.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
8 X2327 Magyari V. Istvan 8.16 9.08 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
9 X1315 Mahalean I. Ioan Vasile 9.08 9.30 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
10 X383 Maier I. Emanuel 6.13 6.77 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
11 X1580 Majdik C. Alex Andrei 6.60 7.70 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
12 X732 Major M. Barna Krisztian 7.77 8.79 6.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
13 X5071 Malna M. Lucian 7.18 7.99 6.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
14 X315 Man B. Sebastian Bela 7.20 7.90 6.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
15 X2207 Man F. Mihai Vasile 7.21 7.67 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
16 X2554 Man I. Alexandru 7.68 8.87 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
17 X2749 Man P. Ioan 5.66 6.33 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
18 X1408 Man V. Daniel Vasile 7.52 8.43 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
19 X1919 Manda I. Marius Andrei 7.47 7.95 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
20 X1796 Mandreanu G. Horea Mihai 7.98 9.10 6.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
21 X1562 Manecan I. Adrian Dan 7.44 8.26 6.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
22 X524 Manitiu D. Veronica 6.86 8.60 5.12 Instalatii(plata) Repart - dosar
23 X2130 Manolache C. Emanuela Tincuta 7.33 8.29 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
24 X2321 Manta M. Estera 9.33 9.34 9.33 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
25 X849 Manu I. Florin Mihai 7.02 8.55 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
26 X2852 Marangoci D. Cosmin Danut 6.22 6.53 5.91 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
27 X2451 Marc I. Ioan Cosmin 8.77 9.68 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
28 X1257 Marcean I. Cristina Maria 6.98 8.34 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
29 X850 Marchis O. Ioana Vasilica 9.73 9.46 10.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
30 X1389 Marcu A. Aurel Dan 6.78 7.95 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
31 X2268 Marcu T. Viorel 7.21 8.17 6.25 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
32 X646 Marcus V. Andreea Bianca 9.05 9.35 8.75 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
33 X1413 Marginean A. Toni Dan 6.94 7.89 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repart - dosar
34 X225 Marginean G. Sorin 7.58 9.29 5.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
35 X1613 Marginean I. Razvan 7.56 8.38 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
36 X2368 Marginean P. Teodora Maria 5.98 6.72 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
37 X2237 Marian A. Marius Dorin 8.20 8.82 7.58 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
38 X391 Marian I. Daniel 8.58 8.05 9.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
39 X2331 Marian I. Matei 6.85 7.96 5.74 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
40 X7049 Marian Rat G. Florin 7.06 8.30 5.83 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
41 X1236 Maries I. Georgiana Anca 9.22 9.58 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
42 X1858 Maries V. Marcel Vasile 8.47 8.94 8.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
43 X2818 Marina C. Andrei Constantin 6.67 7.85 5.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
44 X2148 Marina I. Flaviu Ioan 9.30 9.73 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
45 X1744 Marinca M. Vasile Mihai 6.63 7.40 5.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
46 X464 Marincas V. Marius Mugurel 6.11 6.97 5.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
47 X831 Marincean S. Oana 9.20 9.66 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
48 X1383 Marit I. Ilie Daniel 7.69 8.01 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
49 X1614 Markovics Nobili A. Andrei Valentin 7.95 8.29 7.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
50 X1942 Martin O. Horea Catalin 7.30 8.85 5.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
51 X7021 Martin V. Sergiu 8.72 9.45 8.00 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
52 X1798 Marton B. Eniko Noemi 7.56 8.75 6.37 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
53 X59 Marton I. Csaba 7.95 7.66 8.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
54 X498 Marton I. Levente 7.92 8.73 7.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
55 X779 Marton I. Iuliana Diana 8.89 9.54 8.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
56 X1204 Marton V. Vasile Lucian 7.86 8.85 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
57 X2183 Maruscean Wagner M. Cristian 6.35 7.33 5.37 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
58 X2059 Mate A. Arpad 7.72 7.83 7.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
59 X7032 Matei A. Andras Nandor 7.78 7.56 8.00 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
60 X327 Matei O. Paul Silviu 6.64 8.03 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
61 X1510 Mateoc L. Remus Nicolae 8.35 8.21 8.50 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
62 X1064 Mateusi I. Lucica 8.06 9.13 7.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
63 X778 Matica V. Mihai 7.99 9.24 6.75 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
64 X1742 Matis I. Florin Calin 7.30 8.10 6.50 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
65 X829 Matis N. Alexandru 7.61 8.86 6.37 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
66 X2651 Maxin T. Florin 6.41 7.08 5.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
67 X323 Medrea V. Andreea Manuela 9.18 9.49 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
68 X126 Megyesi I. Leia 8.87 9.25 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
69 X6018 Megyesi I. Zoltan Istvan 7.95 8.78 7.12 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
70 X286 Megyesi V. Balint 7.16 7.96 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
71 X531 Meleg N. Razvan 7.05 7.60 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
72 X2205 Menyhart F. Ferenc Karoly 7.08 7.75 6.41 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repart - dosar
73 X7055 Merca I. Adrian Iosif 8.54 8.71 8.37 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
74 X1636 Mercas V. Vasile Bogdan 7.10 8.83 5.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
75 X1700 Mercea T. Alin Alexandru 8.08 9.29 6.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
76 X1949 Metler S. Constantin 8.30 9.48 7.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
77 X7064 Mezei I. Jozsef 6.23 7.35 5.12 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
78 X2389 Mic I. Flaviu Alin 5.89 6.78 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
79 X2558 Mican I. Florin Vladimir 6.96 8.05 5.87 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
80 X1641 Miclaus I. Adrian Victor 8.11 9.36 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
81 X2033 Miclaus S. Adrian Dan 7.36 7.85 6.87 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
82 X1745 Miclaus V. Ovidiu 7.34 8.43 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
83 X2035 Micle G. Mirela Cosmina 8.32 9.02 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
84 X1835 Miclea G. Andrei 7.22 7.83 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
85 X1817 Micu L. Lucian Augustin 7.36 7.48 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
86 X941 Micu N. Bianca Nicoleta Maria 7.72 8.57 6.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
87 X2284 Micu P. Claudia Gabriela 6.45 7.41 5.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
88 X2285 Micu S. Liviu 6.98 7.00 6.96 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
89 X2071 Mihadas R. Gabriel Cornel 7.14 8.16 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
90 X1690 Mihaescu C. Constantin Vlad 8.67 9.60 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
91 X2143 Mihai G. Teodor Sorin 7.53 8.69 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
92 X2003 Mihai V. Cristian Vasile 8.87 9.50 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
93 X2535 Mihalcea S. Marina Claudia 7.93 9.25 6.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
94 X2536 Mihalcea S. Radu Daniel 6.77 8.42 5.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
95 X1737 Mihaly I. Otilia Aneta 8.26 9.40 7.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
96 X2343 Mihu I. Ciprian Dorin 7.98 8.09 7.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
97 X1594 Milasan I. Ioan Bogdan 7.67 8.09 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
98 X7025 Milonean M. Ovidiu Dan 6.93 7.25 6.62 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
99 X2155 Mircea E. Adrian 6.52 6.43 6.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
100 X1832 Mircea O. Octaviu Dacian 7.15 8.31 6.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
101 X756 Miron I. Ioan Olimpiu 8.74 9.11 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
102 X527 Miron P. Alin Vasile 7.59 8.43 6.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
103 X1692 Misan I. Alexandru Stefan 8.89 9.16 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
104 X1259 Mitrasca V. Bogdan Vasile 8.80 9.11 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
105 X813 Mnere V. Nicolae 9.01 8.66 9.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
106 X1867 Mocutiu G. Adrian Gheorghe 8.23 8.96 7.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
107 X1332 Modi O. Rita Emoke 7.60 8.83 6.37 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
108 X549 Moga I. Ciprian Dan 7.79 8.22 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
109 X503 Mogosanu S. Sebastian Felix 7.63 9.01 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
110 X657 Moldan P. Adina 9.24 9.48 9.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
111 X1412 Moldovan A. Cosmin Augustin 7.67 8.59 6.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
112 X1269 Moldovan D. Daniel Ioan 8.83 9.05 8.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
113 X261 Moldovan F. Ioana - Niculina 8.10 8.59 7.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
114 X5028 Moldovan G. George Petru 7.24 8.48 6.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
115 X913 Moldovan G. Georgeta 7.71 8.55 6.87 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
116 X1984 Moldovan I. Lucian Gabriel 8.31 8.38 8.24 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
117 X1027 Moldovan I. Adrian Alin 8.24 8.99 7.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
118 X1041 Moldovan I. Cristian Claudiu 8.90 9.44 8.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
119 X1433 Moldovan I. Ionut 9.35 9.59 9.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
120 X1371 Moldovan I. Marian Ioan 7.11 8.10 6.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
121 X1535 Moldovan I. Mihai 7.37 9.63 5.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
122 X2788 Moldovan I. Nicolae Valentin 6.34 7.06 5.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
123 X1473 Moldovan M. Silviu Marius 9.52 9.55 9.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
124 X1715 Moldovan N. Bogdan Cristian 8.45 8.90 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
125 X2351 Moldovan P. Ioana Dana 7.95 8.91 7.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
126 X2466 Moldovan S. Ionut Stefan 6.71 7.06 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
127 X2345 Moldovan S. Septimiu Sever 6.85 7.71 6.00 Instalatii(plata) Repart - dosar
128 X1754 Moldovan T. Lucian Cosmin 6.88 8.26 5.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
129 X1126 Moldovan T. Teodora Simona 8.93 9.36 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
130 X1213 Moldovan T. Robert Laszlo 6.75 7.38 6.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
131 X1917 Moldovan V. Carmen Raluca 8.72 9.20 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
132 X2571 Moldovanu V. Adrian 9.41 9.08 9.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
133 X1142 Molnar I. Zsombor Jozsef 6.26 7.41 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
134 X1021 Molnar J. Zoltan 8.78 9.31 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
135 X6033 Molnar V. Marius Lucian 6.90 6.68 7.12 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
136 X665 Molnar Feri M. Robert 8.09 8.31 7.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
137 X1153 Mora I. Raluca Tereza 7.41 8.07 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
138 X6006 Morar A. Marius Vasile 7.36 9.10 5.62 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
139 X634 Morar M M. Tudor 8.68 8.49 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
140 X1872 Moraru C. Marius Florin 7.51 8.27 6.75 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
141 X1893 Moraru S. Silvestru Fanus 6.79 8.22 5.37 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
142 X430 Mornea G. Vlad Vasile 8.14 8.78 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
143 X1563 Morodan S. Mihai Florin 7.21 8.55 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
144 X310 Moroz M. Vasile 6.85 7.20 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
145 X2304 Mos V. Vlad Dan 8.58 9.16 8.00 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
146 X1430 Motas C. Anca Iulia Gabriela 8.64 9.42 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
147 X1677 Motofelea D. Dorel Avram 7.75 8.50 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
148 X2330 Motrea M. Radu Mircea 9.49 9.11 9.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
149 X674 Muja G. Ovidiu 8.05 8.73 7.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
150 X283 Muntean D. Vlad Dumitru 7.74 8.49 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
151 X313 Muntean E. Adrian 7.62 8.50 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
152 X1811 Muntean E. Eugen Florin 7.80 8.86 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
153 X1080 Muntean F. Paula Dana 8.92 9.35 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
154 X713 Muntean G. Paul Adrian 8.80 9.35 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
155 X2752 Muntean I. Ioan Marius 6.84 8.31 5.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
156 X2151 Muntean I. Stefan Ioan 7.96 7.80 8.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
157 X881 Muntean I. Florin Gabriel 8.32 8.40 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
158 X1602 Muntean N. Ovidiu 8.28 8.56 8.00 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
159 X858 Muntean V. Vasile Sebastian 9.06 9.51 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
160 X1079 Munteanu C. Razvan Mihail 6.85 8.20 5.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
161 X2252 Munteanu C. Paul 6.20 6.65 5.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
162 X995 Munteanu D. Bogdan Mihai 8.96 9.18 8.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
163 X985 Muresan A. Ionut Adrian 9.15 9.31 9.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
164 X1713 Muresan A. Dan Mihai 7.03 7.81 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
165 X2154 Muresan D. Adrian 8.40 8.80 8.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
166 X2534 Muresan D. Claudiu Catalin 7.48 8.46 6.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
167 X2407 Muresan G. Ioana Andreea 8.16 7.96 8.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
168 X1792 Muresan G. Rares Mihai 7.02 8.93 5.12 Instalatii(plata) Repart - dosar
169 X5046 Muresan G. Sorin Dorel 6.91 7.20 6.62 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
170 X1339 Muresan G. Tudor 8.42 9.09 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
171 X1528 Muresan I. Daniel 7.85 8.70 7.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
172 X2051 Muresan I. Marius Mihai 6.45 7.60 5.30 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
173 X2191 Muresan I. Mihai 7.87 8.38 7.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
174 X2347 Muresan I. Iuliu 7.25 7.76 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
175 X266 Muresan M. Dacian Mihai 7.73 7.35 8.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
176 X2381 Muresan M. Mircea 5.80 6.11 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repart - dosar
177 X2743 Muresan V. Vasile Codrut 5.86 6.22 5.50 Instalatii(plata) Repart - dosar
178 X2409 Murgu S. Diana Maria 6.87 6.63 7.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
179 X1344 Musat D. Dumitru Daniel 6.43 7.62 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
180 X362 Mustea I. Andrei 8.46 8.80 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
181 X5012 Mutrescu G. Razvan Andrei 7.09 8.31 5.87 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=N
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X576 Nagy D. Szabolcs Adam 8.10 8.83 7.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
2 X1753 Nagy I. Iosif Daniel 6.36 7.10 5.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
3 X619 Nagy S. Sandor Zsolt 8.85 8.96 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
4 X979 Nagy S. Robert 7.74 8.37 7.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
5 X1511 Nagy T. Brigitta 9.32 9.40 9.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
6 X1301 Nagy Z. Levente 6.55 7.61 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
7 X6023 Napholcz P. Cristian 6.44 7.05 5.83 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
8 X1846 Nasalean G. George Adrian 8.11 9.35 6.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
9 X5048 Nasca A. Lucian Calin 7.56 8.25 6.87 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
10 X166 Nastase V. Andrei Raul 8.15 9.30 7.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
11 X782 Neag G. Livia Daniela 8.21 8.81 7.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
12 X1394 Neag G. Marius Mircea 8.60 8.59 8.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
13 X1219 Neag I. Andreea Mihaela 8.07 7.77 8.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
14 X1263 Neagu I. Ovidiu Ionut 8.47 8.82 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
15 X1362 Neamti L. Petru Otniel 7.58 8.30 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
16 X2104 Neamtu G. Ciprian Darius 6.33 7.55 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
17 X721 Nechita G. Daniel Florin 8.92 9.47 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
18 X7067 Nechita G. Ghiorghita Ionut 6.62 6.75 6.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
19 X2601 Neculau L. Andrei Liviu 7.67 9.34 6.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
20 X2414 Nedel A. Vasile Alin 5.87 6.74 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
21 X6027 Negele S. Zoltan 6.51 7.62 5.41 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
22 X518 Negrea A. Antonio Alexandru 7.16 7.83 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
23 X2668 Negrean A. Andrei Cosmin 7.57 8.53 6.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
24 X1810 Negrusa I. Sorin Teodor 6.98 8.21 5.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
25 X5000 Negrut (voica) I. Ana Maria 7.00 7.18 6.83 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
26 X5009 Nemes A. Anamaria Raluca 8.25 9.01 7.50 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
27 X6025 Nemes I. Iosif Erich 6.04 7.09 5.00 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repart - dosar
28 X1764 Nemet I. Robert Jozsef 6.49 7.62 5.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
29 X2103 Nicoara N. Letitia Nicoleta 6.65 7.69 5.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
30 X852 Nicula I. Mircea Vasile 8.01 8.27 7.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
31 X1897 Niculai Pop A. Anamaria 8.12 9.25 7.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
32 X1188 Nimigean V. Marius Sebastian 8.26 8.65 7.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
33 X1435 Niri C. Andrei Calin 7.71 8.93 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
34 X1144 Niste I. Mihai Gabriel 8.10 9.45 6.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
35 X1431 Nistor G. Daniel 8.08 8.91 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
36 X934 Nistor G. Marian 6.66 7.21 6.12 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
37 X2110 Nistor G. Tudor Vlad 7.11 8.10 6.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
38 X2769 Nistor T. Valentin 6.05 6.60 5.51 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
39 X1235 Nistor(cas. Vajda) D. Ioana Dana Monica 4.62 9.25 0.00 Instalatii(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
40 X435 Nitu P. Alexandra 9.14 9.54 8.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
41 X2077 Nutu I. Radu Ionut 7.55 7.86 7.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
42 X2286 Nyakas S. Attila Dezso 7.39 7.16 7.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=O
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X774 Oana A. Vlad Stefan 7.98 8.85 7.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
2 X1152 Oanta C. Paul Mihai 7.75 9.63 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
3 X1420 Oarga D. Anamaria Mihaela 9.33 9.55 9.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
4 X62 Oarga V. Ciprian Vasile 7.88 9.15 6.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
5 X2232 Obreja P. Marius Valentin 6.17 7.23 5.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
6 X6036 Olah A. Robert Sandor 6.01 6.52 5.50 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repart - dosar
7 X2447 Olariu C. Ana 7.50 9.14 5.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
8 X280 Oleleu N. Adela 7.34 8.31 6.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
9 X836 Olosutean I. David Ioan 7.33 8.66 6.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
10 X2449 Olosutean S. Alin Simion 6.58 7.55 5.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
11 X408 Oltean D. Ovidiu Flaviu 3.58 7.17 0.00 Inginerie Civila(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
12 X2831 Oltean I. Maria Ioana 7.75 8.89 6.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
13 X345 Oltean M. Marius Alexandru 8.43 9.25 7.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
14 X627 Oltean N. Alexandra Crina 6.58 7.05 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
15 X1735 Oltean P. Alina 9.19 9.26 9.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
16 X1111 Oltean V. Vasile Calin 8.51 8.77 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
17 X5084 Olteanu I. Paul Sabin 6.33 7.66 5.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
18 X960 Olteanu N. Tudor 7.80 8.35 7.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
19 X2241 Ometita V. Alexandru 7.36 7.86 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
20 X818 Onet I. Bogdan Vasile 8.61 9.35 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
21 X1924 Onu M. Mihail Silviu 6.56 8.00 5.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
22 X1844 Opincariu G. Calin Vlad 7.23 7.85 6.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
23 X1232 Opincariu G. George Manuel 6.70 7.90 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
24 X2137 Oprea A. Claudiu Ioan 7.96 8.17 7.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
25 X1087 Oprea E. Ancuta Elena 7.21 8.80 5.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
26 X2792 Oprea S. Maria 7.01 7.28 6.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
27 X1837 Oprea V. Ovidiu Vasile 7.15 8.43 5.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
28 X2182 Opricean N. Dan Constantin 7.25 8.26 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
29 X7062 Opris I. Dan Virgil 6.73 8.05 5.41 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
30 X1252 Opris M. Flaviu Georgel 8.00 9.64 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
31 X700 Opris V. Paul 7.87 9.00 6.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
32 X1037 Oprisa N. Vasile 7.16 7.45 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
33 X1220 Oprisor C. Costin Andrei 8.73 9.97 7.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
34 X548 Oprita M. Nicolae Razvan 7.72 8.19 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
35 X559 Ordog I. Hanna Ilona 7.73 8.96 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
36 X1824 Ormenisan I. Ilie Iulian 9.27 9.68 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
37 X1965 Oroian E. Aurelian 7.25 8.64 5.87 Instalatii(plata) Repart - dosar
38 X1583 Oros A. Gabor 8.06 8.87 7.25 Instalatii(buget) Repart - dosar
39 X1617 Ortan A. Sebastian Catalin 7.93 8.75 7.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=P
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X164 Pacurar I. Bogdan Laurentiu 7.33 9.05 5.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
2 X1627 Pacurar I. Marius Cristian 8.37 8.37 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
3 X84 Pacurar I. Horatiu 9.06 9.00 9.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
4 X1746 Padurean I. Florin 8.82 8.78 8.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
5 X919 Padurean T. Sorin Nicolae 8.75 9.50 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
6 X322 Paicu E. Razvan 7.06 8.25 5.87 Inginerie Mecanica(plata) Repart - dosar
7 X1808 Paizs A. Krisztina Anna 8.07 9.14 7.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
8 X169 Palcu M. Mihai 9.17 9.35 9.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
9 X216 Pall N. Botond 7.09 8.68 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
10 X2691 Pamfilie I. Sorin Florin 8.19 8.26 8.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
11 X2133 Papp G. Stefan 5.84 6.45 5.23 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
12 X1298 Paraian A. Bogdan Adrian 7.66 8.21 7.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
13 X1722 Parauan I. Cristian Ioan 7.17 7.98 6.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
14 X2311 Parfenie C. Stefan Adrian 8.48 9.60 7.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
15 X1896 Parjea V. Marius Catalin 9.02 9.30 8.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
16 X722 Parlagi D. Dezso 6.88 8.26 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
17 X1010 Pasa S. Raul 8.82 8.90 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
18 X1558 Pasca A. Alexandru Iulian 6.19 6.51 5.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
19 X536 Pascalau A. Ancuta Adela 7.96 8.31 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
20 X1566 Pascalau I. Calin Teodor 7.65 8.80 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
21 X2036 Pascu I. Ionel 7.25 8.63 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
22 X741 Pascuta I. Oana Maria 9.95 9.91 10.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
23 X402 Pascuta L. Ciprian Claudiu 8.44 8.64 8.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
24 X753 Pataki Z. Zoltan 6.63 7.65 5.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
25 X1968 Patalau I. Florin Dan 7.19 7.51 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
26 X994 Paul I. Vlad Alexandru 7.41 8.07 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
27 X398 Paulescu M. Mihai Andrei Ioan 9.35 9.46 9.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
28 X1926 Pelepco I. Adrian 7.03 7.07 7.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
29 X1128 Pelin E. Adrian Laurentiu 8.51 9.27 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
30 X160 Pene F. Lucian Valentin 6.87 7.37 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
31 X2429 Peres V. Daniel Cristian 6.36 7.10 5.62 Inginerie Mecanica(plata) Repart - dosar
32 X109 Perja I. Alexandra Ioana 7.42 8.34 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
33 X2259 Pertea I. Catalin 7.73 7.46 8.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
34 X422 Perticas F. Bogdan Calin 8.20 9.28 7.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
35 X904 Pestesan P. Marius Adrian 6.41 7.70 5.12 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
36 X2266 Pestina I. Sorin Vasile 6.59 7.57 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
37 X2272 Petean D. Cosmin Daniel 6.54 6.75 6.33 Instalatii(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
38 X2173 Petean V. Teodor Calin 7.73 7.22 8.24 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
39 X2372 Peter A. Levente 6.52 7.04 6.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
40 X7004 Peter B. Szabolcs Balint 7.27 7.05 7.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
41 X257 Peter D. Dan Dumitru 9.78 9.95 9.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
42 X2566 Peter M. Alexandru Robert 7.85 9.34 6.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
43 X2705 Peter S. Corina 9.98 9.97 10.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
44 X7003 Petkes L. Karoly 7.61 8.11 7.12 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
45 X2617 Petran V. Gabriel Vasile 7.29 7.58 7.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
46 X516 Petras C. Bogdan Cornel 8.97 9.57 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
47 X178 Petre I. Serban Matei 7.04 6.74 7.35 Instalatii(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
48 X176 Petre I. Traian Andrei 6.92 6.75 7.10 Inginerie Civila(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
49 X2251 Petrean I. Alexandru Bogdan 7.36 7.60 7.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
50 X1484 Petrean I. Ioan Iovian 7.67 8.47 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
51 X2118 Petrescu M. Daniel 7.78 8.19 7.37 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
52 X2845 Petrescu S. Daniel 7.17 8.34 6.00 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
53 X2120 Petri I. Alexandru 7.10 8.45 5.75 Inginerie Mecanica(plata) Repart - dosar
54 X719 Petri I. Lucian 7.53 8.32 6.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
55 X1341 Petric A. Daniela 8.95 9.03 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
56 X1380 Petric D. Patricia Cerasela 8.86 9.36 8.37 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
57 X2099 Petricea I. Mihai Dan 7.34 8.18 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
58 X1054 Petridean V. Iuliu Virgil 7.46 8.67 6.25 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
59 X91 Petrisor I. Ionut - Dragos 8.54 9.08 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
60 X290 Petrus I. Claudiu Marian 7.44 8.13 6.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
61 X2476 Petrus V. Bogdan Constantin 6.74 7.87 5.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
62 X208 Piclisan A. Adrian Tudor 7.64 9.29 6.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
63 X2398 Pilipautanu C. Andrei 5.78 6.56 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
64 X1957 Pintea I. Laura Cristina 7.46 8.67 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
65 X5014 Pintea T. Teodor Mihai 7.15 7.56 6.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
66 X7045 Pintea V. Vasile Adrian 7.11 8.72 5.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
67 X5068 Pinti I. Laura Ionela 8.17 8.85 7.50 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
68 X449 Pirau C. Victor Adrian 7.23 8.35 6.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
69 X578 Pirv F. Florina Laura 8.31 8.25 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
70 X1905 Piscoran V. George 8.99 9.49 8.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
71 X1039 Plesa B. Andrei 8.51 8.78 8.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
72 X2093 Plesa C. Bogdan Gabriel 8.76 9.78 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
73 X921 Plugaru I. Adrian Ioan 8.44 8.39 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
74 X7053 Pocol I. Sorin 7.70 8.53 6.87 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
75 X1536 Pocol N. Grig Laurian 8.23 8.72 7.75 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
76 X1261 Podaru I. Ovidiu 8.64 8.79 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
77 X1264 Podina B. Bratu Stefan 8.37 8.63 8.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
78 X1606 Pogacean M. Adrian Cosmin 8.15 8.05 8.25 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
79 X5035 Poienariu O. Oana Alina 7.82 7.65 8.00 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
80 X814 Pojar I. Dan Cristian 9.01 9.65 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
81 X7061 Pol T. Bogdan Teodor 7.00 8.76 5.25 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
82 X1848 Poledna R. Rudolf Joachim 7.36 8.60 6.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
83 X1512 Polhac I. Dan Paul 9.41 9.70 9.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
84 X612 Pondea M. Mihai Dorin 8.00 9.00 7.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
85 X1547 Pop A. Andrei Emil 8.26 7.62 8.90 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
86 X5040 Pop A. Ionela Florentina 8.35 7.96 8.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
87 X2100 Pop A. Radu Alexandru 6.89 8.42 5.37 Instalatii(plata) Repart - dosar
88 X577 Pop A. Andrei 8.09 8.81 7.37 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
89 X653 Pop A. Andrei Daniel 7.71 7.92 7.50 Instalatii(plata) Repart - dosar
90 X1854 Pop A. Alexandra Daniela 8.82 8.78 8.87 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
91 X1353 Pop A. Ionut Mihai 7.89 8.79 7.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
92 X1268 Pop A. Andreea Bianca 9.00 8.38 9.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
93 X1116 Pop A. Aurel 5.50 5.93 5.08 Inginerie Mecanica(plata) Repart - dosar
94 X784 Pop A. Aurelian 7.60 7.20 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
95 X39 Pop C. Stelu 6.09 7.19 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
96 X1434 Pop C. Corneliu Sebastian 7.78 9.31 6.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
97 X1603 Pop D. Andrei Cristian 7.78 7.95 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
98 X1828 Pop E. Alexandru Teodor 8.88 9.02 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
99 X108 Pop E. Catalin Emil 7.44 8.27 6.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
100 X806 Pop E. Ciprian Paul 8.67 9.35 8.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
101 X49 Pop E. Adrian Lucian 6.54 8.00 5.08 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
102 X1108 Pop G. Mihai Alin 7.19 8.13 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
103 X2851 Pop G. Paul Andrei 7.94 8.38 7.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
104 X307 Pop G. Ciprian 7.67 9.10 6.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
105 X7044 Pop G. Adrian 7.25 8.75 5.75 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
106 X739 Pop I. Florin 6.96 8.81 5.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
107 X1352 Pop I. Ioan Flaviu 8.59 9.07 8.12 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
108 X2547 Pop I. Ioan Samuel 6.41 6.70 6.13 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
109 X1673 Pop I. Marius Bogdan 7.34 8.56 6.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
110 X158 Pop I. Roxana Elena 7.73 9.10 6.37 Inginerie Civila(buget) TARA Repartizare olimpici
111 X1529 Pop I. Simona Ionela 8.91 9.08 8.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
112 X6012 Pop I. Cristian Ioan 9.14 9.42 8.87 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
113 X845 Pop I. Rares Stelian 8.82 9.39 8.25 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
114 X1308 Pop I. Maria Iuliana 7.17 8.48 5.87 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
115 X1357 Pop I. Octaviu 7.78 9.20 6.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
116 X1038 Pop I. Iulian Daniel 6.75 8.25 5.25 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
117 X357 Pop L. Liviu Paul 7.94 9.27 6.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
118 X103 Pop M. Horatiu Alin 7.83 7.42 8.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
119 X349 Pop M. Gabriel Bogdan 7.96 7.80 8.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
120 X90 Pop N. Rares Nicolae 6.90 8.14 5.66 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
121 X1740 Pop O. Gabriel Cosmin 6.51 7.78 5.25 Instalatii(plata) Repart - dosar
122 X1930 Pop P. Ciprian 9.16 9.33 9.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
123 X439 Pop P. Mihai Florin 5.74 6.48 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
124 X1174 Pop S. Septimiu Mihai 7.38 9.15 5.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
125 X962 Pop T. Horatiu 7.96 9.30 6.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
126 X7020 Pop T. Vasile Mihai 8.22 8.57 7.87 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
127 X390 Pop T. Raluca 8.61 9.35 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
128 X659 Pop V. Sorin Cristian 9.36 9.48 9.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
129 X282 Pop V. Ionut Vlad 7.28 8.07 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
130 X1663 Pop V. Andrei Vasile 8.32 9.28 7.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
131 X1277 Pop V. Silvan Vasile 5.87 6.75 5.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
132 X179 Pop V. Andrei Adrian 7.98 9.22 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
133 X754 Pop Z. Sebastian 8.32 8.53 8.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
134 X727 Pop Z. Claudia Melania 8.96 9.80 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
135 X6029 Pop (cas. Lung) V. Crinuta Florica 7.50 8.25 6.75 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
136 X1806 Pop Timar I. Raluca 7.54 9.05 6.04 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
137 X2046 Popa A. Dragos Emanuel 7.56 8.75 6.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
138 X111 Popa D. Radu 8.00 8.76 7.25 Instalatii(buget) Repart - dosar
139 X2301 Popa D. Adina 7.84 9.06 6.62 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
140 X759 Popa E. Mihai Eugen 8.28 9.06 7.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
141 X2359 Popa I. Ioan Adrian 6.24 7.11 5.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
142 X709 Popa I. Raul Ioan 8.17 8.85 7.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
143 X1916 Popa M. Andrei Mircea 7.75 7.00 8.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
144 X182 Popa N. Dan Lucian 7.86 8.60 7.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
145 X983 Popa T. Calin Lucian 9.10 9.33 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
146 X2525 Popa V. Ioana Adela 8.47 9.20 7.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
147 X1544 Popescu M. Marius Stefan 7.47 9.07 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
148 X2160 Popescu S. Dorin Alexandru 7.36 9.23 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
149 X259 Popitiu V. Cristian Calin 8.32 9.15 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
150 X1483 Porumb V. Mircea Andrei 6.15 7.19 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
151 X2314 Porumb V. Tudor Marian 8.48 8.71 8.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
152 X1048 Poteaca Radulescu T. Virgil Dan 8.41 9.58 7.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
153 X998 Potinteu A. Raul Avram 8.03 8.94 7.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
154 X2152 Potor A. Lucian Ciprian 8.36 8.35 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
155 X7059 Potra I. Razvan Calin 7.20 8.29 6.12 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
156 X886 Pozna J. Laszlo 6.18 7.29 5.08 Instalatii(plata) Repart - dosar
157 X5030 Pradan I. Cristian Rares 7.42 7.85 7.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
158 X805 Prahase N. Catalin Emil 7.86 8.86 6.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
159 X802 Precub I. Vlad Andrei 7.13 8.39 5.87 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
160 X213 Precup A. Radu Calin 7.21 8.18 6.25 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
161 X2442 Precup I. Oana Natalia 7.99 8.61 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
162 X1542 Precup Danciu L. Marius Emil 7.44 8.52 6.37 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
163 X2313 Pricop I. Adrian Cosmin 7.49 8.99 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
164 X98 Pripon (cas. Flueras) I. Adriana 7.93 8.95 6.91 Instalatii(buget) Repart - dosar
165 X186 Prisacari V. Vasile Ionut 9.15 9.68 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
166 X7028 Prodan G. Vlad George 6.75 7.51 6.00 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
167 X2014 Prodea O. Emanuela Raluca 7.40 8.93 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
168 X868 Prundus M. Daniel 9.08 9.30 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
169 X973 Prundus P. Paul Alexandru 8.46 9.80 7.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
170 X1506 Prundus V. Carmina Adina 8.81 9.12 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
171 X2530 Prunea A. Vlad Adrian 8.94 9.01 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
172 X7048 Prunean (cas. Velea ) I. Maria 7.12 7.50 6.74 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
173 X1202 Pudilic M. Cristian 8.26 9.53 7.00 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
174 X1325 Pugner B. Arnold 8.12 8.25 8.00 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
175 X7057 Puie S. Nicoleta Stefania 8.58 8.92 8.25 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
176 X7037 Puie S. Alina Euxenia 7.59 8.23 6.95 Ingineria Materialelor (Zalau)(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
177 X2225 Puni O. Cosmin 8.13 8.40 7.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
178 X1470 Pupeza L. Lucian Cristian 7.60 8.95 6.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
179 X848 Purdea C. Andrei Nicolae 9.02 9.05 9.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
180 X635 Purdea P. Florina Nicoleta Paula 7.28 8.32 6.25 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
181 X2585 Purice F. Ovidiu 8.18 8.86 7.50 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
182 X651 Puscas A. Andrei 8.25 9.13 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
183 X675 Puscas V. Sergiu 7.24 7.80 6.69 Ingineria Transporturilor(buget) MOLDOVA Repartizare cand R.Moldova
184 X2107 Putura I. Ionut 8.07 9.02 7.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=Q
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=R
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X36 Rabulea V. Valeriu Adrian 6.24 7.49 5.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
2 X1107 Rachitan I. Andrei Ioan 7.19 8.13 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
3 X6003 Racz A. Tibor Andras 6.73 6.74 6.73 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
4 X702 Racz C. Levente 7.83 8.41 7.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
5 X115 Racz R. Maria Magdalena 8.14 8.53 7.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
6 X2576 Rad L. Ciprian Radu 7.88 7.90 7.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
7 X1533 Rada G. Alin 8.18 9.24 7.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
8 X1534 Rada G. Gelu 7.07 8.03 6.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
9 X2328 Radu D. Andra Daria 9.04 9.58 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
10 X320 Radu D. Flaviu Lucian 8.10 9.09 7.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
11 X226 Radu D. Adrian Gabriel 8.46 8.17 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
12 X1519 Radu V. Danut Victor 6.01 6.77 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
13 X939 Raica A. Mihai 7.45 9.04 5.87 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
14 X1207 Rajna Koppanyi Z. Csongor 7.85 8.95 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
15 X1592 Rakasz A. Bianca Maria 8.84 9.18 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
16 X2222 Rat N. Valentin Adrian 6.86 7.98 5.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
17 X1584 Ratiu M. Daniel 8.52 9.17 7.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
18 X5062 Ratz A. Andrea Claudia 7.65 8.18 7.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
19 X1000 Ravai Nagy A. Levente 8.05 8.35 7.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
20 X7042 Raviczki I. Zoltan 6.99 6.16 7.83 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
21 X1632 Razmos V. Vlad Andrei 7.76 8.15 7.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
22 X2462 Retean G. Adrian 9.32 9.64 9.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
23 X2592 Retegan S. Simion Ioan 6.95 7.90 6.00 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
24 X1384 Revnic E. Bogdan Andrei 7.82 8.39 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
25 X1498 Revnic E. Mircea Stelian 7.23 8.22 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
26 X86 Riscou S. Ioan Vasile 7.70 8.28 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
27 X1020 Ritea N. Marius Nicolae 6.93 8.00 5.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
28 X870 Roba G. Mihai Gabriel 8.43 8.50 8.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
29 X6040 Robotin I. Marius Ioan 6.73 6.96 6.50 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
30 X332 Rodean I. Ovidiu Constantin 7.98 9.35 6.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
31 X269 Rodina V. Catalin 8.82 9.14 8.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
32 X5072 Rognean T. Terente 6.32 7.53 5.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
33 X221 Rogoz I. Ioan Marius 7.32 9.39 5.25 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
34 X87 Rohoznean C. Mihaela 8.45 8.90 8.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
35 X1668 Roman D. Razvan Filimon 7.43 8.61 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
36 X1809 Roman G. Marius Daniel 7.33 7.55 7.12 Instalatii(plata) Repart - dosar
37 X757 Roman G. Cristian Marius 8.71 9.30 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
38 X43 Roman V. Vasile Antoniu 9.17 8.84 9.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
39 X2060 Romaneac Larsen I. Nicoleta 9.30 9.52 9.08 Instalatii(buget) Repart - dosar
40 X1709 Romocea N. Adrian Alexandru 9.14 9.78 8.50 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
41 X6011 Rooz F. Arnold Zoltan 6.45 7.53 5.37 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
42 X5057 Ros D. Nicoleta Simona 8.05 8.23 7.87 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
43 X1857 Rosa I. Ovidiu Tudor 7.11 7.85 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
44 X2582 Rosca A. Adriana Aurelia 6.70 7.40 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
45 X1216 Rosca G. Simona Cristina 7.63 8.15 7.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
46 X1294 Rosca I. Ionela 9.31 9.25 9.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
47 X6000 Rosco I. Viorel 7.25 7.63 6.87 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
48 X2425 Rus A. Sandu Calin 7.04 8.35 5.74 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
49 X348 Rus D. Dan Dionisie 7.39 8.78 6.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
50 X5074 Rus D. Liana Dana 7.00 7.14 6.87 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
51 X304 Rus G. Bogdan Lucian 8.17 8.60 7.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
52 X1479 Rus I. Ovidiu Florin 5.88 6.77 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
53 X2697 Rus M. Marius Petru 7.31 8.04 6.58 Ingineria Transporturilor(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
54 X2683 Rus O. Zaharie Ionut 5.87 6.50 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
55 X2482 Rus P. Andrei Alexandru 8.39 7.66 9.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
56 X7019 Rus V. Adina Mariana 6.99 7.36 6.62 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
57 X1833 Rusu A. Flaviu 7.18 8.24 6.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
58 X2431 Rusu I. Ioana Adina 8.37 7.87 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
59 X1688 Rusu L. Amada 8.50 8.75 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
60 X2319 Rusu N. Claudia Mioara 6.91 7.07 6.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
61 X897 Ruxandu G. Vlad Catalin 7.95 9.40 6.50 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=S
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X864 Sabau A. Sebastian 8.33 8.30 8.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
2 X901 Sabau C. Adrian Constantin 7.08 8.05 6.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
3 X7012 Sabau N. Marius Dan 7.31 8.63 6.00 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
4 X2561 Sabo D. Florin 7.01 8.27 5.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
5 X5042 Sabo V. Lacramioara Catalina 8.71 9.30 8.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
6 X740 Sabou V. Cosmin Sorin 6.68 7.49 5.87 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
7 X251 Sadean M. Iulian Andrei 7.23 8.35 6.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
8 X365 Sainiuc I. Victor Timofei 8.77 8.80 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
9 X1982 Salagean G. Razvan Ioan 8.58 8.92 8.25 Instalatii(buget) Repart - dosar
10 X1738 Salajan T. Lucian Mihai 8.10 9.21 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
11 X2025 Salajan Iepure O. Anca 8.57 9.27 7.87 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
12 X1395 Salajanu A. Tudor Andrei 7.39 9.41 5.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
13 X1971 Salajean I. Cristian Ionut 8.27 9.04 7.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
14 X1531 Salatioan I. Alexandru Bogdan 7.47 9.07 5.87 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
15 X1695 Samartinean E. Paul Andrei 6.67 7.73 5.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
16 X2605 Samartinean G. Gheorghe Mihai 6.65 7.55 5.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
17 X1069 Samsodan I. Sebastian Florin 6.31 6.88 5.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
18 X346 Sandor A. Gabor Almos 9.34 9.43 9.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
19 X375 Sandor K. Boroka 9.47 9.58 9.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
20 X2029 Sandor N. Tudor Dumitru 8.00 9.00 7.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
21 X566 Sandru D. Alexandru Romulus 7.95 8.78 7.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
22 X933 Sangeorzan A. Artene 8.56 9.13 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
23 X5039 Sangeorzan G. Horatiu Alexandru 5.72 6.45 5.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
24 X5038 Sangeorzan G. Radu Bogdan 6.57 6.68 6.46 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
25 X767 Sangeorzan I. Annemarie Petruta 8.79 9.22 8.37 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
26 X785 Sangeorzan I. Natalia Teodora 8.02 8.39 7.66 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
27 X318 Sanmihaian A. Tudor Sorin 8.14 8.16 8.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
28 X820 Sapintan R. Romulus Ioan 6.85 8.45 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
29 X2334 Sarb I. Nicolae Cosmin 6.28 6.69 5.87 Instalatii(plata) Repart - dosar
30 X254 Sarban M. Cristian Florentin 8.05 8.23 7.87 Inginerie Civila(buget) TARA Repartizare olimpici
31 X1246 Sarbu C. Serban 8.34 8.68 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
32 X1300 Sarca G. Bogdan Gabriel 7.85 8.20 7.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
33 X671 Sarlea N. Sergiu Dorin 8.41 9.45 7.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
34 X5069 Sarmasan L. Liviu Claudiu Calin 7.73 8.10 7.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
35 X678 Sarosi I. Calin 7.16 7.58 6.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
36 X463 Sarvari A. Daniel Augustin 6.20 7.16 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
37 X2193 Sasaran A. Lina Alexandra 6.82 8.06 5.58 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repart - dosar
38 X1723 Saska S. Istvan Bela 8.23 9.10 7.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
39 X2678 Sastras I. Ioan Marin 6.04 6.83 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
40 X347 Sasu V. George 6.80 6.60 7.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
41 X2820 Satmar V. Lidia Dorina 7.58 8.80 6.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
42 X2812 Satmar V. Simona Domnica 6.36 7.61 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
43 X6014 Sava M. Ciprian Marin 6.41 7.71 5.12 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
44 X2420 Sava V. Iulia Cristina 9.60 9.58 9.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
45 X1370 Savan I. Iulia Alexandra 7.99 8.37 7.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
46 X2184 Savu I. Alina 7.88 8.77 7.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
47 X1892 Savu V. Vasile 5.90 6.81 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
48 X2415 Scarlat I. Rares Ioan 6.56 7.80 5.33 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repart - dosar
49 X2824 Scridon I. Gabriel Ioan 7.74 8.24 7.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
50 X942 Scrob D. Paul Viorel 7.45 9.40 5.50 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
51 X1256 Scurtu I. Daniel Florin 7.93 8.49 7.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
52 X5023 Sebisan A. Mircea Alexandru 7.67 8.35 7.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
53 X2768 Secara V. Marius Andrei 7.28 8.32 6.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
54 X289 Secasiu V. Marian Vasile 6.90 7.81 6.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
55 X1605 Sechernes I. Ion Paunel 5.64 6.03 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
56 X5016 Seica A. Claudiu Aurel 7.95 9.07 6.83 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) TARA Repartizare olimpici
57 X2346 Seitoar Falub V. Anamaria 7.08 8.55 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
58 X1578 Sendroiu I. Danut 7.90 9.05 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
59 X1486 Sentea M. Mircea 8.65 9.56 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
60 X1009 Serban M. Mircea Catalin 7.33 7.92 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
61 X2281 Serban R. Raluca Cristina 8.33 8.41 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
62 X2239 Serghiac I. Vlad Ionut 7.17 7.48 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
63 X1129 Seserman S. Bogdan Andrei 8.22 9.57 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
64 X2509 Sestras C. Rares Cornel 6.70 7.41 6.00 Ingineria Mediului(plata) Repart - dosar
65 X389 Sibisan G. Florin Daniel 7.66 8.45 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
66 X1672 Sidor C. Clement Cristian 7.85 8.83 6.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
67 X1590 Sigheartau I. Ciprian Vasile 8.36 8.85 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
68 X359 Silaghi G. George Mihai 7.89 9.04 6.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
69 X2032 Silaghi L. Andrei Dorin 6.95 8.09 5.81 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
70 X268 Silasi S. Mihaela 8.67 9.23 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
71 X496 Silvestru C. Vlad Alexandru 9.31 9.88 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
72 X2595 Sima G. Maria Georgeta 8.15 8.68 7.62 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
73 X2019 Simion D. Ioan Marius 7.27 8.18 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
74 X2117 Simon D. Dan 6.84 7.57 6.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
75 X1900 Simon G. Ionut Bogdan 6.32 7.39 5.25 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
76 X2013 Simon I. Ioana Simina 8.72 9.45 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
77 X2134 Simonffi S. Csaba 7.69 7.76 7.62 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
78 X5019 Singeorzan D. Daniela Mihaela 7.06 8.37 5.75 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
79 X288 Singeorzan O. Octavian 7.83 8.17 7.50 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
80 X1187 Sipetean I. Ionut Sorin 8.77 8.93 8.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
81 X950 Sipos A. Alexandru Ioan 7.62 8.87 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
82 X2198 Sipos A. Andrei Otto 8.06 8.76 7.37 Instalatii(buget) Repart - dosar
83 X954 Sipos V. Vasile Octavian 7.19 7.88 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
84 X2273 Smeu C. Constantin Sorin 7.56 8.62 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
85 X418 Snaidar F. Paula Stela 8.20 8.28 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
86 X2457 Socaciu M. Cristian Sergiu 6.54 7.46 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
87 X1242 Socina T. Toader Grigore 7.74 8.99 6.50 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
88 X231 Socolan I. Sebastian 8.41 9.21 7.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
89 X501 Soit L. Lucian Constantin 6.15 6.80 5.50 Ingineria Mediului(plata) Repart - dosar
90 X6031 Solomes V. Vasile 6.37 7.25 5.50 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
91 X1057 Somesan C. Mihai 8.78 9.70 7.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
92 X1699 Somesan V. Cosmin 7.06 8.12 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
93 X1940 Soncutean S. Sanda Sorina 7.66 9.07 6.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
94 X780 Sonea C. Ovidiu Mihai 8.58 8.54 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
95 X2042 Soporan S. Razvan Solomon 7.41 7.96 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
96 X2208 Sora G. Cosmin Claudiu 3.87 7.75 0.00 Instalatii(plata) FINANTARE Repartizare licentiati
97 X899 Sorescu I. Horia 7.24 8.23 6.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
98 X1555 Spatar C. Cristina Maria 9.59 9.18 10.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
99 X79 Spataru M. Mihai 7.21 8.55 5.87 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
100 X2367 Stana V. Sonia Andra 9.11 9.73 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
101 X1327 Stanoiu I. Anca Maria 7.53 8.95 6.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
102 X324 Stanus I. Mihai Ilie 9.29 9.58 9.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
103 X5081 Stefanescu C. Bogdan Cornel 7.16 8.58 5.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
104 X652 Stegeran F. Flavius Bogdan 7.64 8.91 6.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
105 X905 Stegeran V. Ciprian Valer 7.41 8.83 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
106 X5049 Stehuta G. Bogdan Liviu Vasile 7.41 7.20 7.62 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
107 X922 Steopoaie A. Alexandru Vasile 8.87 9.25 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
108 X2315 Sterca Sulutiu G. Corina 8.82 9.64 8.00 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
109 X517 Stetco G. Gabriel 8.89 8.92 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
110 X92 Stier Z. Attila Zoltan 9.17 9.48 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
111 X7011 Stirb M. Nicolae Mircea 9.11 8.97 9.25 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
112 X1772 Stoica F. Cristina Iulia 9.55 9.60 9.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
113 X364 Stoica L. Ionut Bogdan 7.22 8.45 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
114 X1766 Stoica V. Viorel 6.56 7.75 5.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
115 X837 Strajan I. Bogdan 8.77 8.68 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
116 X1734 Stroia V. Flavius Georgel 7.66 8.57 6.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
117 X811 Strungar I. Ovidiu 7.20 8.03 6.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
118 X2690 Stupar V. Adrian Claudiu 6.35 6.70 6.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
119 X1522 Suarasan L. Ionut 7.66 8.07 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
120 X148 Sucala V. Rares Valentin 8.02 8.05 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
121 X5065 Suceachi I. Marius Ionut 7.20 8.79 5.62 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
122 X5021 Suci C. Corneliu Cristian 6.14 7.16 5.12 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repart - dosar
123 X5085 Suciu I. Ionela 8.56 8.38 8.75 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
124 X5054 Suciu M. Daniela Lucia 7.93 7.75 8.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
125 X2448 Suciu N. Calin Dorin 7.55 7.48 7.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
126 X2017 Suciu T. Horea Simion 7.01 7.36 6.66 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
127 X32 Suciu T. Marius Catalin 8.05 8.86 7.25 Instalatii(buget) Repart - dosar
128 X5073 Suciu V. Marian 7.03 7.56 6.50 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
129 X1270 Suciu Z. Cristian Valentin 8.55 9.11 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
130 X1775 Supuran T. Bogdan 8.70 9.15 8.25 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
131 X1784 Surducan F. Alina Cristina 9.08 9.55 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
132 X2162 Suster G. Adriana Virginia 7.46 8.05 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
133 X1871 Suteu I. Daniel 7.08 8.41 5.75 Instalatii(plata) Repart - dosar
134 X1179 Suvagau A. Alexandru Dan 8.61 9.22 8.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
135 X762 Szabo A. Levente 7.51 8.28 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
136 X2216 Szabo C. Robert Attila 6.97 6.83 7.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
137 X209 Szabo F. Kevend Janos 7.54 9.21 5.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
138 X554 Szabo I. Robert 9.14 8.79 9.50 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
139 X1151 Szabo I. Zoltan 7.78 8.56 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
140 X1655 Szabo S. Istvan 7.76 7.53 8.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
141 X1499 Szabo Z. Robert Alexandru 6.02 6.80 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
142 X1323 Szalkai S. Stefan 7.74 7.87 7.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
143 X1640 Szasz M. Attila 6.90 7.44 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
144 X667 Szasz R. Attila 7.67 8.34 7.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
145 X1988 Szasz S. Izabella 8.31 9.00 7.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
146 X2018 Szathmari G. Levente Balazs 8.88 8.51 9.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
147 X533 Szathmari S. Andras 7.83 8.41 7.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
148 X2380 Szekely A. Balazs 6.91 7.08 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
149 X2174 Szentandrasi S. Attila 7.41 7.57 7.25 Instalatii(plata) Repart - dosar
150 X66 Szeremi S. Istvan Zsolt 8.59 8.82 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
151 X625 Szikzai I. Alexandru Robert 8.55 9.35 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
152 X937 Szilagyi A. Szabolcs 8.52 7.80 9.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
153 X215 Szilveszter Z. Zsigmond 8.89 9.04 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
154 X2394 Szolosi V. Teodora Anca 8.14 7.66 8.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=T
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X1750 Tabacaru N. Constantin Marius 6.94 8.66 5.23 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
2 X2410 Tabarca F. Iosif George 6.70 8.16 5.25 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
3 X526 Taflan G. Sebastian 8.74 9.23 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
4 X5015 Tagorean G. Grigore Dan 8.40 7.40 9.40 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
5 X565 Takacs L. Adrian Florin 8.73 8.72 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
6 X1078 Takacs M. Attila Mihaly 8.38 9.65 7.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
7 X1656 Talo V. Ioan Catalin 6.92 8.72 5.12 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
8 X1611 Talpos M. Lucian Mihai 8.76 8.90 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
9 X1067 Tamas D. Daniela Maria 8.23 8.85 7.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
10 X436 Tamas G. Rares Ionut 8.20 8.66 7.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
11 X2550 Tamas I. Zoltan 6.51 7.65 5.37 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
12 X1286 Tamasoschi P. Petrica Bogdan 7.03 7.45 6.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
13 X1032 Tambuc A. Dragos Paul 8.52 8.92 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
14 X1102 Tampanariu C. Razvan Dacian 8.18 8.74 7.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
15 X469 Tanasa V. Oana 8.62 9.38 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
16 X777 Tanasie G. Mihai George 7.48 8.35 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
17 X1575 Tarau A. Tudor Eduard 7.48 7.97 7.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
18 X532 Tarau I. Mihai Bogdan 8.82 8.90 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
19 X219 Tarna V. Silviu Catalin 6.56 7.87 5.25 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
20 X1997 Tarta A. Ciprian Rares 7.70 9.03 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
21 X258 Tarta C. Casian Daniel 8.90 9.30 8.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
22 X755 Tarta V. Ovidiu Vasile 8.25 8.75 7.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
23 X522 Tasca V. Iuliu Vasile 7.60 8.71 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
24 X1661 Tatar I. Mihai 7.39 8.29 6.50 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
25 X48 Tautan H. Valentin 8.32 8.89 7.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
26 X1460 Tautan L. Calin 7.61 9.48 5.75 Instalatii(plata) Repart - dosar
27 X1728 Teglas G. Dorin 8.08 9.05 7.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
28 X5052 Telcean M. Mihaela Alexandra 7.01 8.77 5.25 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repart - dosar
29 X1262 Telecan S. Bogdan 7.28 8.07 6.50 Instalatii(plata) Repart - dosar
30 X360 Tereblecea M. Marius 6.64 7.38 5.90 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
31 X2354 Terec N. Sorin Marius 6.26 6.37 6.16 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repart - dosar
32 X720 Tilea I. Andreia Virginia 8.05 8.49 7.62 Instalatii(buget) Repart - dosar
33 X2175 Timbuc L. Silviu 6.61 8.10 5.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repart - dosar
34 X598 Timis O. Bogdan Octavian 6.83 6.91 6.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
35 X699 Timofte D. Raul Dorian 7.42 8.97 5.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
36 X1696 Timpa A. Alexandru Marius 7.28 8.20 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
37 X1706 Timpa A. Beniamin 7.03 8.69 5.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
38 X94 Tiniuc C. Alina Antineea 7.77 8.05 7.50 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
39 X2020 Tira P. Mihai Silviu 7.10 8.21 6.00 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
40 X1648 Tirla N. Alexandra Maria 7.38 8.40 6.37 Instalatii(plata) Repart - dosar
41 X284 Tirle A. Edmond Valeriu 7.38 8.65 6.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
42 X343 Tirmonia I. Mihai Ionut 7.60 8.70 6.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
43 X2428 Tirnovan R. Radu 7.66 8.45 6.87 Instalatii(plata) Repart - dosar
44 X540 Tise A. Marius Adrian 7.32 6.90 7.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
45 X2287 Tiselita N. Nicolae Gabriel 8.08 8.30 7.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
46 X145 Toader T. Traian Nicu 9.59 9.57 9.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
47 X415 Tocaciu V. Vasile Laurentiu 7.58 8.80 6.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
48 X1265 Todea A. Alina Adriana 7.46 7.80 7.12 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
49 X1185 Toderean I. Andrei Adrian 7.97 8.57 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
50 X1955 Todericiu M. Mircea 5.79 6.58 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
51 X2076 Todor V. Calin Gabriel 7.02 8.04 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
52 X5043 Todoran I. Claudiu Florin 7.62 8.13 7.12 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
53 X1595 Todoran V. Danut 6.43 7.00 5.87 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
54 X2156 Tofan I. Sergiu Andrei 7.69 8.77 6.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
55 X1124 Tofana S. Vasile Gabriel 7.69 9.13 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
56 X1523 Toma A. Lavinia Miruna 9.51 9.78 9.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
57 X1941 Toma G. Ioan 9.09 9.32 8.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
58 X557 Tomole G. Corina Liana 9.05 9.49 8.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
59 X2815 Torok A. Zoltan Arpad 6.25 7.01 5.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
60 X7039 Torok S. Sandor Zoltan 6.09 6.03 6.16 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
61 X1524 Torok T. Tibor 6.58 7.91 5.25 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
62 X1402 Tosea M. Petru Cornel 7.04 6.84 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
63 X2856 Toth A. Arpad Levente 5.87 6.50 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
64 X2069 Toth I. Cristian 7.24 7.73 6.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
65 X595 Toth M. Marton 7.80 8.73 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
66 X2710 Tothazan P. Niculina Amalia 8.26 8.52 8.00 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
67 X2342 Trestian I. Irina Gabriela 8.54 9.18 7.91 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
68 X2825 Trif E. Loredana Patricia 7.29 8.09 6.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
69 X1281 Trif I. Andrei 8.74 9.36 8.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
70 X1471 Trif V. Mihai Claudiu 6.14 7.28 5.00 Instalatii(plata) Repart - dosar
71 X2418 Trifa I. Ioan Gheorghe 6.37 7.00 5.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
72 X1317 Trifu M. Razvan George 7.70 8.40 7.00 Instalatii(plata) Repart - dosar
73 X1813 Trinca D. Mihai Valentin 8.38 8.89 7.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
74 X1485 Tripon C. Cosmin 6.28 7.45 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
75 X2200 Tripon G. George 6.35 7.58 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
76 X1230 Tripon I. Ionut Catalin 8.46 8.80 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
77 X2091 Tripon L. Alexandra Aurelia 6.23 6.85 5.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
78 X50 Trombitas N. Sorin Ciprian 8.81 9.13 8.50 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
79 X1853 Tudor M. Alexandru 9.32 9.90 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
80 X733 Tundik G. Boglarka 9.19 9.63 8.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
81 X2280 Tuns I. Ionel 9.11 9.10 9.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
82 X1525 Tuns V. Bogdan Sorin 8.83 9.55 8.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
83 X1758 Turcas I. Ion Vlad 8.23 9.35 7.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
84 X7054 Turcas M. Ovidiu Gabriel 7.92 8.48 7.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
85 X116 Turciac A. Bogdan Matei 8.86 8.98 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
86 X2181 Turcu N. Raul Nicolae 8.66 8.96 8.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
87 X1274 Turcut I. Dorin Ionut 9.03 9.20 8.87 Instalatii(buget) Repart - dosar
88 X1733 Turti R. Anca Paula 9.05 9.61 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
89 X321 Tusinean I. Andrei Ioan 6.70 7.78 5.62 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
90 X6037 Tuturas V. Vasile Aurel 7.34 7.07 7.62 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=U
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2357 Udrea I. Ion Adrian 8.22 9.58 6.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
2 X1774 Ujvari A. Szabolcs Andras 7.43 7.61 7.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
3 X2187 Ulici V. Marius Vasile 8.40 9.30 7.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
4 X1834 Ulmeanu V. Vlad Vasile 8.62 9.12 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
5 X190 Ungur A. Florian Samuel 7.27 7.55 7.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
6 X538 Ungur N. Cristian Calin 8.36 9.10 7.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
7 X2066 Unguras V. Vasile Ioan 9.09 8.90 9.29 Ingineria Transporturilor(buget) Repart - dosar
8 X1895 Ureche I. Lucian Stelica 6.09 6.69 5.50 Ingineria Transporturilor(plata) Repart - dosar
9 X704 Uresan M. Radu Mihai 6.86 7.98 5.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
10 X5086 Ursa N. Georgia Nicoleta 8.09 9.68 6.50 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=V
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X1953 Vaida I. Imola Tunde 8.85 9.58 8.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
2 X1803 Vaida I. Monica Amalia 7.52 8.92 6.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
3 X1505 Vaida O. Vlad Octavian 7.40 8.80 6.00 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
4 X2142 Vajda A. Levente Andras 6.80 7.98 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
5 X5051 Valea V. Rares Grigoras 8.49 8.73 8.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
6 X664 Vancea V. Ioana 8.53 9.69 7.37 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
7 X2298 Varadi F. Julia 8.42 9.35 7.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
8 X2300 Varadi F. Orsolya 7.42 8.84 6.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
9 X61 Varga E. Jeno Iozsef 8.51 9.15 7.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
10 X2212 Varga G. Laura Mariana 8.39 8.92 7.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
11 X1552 Varga I. Sebastian 6.04 6.71 5.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
12 X159 Varga I. Iudita 8.01 7.78 8.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
13 X853 Varga I. Norbert 7.30 8.98 5.62 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
14 X234 Varga S. Stefan Eugen 8.56 8.87 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
15 X6004 Variu Z. Cristian Felician 7.16 8.58 5.74 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
16 X7051 Vartic F. Sergiu Mihai 7.70 8.78 6.62 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
17 X562 Vasarhely S. Zsolt 6.62 6.81 6.44 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
18 X371 Vasarhelyi N. Zoltan 7.79 8.72 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
19 X645 Vasile A. Adriana Maria 9.05 8.98 9.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
20 X1718 Vasilovici V. Razvan 8.38 9.65 7.12 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
21 X1347 Velea G. Vlad 8.40 9.05 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
22 X2633 Velicea V. Liviu Gabriel 7.68 9.00 6.37 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
23 X2172 Velle F. Ferencz Aron 8.46 8.10 8.83 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
24 X34 Veltan A. Alexandru 8.96 8.92 9.00 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
25 X242 Verde M. Anamaria 8.87 8.87 8.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
26 X447 Verdes S. Stefan 5.74 6.49 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
27 X7052 Veres I. Ovidiu Mihai 8.08 9.05 7.12 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repart - dosar
28 X677 Veresezan A. Alexandru Ionut 6.34 7.43 5.25 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
29 X2275 Vescan P. Petru Marian 7.69 7.63 7.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
30 X1571 Vetro A. Sandor Levente 7.94 9.13 6.75 Instalatii(buget) Repart - dosar
31 X2549 Vidrighin N. Raluca Maria 8.47 7.95 9.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
32 X855 Vig T. Zsolt Iozsef 8.03 8.95 7.12 Instalatii(buget) Repart - dosar
33 X1992 Vijiiac M. Andrei 8.75 9.01 8.50 Instalatii(buget) Repart - dosar
34 X273 Vilcu A. Cosmin Aurel 8.13 9.40 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
35 X1870 Vincze V. Dan 9.25 9.75 8.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
36 X47 Vitez M. Gyorgy 7.26 8.65 5.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
37 X1372 Vlad D. Ioan Ciprian 6.62 7.49 5.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repart - dosar
38 X2363 Vlad M. Sabin 8.53 8.70 8.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
39 X2645 Vlad P. Stefania 7.49 7.98 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
40 X377 Vlad T. Ioan Stefan 8.20 8.90 7.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
41 X2210 Vladau D. Traian Radu 7.22 8.69 5.75 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
42 X2740 Vladu I. Roxana Adina 8.14 8.28 8.00 Instalatii(buget) Repart - dosar
43 X2048 Vladutiu D. Radu 7.83 9.16 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
44 X431 Vlaic T. Teodor 6.95 7.90 6.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
45 X199 Vlasan N. Dorin 7.34 8.07 6.62 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
46 X1496 Vlasiu G. George 8.41 8.57 8.25 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
47 X1288 Voica N. Valentin 8.51 9.53 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repart - dosar
48 X2058 Voina S. Damaris 7.51 8.52 6.50 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
49 X2557 Voinea V. Alina Elena 8.91 9.20 8.62 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
50 X2436 Vois I. Calin Constantin 8.05 7.98 8.12 Ingineria Mediului(buget) Repart - dosar
51 X5044 Vortolomei T. Veronica Ionela 7.99 8.49 7.50 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repart - dosar
52 X1556 Vranau I. Vlad Ionut 7.68 8.00 7.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
53 X747 Vultur P. Paul Bogdan 9.30 9.73 8.87 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
54 X898 Vuscan N. Andrei Nicu 7.07 8.02 6.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=W
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X281 Walter T. Attila Tibor 8.89 9.03 8.75 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=X
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=Y
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=Z
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X1250 Zagrean C. Catalina 7.57 8.40 6.75 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
2 X1328 Zah I. Ionut 5.87 6.25 5.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
3 X7006 Zaha V. Florin 7.46 8.80 6.12 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repart - dosar
4 X1351 Zahan T. Teodor Lucian 8.00 8.75 7.25 Instalatii(buget) Repart - dosar
5 X2737 Zain D. Irina 7.25 8.00 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
6 X1885 Zama C. Tudor Dan 7.76 9.15 6.37 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
7 X1125 Zama I. Ovidiu Marcel 7.62 8.75 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
8 X235 Zama O. Cristian Petru 7.29 7.71 6.87 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
9 X1860 Zazula B. Bela Attila 7.78 8.45 7.12 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
10 X6002 Zbona G. Radu Grigore 6.96 7.68 6.25 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repart - dosar
11 X833 Zeicu I. Andreea Cristina 6.97 7.69 6.25 Ingineria Mediului(plata) Repart - dosar
12 X1725 Zimbru G. Anamaria Delia 8.46 9.55 7.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
13 X669 Zoicas C. Radu Dan 8.86 9.23 8.50 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
14 X2553 Zoicas R. Raluca Bianca 7.80 9.35 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
15 X2843 Zoicas V. Violin Mihai 6.40 7.43 5.37 Inginerie Mecanica(buget) Repart - dosar
16 X2125 Zold E. Istvan 6.90 8.06 5.75 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repart - dosar
17 X680 Zorila A. Alexandru 8.56 9.38 7.75 Inginerie Civila(buget) Repart - dosar
18 X1082 Zotoiu D. Luiza Carina 8.85 9.20 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repart - dosar
19 X127 Zsigmond S. Robert 9.66 10.00 9.33 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
20 X238 Zsigmond V. Vencel Miklos 7.13 8.65 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repart - dosar
21 X2377 Zurgalau G. Sergiu Claudiu 7.55 7.61 7.50 Inginerie Civila(plata) Repart - dosar
?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=A
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=B
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=C
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=D
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=E
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=F
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=G
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=H
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=I
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=J
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=K
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=L
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=M
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=N
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=O
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=P
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=Q
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=R
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=S
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=T
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=U
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=V
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=W
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=X
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=Y
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=inasteptare&l=Z
Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca
Situatia la data de 31 iulie 2005 (REZULTATE FINALE SESIUNEA IULIE-2005)
              Confirmarea locurilor (termen 26.august.2005) se face la sediul facultatilor: str. Baritiu nr. 28 (Fac. de Automatica si Calculatoare, Fac. de Electronica si Telecomunicatii, Fac de Electrotehnica), str. Baritiu nr. 25 (Fac. de Constructii si Instalatii), b-dul Muncii nr. 105 (Fac. de Constructii de Masini, Fac. de Mecanica, Fac. de Stiinta si Ingineria Materialelor), str.Observatorului nr. 34-36(Fac. de Arhitectura).               Cei admisi la buget trebuie sa depuna la dosarul existent la comisia la care au fost admisi diploma de bacalaureat in original, daca diploma nu a fost depusa la inscriere la comisia respectiva.               Cei admisi la plata, trebuie sa plateasca prima rata in valoare de 900 lei noi (9.000.000 lei vechi) la Biroul Taxe din str. C.Daicoviciu nr. 15               Cei admisi care indeplinesc conditiile de confirmare a locului pe baza documentelor din etapele precedente de repartizare, nu mai trebuie sa faca confirmarea locului. Atentie ! Cei care au trecut de la taxa la buget sa se asigure ca diploma de bacalaureat exista in dosar, iar cei care au trecut de la buget la taxa sa plateasca taxa, altfel vor fi ELIMINATI din concurs !!!               Tot de la secretariatul facultatilor se pot ridica dosarele de catre cei care nu au fost admisi. Aceste dosare se gasesc la facultati in functie de prima optiune din fisa de inscriere (C=Fac. de Constructii si Instalatii,  M=Fac. de Mecanica, N=Fac de Stiuinta si Ingineria Materialelor, P=Fac, de Constructii de Masini, E=Fac din profilul electric) Comisia: Arhitectura Constructii+Mecanica Electro Lista celor: Admisi Respinsi Retrasi Neadmisi in asteptare Nu exista rezultate pentru comisia si lista selectate. ?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X525 Ardelean V. Irina 5.63 6.01 5.25
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X2176 Botos V. Ioan Cristian 6.19 7.14 5.25
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X1586 Chis G. George Adrian 7.36 8.35 6.37
2 X790 Cioruta C. Florin 6.22 7.45 5.00
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X1513 Florea V. Dragos Mihai 7.59 9.31 5.87
2 X1002 Fustos C. Zoltan 7.70 8.15 7.25
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X432 Gheorghiu D. Bogdan Alexandru 7.46 9.30 5.62
2 X5082 Grozav I. Ana Rodica 6.06 7.00 5.12
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=H
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=I
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X2057 Iurian G. Ilie 6.76 7.19 6.33
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=J
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X134 Jurju V. Ioan 6.47 7.07 5.87
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=K
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X494 Kerekes I. Jozsef 6.15 6.61 5.70
2 X6021 Knebli G. Gyorgy 5.98 6.71 5.25
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=L
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X1007 Lechintan G. Alin Gheorghe 6.94 7.77 6.12
2 X1356 Lung V. Ciprian Nicolae 7.27 6.30 8.25
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=M
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X2192 Melenti D. Ioana Laura 7.06 8.51 5.62
2 X1732 Mesesan T. Marius Vasile 6.35 7.45 5.25
3 X6017 Muresan Veres G. Georgeta Carmen 5.65 5.56 5.75
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=N
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X1729 Nan V. Florin Marius 7.62 9.24 6.00
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=O
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=P
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X1664 Pasc I. Bogdan Ioan 5.85 6.45 5.25
2 X1135 Pasoi C. Bogdan Nicolae 7.31 8.01 6.62
3 X1150 Pop T. Marc 7.39 9.41 5.37
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=Q
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=R
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X2366 Roman E. Raluca Elena 7.36 7.47 7.25
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=S
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X623 Silaghi V. Vasile Lucian 5.13 5.00 5.26
2 X1842 Suarasan I. Radu Emil 5.97 6.82 5.12
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=T
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X582 Tagorean I. Florentin 6.28 7.45 5.12
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=U
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=V
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=W
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=X
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=Y
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
?c=constructii_mecanica&t=respinsi&l=Z
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu
1 X2271 Zara A. Alexandru Florin 6.15 7.30 5.00
?c=constructii_mecanica&t=retrasi&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Categorie de repartizare
1 X2244 Abrudan G. Cornel 5.59 6.19 5.00 Retrasi
2 X1830 Achim A. Radu 7.50 9.26 5.75 Retrasi
3 X1717 Achim I. Ioana Adriana 7.54 7.83 7.25 Retrasi
4 X2004 Adalinean A. Tudor Alexandru 8.04 8.71 7.37 Retrasi
5 X1909 Adam V. Ion Dan 6.68 8.36 5.00 Retrasi
6 X1585 Adam Rebeles L. Bogdan 6.44 7.63 5.25 Retrasi
7 X711 Aflat N. Catalin Sebastian 8.24 9.61 6.87 Retrasi
8 X1689 Albu E. Dorin Paul 6.05 6.85 5.25 Retrasi
9 X642 Albut T. Traian Daniel 6.68 8.00 5.37 Retrasi
10 X2307 Aldea D. Cristian Marc 7.35 9.20 5.50 Retrasi
11 X2369 Alistar V. Horatiu Liviu 6.71 7.93 5.50 Retrasi
12 X924 Almas D. Bogdan Vlad 8.85 9.20 8.50 Retrasi
13 X1042 Almas M. Sergiu Catalin 7.07 8.15 6.00 Retrasi
14 X488 Almas N. Alin Florin 7.94 8.88 7.00 Retrasi
15 X602 Aluas I. Ioan 7.64 8.91 6.37 Retrasi
16 X2588 Andriescu M. Mihaela Florina 8.18 9.11 7.25 Retrasi
17 X474 Anghel G. Gheorghe Codrin 8.99 8.87 9.12 Retrasi
18 X249 Antonescu P. Radu 6.57 7.70 5.45 Retrasi
19 X75 Anusca I. Ioana Loredana 9.04 9.47 8.62 Retrasi
20 X1934 Aranyi I. Razvan Andrei 5.99 6.73 5.25 Retrasi
21 X822 Ardelean D. Horia 8.36 9.11 7.62 Retrasi
22 X1851 Ardelean I. Alin Ionut 8.09 8.56 7.62 Retrasi
23 X2712 Armeana N. Mihaela 8.12 8.25 8.00 Retrasi
24 X393 Arvai M. Ciprian Mihai 8.06 8.26 7.87 Retrasi
25 X2539 Asaftei I. Corina Ionela 6.98 7.34 6.62 Retrasi
26 X891 Astilean D. Cristian 8.16 9.21 7.12 Retrasi
27 X227 Augustin A. Ilie 6.68 7.25 6.12 Retrasi
28 X491 Avram P. Petru Alexandru 7.74 8.61 6.87 Retrasi
29 X896 Avram V. Ioana Maria 8.52 9.05 8.00 Retrasi
?c=constructii_mecanica&t=retrasi&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Categorie de repartizare
1 X1840 Baba V. Ioan Mihai 8.98 9.59 8.37 Retrasi
2 X421 Babeanu C. Nicolae 7.56 8.76 6.37 Retrasi
3 X863 Babut T. Bogdan Teofil 7.01 8.78 5.25 Retrasi
4 X1266 Baciu T. Florin Alexandru 6.13 7.02 5.25 Retrasi
5 X2106 Badea G. Antoniu Cristian 7.13 7.39 6.87 Retrasi
6 X2358 Badi I. Ciprian Constantin 7.65 8.31 7.00 Retrasi
7 X201 Badita I. Ionel 6.69 7.77 5.62 Retrasi
8 X990 Bakos A. Bogdan Robert 6.58 8.04 5.12 Retrasi
9 X2679 Bala G. Dragos Gheorghe 7.29 9.34 5.25 Retrasi
10 X2365 Bala G. Lucian Catalin 6.85 8.09 5.62 Retrasi
11 X878 Balaciu I. Daniel 7.72 8.95 6.50 Retrasi
12 X731 Balaj V. Gabriel Nicolae 7.50 8.88 6.12 Retrasi
13 X927 Balaj V. Ovidiu Viorel 7.72 9.07 6.37 Retrasi
14 X1276 Balaji A. Alexandru Iosif 8.94 9.14 8.75 Retrasi
15 X1647 Balan G. Andrei Nicolae 7.26 8.40 6.12 Retrasi
16 X743 Balan G. Lucian 8.78 9.45 8.12 Retrasi
17 X207 Balazs B. Attila 6.92 8.73 5.12 Retrasi
18 X2412 Balazs E. Barna 6.76 7.40 6.12 Retrasi
19 X2552 Balazs I. Istvan 7.58 7.80 7.37 Retrasi
20 X1967 Balazs I. Csongor 6.25 7.14 5.37 Retrasi
21 X2660 Balhuc S. Irina 8.34 8.56 8.12 Retrasi
22 X1646 Balint F. Ferenc 7.36 7.60 7.12 Retrasi
23 X1026 Balint I. Iuliu Cristian 8.20 9.29 7.12 Retrasi
24 X2583 Ban C. Claudiu 6.93 7.36 6.50 Retrasi
25 X1543 Ban L. Claudiu Laurian 9.82 9.65 10.00 Retrasi
26 X2540 Ban P. Radu Cristian 7.94 8.26 7.62 Retrasi
27 X684 Bangur I. Tamas 7.27 7.30 7.25 Retrasi
28 X1324 Barbat C. Paul Cristian 9.14 9.66 8.62 Retrasi
29 X2278 Barbu L. Ioana Mihaela 6.67 8.22 5.12 Retrasi
30 X1814 Bardar L. Alex Mihai 8.58 9.41 7.75 Retrasi
31 X5020 Barligea -. Cosmin Petru 7.18 8.61 5.75 Retrasi
32 X1118 Barnutiu A. Sorin Andrei 8.72 9.44 8.00 Retrasi
33 X2242 Barta G. Nicolae Tudor 7.34 8.68 6.00 Retrasi
34 X2846 Bartalici V. Vasilian Andrei 7.30 8.74 5.87 Retrasi
35 X768 Barth A. Kinga Noemi 8.60 9.21 8.00 Retrasi
36 X2411 Bataiosu P. Madalin 7.74 8.99 6.50 Retrasi
37 X2572 Batinas G. Andrei Cristian 7.06 8.00 6.12 Retrasi
38 X603 Beganyi S. Csaba 8.25 8.39 8.12 Retrasi
39 X2364 Bejinaru -. Claudiu Marian 6.11 6.98 5.25 Retrasi
40 X1410 Beleiu I. Ioana 8.56 9.26 7.87 Retrasi
41 X5059 Berceni I. Alina 6.42 7.10 5.75 Retrasi
42 X975 Betea D. Claudia Maria 9.73 9.46 10.00 Retrasi
43 X1799 Bibza C. Raymond 6.74 7.36 6.12 Retrasi
44 X2190 Bica V. Daniel 8.09 8.43 7.75 Retrasi
45 X1368 Biji I. Bogdan Ioan 6.56 7.76 5.37 Retrasi
46 X695 Bilegan D. Calin 9.20 9.66 8.75 Retrasi
47 X1925 Birtalan A. Istvan 8.66 9.46 7.87 Retrasi
48 X514 Birte D. Daniel Ioan 7.52 9.30 5.75 Retrasi
49 X999 Birte S. Ovidiu 8.41 9.07 7.75 Retrasi
50 X245 Bisca T. Cristian Dumitru 7.06 8.26 5.87 Retrasi
51 X1336 Biscovan F. Ciprian Alexandru 7.85 9.45 6.25 Retrasi
52 X2839 Bitcau O. Ovidiu Paul 6.45 7.25 5.66 Retrasi
53 X2474 Boancas I. Ovidiu Andrei 7.70 8.53 6.87 Retrasi
54 X1487 Boancas N. Sorin Aurel 6.30 7.61 5.00 Retrasi
55 X650 Boar A. Anamaria 7.56 6.50 8.62 Retrasi
56 X1047 Bob A. Vlad Ionut 8.98 9.84 8.12 Retrasi
57 X343 Bobar M. Marician Nicolae 7.80 8.74 6.87 Retrasi
58 X2353 Bobos M. Marian Dorin 6.95 7.90 6.00 Retrasi
59 X2344 Boca M. Corneliu 8.09 8.57 7.62 Retrasi
60 X1316 Boca V. Tudor 6.63 7.90 5.37 Retrasi
61 X2461 Bocos V. Adrian 6.15 7.06 5.25 Retrasi
62 X335 Boda S. Istvan Szabolcs 7.76 8.78 6.75 Retrasi
63 X2722 Bodea I. Ioan Serban 8.90 9.55 8.25 Retrasi
64 X1929 Bodea M. Mircea Ciprian 6.06 6.88 5.25 Retrasi
65 X692 Bodea P. Alin 7.39 8.17 6.62 Retrasi
66 X1821 Bodor K. Alpar 7.46 8.31 6.62 Retrasi
67 X1157 Bogdan C. Constantin Alin 6.05 7.10 5.00 Retrasi
68 X1393 Bogdan G. Marius 7.58 8.67 6.50 Retrasi
69 X835 Boila A. Calin Ovidiu 8.03 8.94 7.12 Retrasi
70 X1245 Boita B. Simona 6.96 8.31 5.62 Retrasi
71 X5022 Boiti I. Ecaterina 6.26 7.27 5.25 Retrasi
72 X2362 Bojan G. Alexandru Marian 7.45 8.40 6.50 Retrasi
73 X1407 Bojan I. Radu Tiberiu 7.13 7.76 6.50 Retrasi
74 X666 Bokor I. Tamas 6.86 8.11 5.62 Retrasi
75 X420 Boldan A. Mihai Marius 7.49 8.86 6.12 Retrasi
76 X481 Boldor I. Ioan Ciprian 8.38 9.15 7.62 Retrasi
77 X2569 Bologa V. Vasile Daniel 5.74 6.32 5.16 Retrasi
78 X333 Bolos V. Cristian Alexandru 7.00 8.13 5.87 Retrasi
79 X5034 Bondane D. Diana 8.38 8.90 7.87 Retrasi
80 X56 Bontea A. Rares 9.07 9.02 9.12 Retrasi
81 X1550 Bordea S. Sabin Gino 7.79 8.46 7.12 Retrasi
82 X2629 Borodi A. Flavia Emiliana 9.57 9.89 9.25 Retrasi
83 X1779 Boros I. Ioan Emanuel 7.81 7.51 8.12 Retrasi
84 X701 Boros Nicoara G. Cosmin Traian 9.40 9.80 9.00 Retrasi
85 X456 Borsa I. Iuliu Nicolae 8.70 9.15 8.25 Retrasi
86 X276 Borsi V. Andrei Ciprian 9.12 8.88 9.37 Retrasi
87 X1416 Borta N. Bogdan Alexandru 7.65 8.55 6.75 Retrasi
88 X1548 Bot C. Cristian 6.67 7.73 5.62 Retrasi
89 X840 Bota I. Ioan 7.32 8.39 6.25 Retrasi
90 X537 Bota I. Irina 8.79 9.34 8.25 Retrasi
91 X1337 Bota V. Sergiu Octavian 9.06 9.00 9.12 Retrasi
92 X2078 Botis V. Florin Vasile 8.31 9.88 6.75 Retrasi
93 X475 Botizan I. Ioan Ciprian 9.47 8.95 10.00 Retrasi
94 X5056 Bozbici I. Gheorghe 6.16 7.33 5.00 Retrasi
95 X2202 Brandusan V. Dan Marius 7.52 8.05 7.00 Retrasi
96 X1306 Branescu R. Rares 7.83 9.04 6.62 Retrasi
97 X1802 Branzas C. Silviu Cosmin 6.50 7.88 5.12 Retrasi
98 X309 Bregar V. Andrei Viorel 8.27 8.79 7.75 Retrasi
99 X2023 Brie S. Radu Mihai 6.76 8.16 5.37 Retrasi
100 X2262 Brus I. Paul 6.45 7.90 5.00 Retrasi
101 X2150 Brustur V. Mihai Valeriu 7.97 8.70 7.25 Retrasi
102 X1015 Buburuzan C. Dana Florentina 6.87 8.13 5.62 Retrasi
103 X1122 Bucea A. Nicolae Sorin 5.88 6.76 5.00 Retrasi
104 X412 Buciu G. Mihai George 8.07 8.90 7.25 Retrasi
105 X2267 Bucur A. Raul Adrian 7.74 8.74 6.75 Retrasi
106 X2113 Bucur G. Gabriel 6.93 8.03 5.83 Retrasi
107 X957 Bucur I. Razvan Liviu 6.78 8.20 5.37 Retrasi
108 X368 Buda A. Aurel 6.65 7.94 5.37 Retrasi
109 X392 Buda C. Razvan 8.41 9.20 7.62 Retrasi
110 X444 Buda I. Mircea Dan 8.59 8.68 8.50 Retrasi
111 X200 Buda V. Ioan 7.21 7.68 6.75 Retrasi
112 X2096 Buga I. Adrian Dorel 7.87 8.88 6.87 Retrasi
113 X681 Bugnar E. Stelian Emil 7.51 8.02 7.00 Retrasi
114 X769 Bugnar M. Rares Marcel 6.91 8.32 5.50 Retrasi
115 X2452 Bugnariu A. Iulian Razvan 6.67 8.35 5.00 Retrasi
116 X2320 Bulbucan L. Liviu Dragos 7.92 8.73 7.12 Retrasi
117 X1302 Bumbariu L. Cosmin Mihaita 8.52 9.30 7.75 Retrasi
118 X1920 Bumbu C. Cristina Maria 7.66 8.71 6.62 Retrasi
119 X856 Bunea M. Alexandru Bogdan 6.94 8.52 5.37 Retrasi
120 X742 Bungardean I. Mirela Ioana 7.49 7.61 7.37 Retrasi
121 X260 Bura V. Vasile Bogdan 6.67 7.97 5.37 Retrasi
122 X5075 Burdeti D. Viorel 6.07 5.83 6.32 Retrasi
123 X1985 Burjan S. Istvan 7.06 8.63 5.50 Retrasi
124 X2199 Buruian V. Paul Teodor 9.30 9.48 9.12 Retrasi
125 X1049 But V. Calin 5.93 6.75 5.12 Retrasi
126 X191 Buta L. Raluca Adina 9.51 9.40 9.62 Retrasi
127 X1777 Butuza N. Lucian Vasile 6.28 7.19 5.37 Retrasi
128 X2472 Buzea C. Razvan Constantin 6.15 6.80 5.50 Retrasi
129 X441 Buzgau E. Razvan Dacian 9.12 9.25 9.00 Retrasi
?c=constructii_mecanica&t=retrasi&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Categorie de repartizare
1 X2308 Caba C. Flaviu Dan 6.32 7.27 5.37 Retrasi
2 X2471 Calugaru P. Petru Cristian 7.60 9.09 6.12 Retrasi
3 X1604 Campian A. Dan 8.11 8.36 7.87 Retrasi
4 X1075 Candale A. Aurel 9.32 9.52 9.12 Retrasi
5 X2516 Caraian T. Florin Cristian 6.07 7.02 5.12 Retrasi
6 X1223 Caruntu G. George Mihail 7.53 7.45 7.62 Retrasi
7 X2128 Casian V. Oana Alina 6.61 7.86 5.37 Retrasi
8 X1670 Catanescu E. Dan Adrian 6.78 8.31 5.25 Retrasi
9 X1113 Catinean I. Calin Valentin 8.28 8.94 7.62 Retrasi
10 X2293 Cenan D. Florin Dumitru 7.16 7.33 7.00 Retrasi
11 X181 Cenean G. Andreea Mirela 6.87 7.75 6.00 Retrasi
12 X1786 Cerghezan V. Radu Sorin 7.09 9.18 5.00 Retrasi
13 X2361 Cernautan G. Daniel Ionut 8.61 8.11 9.12 Retrasi
14 X1377 Ceusescu Baleanu P. Petre Victor 7.59 8.57 6.62 Retrasi
15 X2568 Chedea A. Petru Alexandru 6.10 7.20 5.00 Retrasi
16 X476 Cherebetiu H. Horatiu 9.13 9.65 8.62 Retrasi
17 X396 Chertes L. Bianca Mihaela 6.76 7.28 6.25 Retrasi
18 X1628 Chertis A. Alexandru 7.33 9.04 5.62 Retrasi
19 X1767 Chesauan I. Ionut Mihai 8.21 7.93 8.50 Retrasi
20 X2264 Chezan I. Calin Alin 7.13 8.90 5.37 Retrasi
21 X340 Chezan I. Ioan Lucian 9.41 9.70 9.12 Retrasi
22 X581 Chichisan C. Cosmin Emilian 8.66 8.95 8.37 Retrasi
23 X352 Chifor P. Petru Andrei 8.87 9.25 8.50 Retrasi
24 X725 China I. Mihai Cristian 6.19 7.39 5.00 Retrasi
25 X1482 China N. Dan Florin 7.46 8.43 6.50 Retrasi
26 X397 Chiorean E. Remus Vlad 8.12 8.75 7.50 Retrasi
27 X2002 Chiorean I. Alexandru Calin 7.74 8.37 7.12 Retrasi
28 X766 Chiorean S. Bogdan Stefan 7.43 8.25 6.62 Retrasi
29 X931 Chiorean V. Danut 7.06 7.62 6.50 Retrasi
30 X1800 Chira A. Ileana Nastaca 7.86 7.85 7.87 Retrasi
31 X1654 Chirca D. Mihai 8.43 9.50 7.37 Retrasi
32 X2305 Chis I. Beniamin 7.51 8.66 6.37 Retrasi
33 X1358 Chis S. Octavian Stefan 6.85 7.95 5.75 Retrasi
34 X1290 Chitul D. Razvan Andrei 7.63 9.51 5.75 Retrasi
35 X263 Ciacoi Pop I. Ovidiu 9.23 9.35 9.12 Retrasi
36 X2229 Ciama I. Ioan Iosif 6.53 7.70 5.37 Retrasi
37 X1474 Cighir G. Vlad Sever 7.12 8.88 5.37 Retrasi
38 X1013 Cilibica D. Andrei Razvan 8.02 9.54 6.50 Retrasi
39 X2094 Cima S. Sorin George 7.58 8.42 6.75 Retrasi
40 X101 Cimpan F. Ovidiu Florin 8.26 9.41 7.12 Retrasi
41 X2360 Cimpean I. Teodora Ioana Simona 8.97 9.08 8.87 Retrasi
42 X1417 Cimpian A. Ana 7.16 8.95 5.37 Retrasi
43 X1712 Cioara M. Alexandru Ciprian 7.87 8.87 6.87 Retrasi
44 X1741 Cioaza P. Mircea Radu 6.37 7.00 5.75 Retrasi
45 X228 Cioban I. Emanuel Magdiel 8.29 9.08 7.50 Retrasi
46 X409 Ciobanu V. Adrian 6.94 8.76 5.12 Retrasi
47 X1874 Ciocian N. Adrian 6.23 7.10 5.37 Retrasi
48 X5076 Ciorba E. Emanuel Vasile 6.49 7.37 5.62 Retrasi
49 X1085 Cipaian G. Dan Ovidiu 7.05 8.35 5.75 Retrasi
50 X1289 Cistian I. Ioan Adrian 7.48 8.22 6.75 Retrasi
51 X2479 Ciubancan G. Natalia Catalina 8.37 8.50 8.25 Retrasi
52 X1114 Ciubotaru D. Dan Alexandru 8.18 8.99 7.37 Retrasi
53 X1501 Ciucas L. Paul Laurian 7.10 8.71 5.50 Retrasi
54 X1500 Ciucas L. Sergiu Raul 6.22 7.45 5.00 Retrasi
55 X545 Ciufudean I. Ovidiu Constantin 7.02 9.05 5.00 Retrasi
56 X1022 Ciui N. Nutu Adrian 9.26 9.40 9.12 Retrasi
57 X2228 Ciure S. Andrei Angel 7.31 8.75 5.87 Retrasi
58 X869 Clapa V. Grigore Vasile 7.04 7.59 6.50 Retrasi
59 X1597 Clipa S. Mirela 7.51 7.16 7.87 Retrasi
60 X1986 Clompos A. Paul Bogdan 5.94 6.63 5.25 Retrasi
61 X401 Coc I. Ioan Rares 6.85 8.70 5.00 Retrasi
62 X1016 Cocan I. Lucian Marius 9.63 9.77 9.50 Retrasi
63 X2248 Cocan S. Sergiu Stelian 6.70 8.29 5.12 Retrasi
64 X1001 Cocos I. Andrei Aurel 5.85 6.70 5.00 Retrasi
65 X543 Colceriu V. Sanda Maria 9.18 9.25 9.12 Retrasi
66 X2090 Coman A. Catalin 7.17 9.09 5.25 Retrasi
67 X1884 Comes A. Radu 7.70 9.15 6.25 Retrasi
68 X1267 Conde I. Ana Roxana 9.80 9.61 10.00 Retrasi
69 X751 Constantin M. Mihai 7.04 8.58 5.50 Retrasi
70 X2129 Constantinescu L. Vlad 6.43 7.86 5.00 Retrasi
71 X1899 Copil E. Emil Alexandru 6.54 7.84 5.25 Retrasi
72 X633 Copil I. Corneliu 8.30 8.98 7.62 Retrasi
73 X106 Cornea M. Ionut Mihai 9.14 9.67 8.62 Retrasi
74 X1093 Corodan I. Andrei Alexandru 7.70 9.15 6.25 Retrasi
75 X6013 Cosar G. Casian Gheorghe 5.68 6.37 5.00 Retrasi
76 X1507 Cosarca V. Simena Mariana 6.46 7.80 5.12 Retrasi
77 X329 Cosma A. Paul Andrei 7.24 8.49 6.00 Retrasi
78 X2097 Cosma T. Vasile Ioan 9.33 9.42 9.25 Retrasi
79 X2318 Cosma V. Octavian 9.51 9.52 9.50 Retrasi
80 X2430 Costache V. George Eduard 7.23 8.22 6.25 Retrasi
81 X1710 Costandoiu G. Alin 9.29 9.72 8.87 Retrasi
82 X188 Costea C. Andrei 8.53 8.95 8.12 Retrasi
83 X621 Costea D. Dragomir Emilian 8.50 9.00 8.00 Retrasi
84 X243 Costescu I. Tudor 8.04 9.22 6.87 Retrasi
85 X1072 Costin T. Costica Adrian 8.87 9.25 8.50 Retrasi
86 X1921 Costinas V. Maria 8.02 8.93 7.12 Retrasi
87 X1761 Cotoara V. Daniel Vasile 8.65 9.05 8.25 Retrasi
88 X1938 Cotoveanu N. Alexandra Nicoleta 6.43 6.99 5.87 Retrasi
89 X760 Covaci I. Ilie Rares 7.48 8.46 6.50 Retrasi
90 X2422 Covaci V. Vasilica Lavinia 7.10 8.34 5.87 Retrasi
91 X446 Cozma T. Valentin Mihai 7.43 9.00 5.87 Retrasi
92 X1095 Craciun E. Bogdan Ionut 7.81 9.26 6.37 Retrasi
93 X795 Craciun Achim G. Ovidiu Mihai 7.55 8.36 6.75 Retrasi
94 X2195 Craciunas M. Mircea 7.57 8.78 6.37 Retrasi
95 X479 Crecan D. Sergiu Cristian 7.06 7.87 6.25 Retrasi
96 X1644 Crisan V. Ovidiu 7.44 8.88 6.00 Retrasi
97 X685 Cristea A. Alina 9.43 9.75 9.12 Retrasi
98 X2135 Cristea S. Sevastian 5.92 6.60 5.25 Retrasi
99 X1560 Croitoru G. Oana Lidia 8.60 9.33 7.87 Retrasi
100 X2339 Csaszar A. Izabella 9.08 8.91 9.25 Retrasi
101 X1619 Csata M. Csaba 9.14 9.04 9.25 Retrasi
102 X1215 Csengeri A. Alexandra Daniela 8.32 8.39 8.25 Retrasi
103 X1797 Csergo J. Jozsef 6.27 7.29 5.25 Retrasi
104 X480 Csernik L. Maria Magdolna 8.00 8.50 7.50 Retrasi
105 X658 Csibi I. Alexandru 8.33 8.92 7.75 Retrasi
106 X926 Csiszer A. Elod 8.12 9.63 6.62 Retrasi
107 X2303 Cuc F. Beniamin Filon 6.66 7.45 5.87 Retrasi
108 X1726 Cucerzan C. Constantin Marius 6.37 7.24 5.50 Retrasi
109 X2253 Cuceuan I. Bogdan Lucian 6.34 7.69 5.00 Retrasi
110 X2044 Cucian V. Valer 8.17 9.48 6.87 Retrasi
111 X140 Cucos I. Daniela Georgiana 6.43 7.00 5.87 Retrasi
112 X972 Curic N. Andrei 7.70 9.66 5.75 Retrasi
113 X800 Curta V. Cristian Mihai 8.33 8.30 8.37 Retrasi
114 X1480 Cutus D. Sergiu Dan 7.84 9.32 6.37 Retrasi
115 X1044 Czirjak S. Lehel 8.51 8.65 8.37 Retrasi
?c=constructii_mecanica&t=retrasi&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Categorie de repartizare
1 X1495 Daian H. Horia 7.76 9.03 6.50 Retrasi
2 X2574 Damian G. Cristian Radu 8.47 9.19 7.75 Retrasi
3 X105 Dan H. Andrei Mihai 9.19 9.27 9.12 Retrasi
4 X1406 Dan T. Tiberiu Niculita 6.99 8.36 5.62 Retrasi
5 X2454 Dance T. Florin Mihai 6.34 7.43 5.25 Retrasi
6 X1034 Danci G. Ilie Daniel 9.25 9.14 9.37 Retrasi
7 X5077 Danci L. Florin Claudiu 6.99 7.23 6.75 Retrasi
8 X113 Danciu M. Vlad 8.38 9.40 7.37 Retrasi
9 X1379 Danciu T. Adrian Vasile 8.14 9.42 6.87 Retrasi
10 X1456 Danciu V. Valentin Ioan 7.93 9.12 6.75 Retrasi
11 X1307 Dangulea M. Ciprian 6.85 7.70 6.00 Retrasi
12 X955 Danilescu I. Alexandra Dalia 8.49 9.37 7.62 Retrasi
13 X1964 Daradics I. Zsolt 9.69 9.73 9.66 Retrasi
14 X2121 Darjan S. Nicu Vasile 7.07 8.40 5.75 Retrasi
15 X2164 Darolti L. Mara 9.70 9.78 9.62 Retrasi
16 X1097 David I. Andreea Georgeta 7.79 9.09 6.50 Retrasi
17 X1685 David V. Dan Gabriel 8.26 9.40 7.12 Retrasi
18 X1943 Deac I. Cosmin Ioan 8.17 8.47 7.87 Retrasi
19 X2012 Deac S. Florin Mihai 6.72 8.20 5.25 Retrasi
20 X2165 Deak A. Imre 7.04 6.93 7.16 Retrasi
21 X358 Dendiu I. Dan Vasile 7.21 9.30 5.12 Retrasi
22 X1421 Denes L. Ferenc 7.54 9.47 5.62 Retrasi
23 X542 Detesanu E. Bogdan Andrei 6.84 8.43 5.25 Retrasi
24 X697 Dezso I. Janos 6.36 7.36 5.37 Retrasi
25 X74 Dincan C. Catalin 8.71 9.05 8.37 Retrasi
26 X930 Dinica G. Anita 9.31 9.01 9.62 Retrasi
27 X1088 Dobrescu D. Alexandru 7.36 8.73 6.00 Retrasi
28 X641 Dobrican S. Maria Cristina 8.55 9.48 7.62 Retrasi
29 X1634 Dobrila V. Cosmin Adrian 6.54 8.09 5.00 Retrasi
30 X1014 Dobrin D. Cristian Claudiu 6.97 8.69 5.25 Retrasi
31 X553 Dobrota D. Tudor Mihnea 7.92 8.48 7.37 Retrasi
32 X267 Dod G. Ioan Emanuel 7.52 8.80 6.25 Retrasi
33 X5050 Domide I. Iacob 5.69 5.83 5.55 Retrasi
34 X2401 Dominics S. Stefan 7.12 8.13 6.12 Retrasi
35 X1933 Dordea S. Vlad Alexandru 7.49 9.36 5.62 Retrasi
36 X558 Dragan G. George Bogdan 8.72 9.70 7.75 Retrasi
37 X350 Dragan M. Marian 7.96 8.56 7.37 Retrasi
38 X1189 Dragos G. Daniel Gheorghe 7.69 8.64 6.75 Retrasi
39 X810 Dragos G. Danut Gheorghe 6.83 6.80 6.87 Retrasi
40 X770 Dreghici A. Alexandru Andrei 6.58 8.05 5.12 Retrasi
41 X1227 Dreptate S. Simona Andreea 7.94 8.01 7.87 Retrasi
42 X2473 Dreve O. Mihai 6.65 7.68 5.62 Retrasi
43 X1438 Drus N. Paul Claudiu 6.75 8.01 5.50 Retrasi
44 X183 Druta M. Ciprian 6.73 8.21 5.25 Retrasi
45 X1674 Dumitrean S. Robert 6.75 8.01 5.50 Retrasi
46 X2458 Dumitru N. Dan Ovidiu 7.25 9.00 5.50 Retrasi
?c=constructii_mecanica&t=retrasi&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Categorie de repartizare
1 X1888 Elekes I. Csaba Levente 7.89 9.04 6.75 Retrasi
2 X1881 Enaru M. George 7.25 9.39 5.12 Retrasi
3 X2637 Ersek P. Reka 7.23 8.39 6.08 Retrasi
?c=constructii_mecanica&t=retrasi&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Categorie de repartizare
1 X2158 Fagadar I. Emanuel Cornel 7.93 9.11 6.75 Retrasi
2 X2704 Fagarasan F. Radu Florin 7.28 8.07 6.50 Retrasi
3 X2433 Fagetan I. Ioana Monica 7.39 8.53 6.25 Retrasi
4 X1345 Falka M. Mihai Sorin 6.77 6.79 6.75 Retrasi
5 X1330 Farcas C. Ioana Rozalia 8.70 9.15 8.25 Retrasi
6 X211 Farcas G. Flavia Georgiana 9.36 9.61 9.12 Retrasi
7 X489 Farcas V. Anca 9.21 9.30 9.12 Retrasi
8 X1214 Fazakas Z. Lorand 9.01 9.15 8.87 Retrasi
9 X67 Fecior G. Grigore Emil 8.79 9.47 8.12 Retrasi
10 X461 Ferencz A. Szabolcs 9.15 9.31 9.00 Retrasi
11 X1880 Festeu N. Cosmin Florin 8.04 8.21 7.87 Retrasi
12 X1053 Filip T. Adrian Claudiu 7.86 9.47 6.25 Retrasi
13 X2297 Filotie V. Andrei 8.21 9.43 7.00 Retrasi
14 X386 Fleseriu A. Tiberiu Mihai 8.55 9.60 7.50 Retrasi
15 X372 Fleseru I. Daniel Constantin 9.23 9.46 9.00 Retrasi
16 X689 Flore M. Gavril Ionut 8.25 9.38 7.12 Retrasi
17 X1958 Florea G. Cosmin Ioachim 7.60 8.95 6.25 Retrasi
18 X2584 Florincuta G. Laurentiu Cristian 7.29 8.47 6.12 Retrasi
19 X195 Flueras V. Enea Claudius 8.63 9.40 7.87 Retrasi
20 X5003 Fluta D. Ana 8.98 8.96 9.00 Retrasi
21 X1649 Fodor A. Adrian 6.96 8.06 5.87 Retrasi
22 X1823 Fogarasi G. Gyorgy Stefan 7.42 7.60 7.25 Retrasi
23 X981 Folea F. Radu Gabriel 9.76 9.66 9.87 Retrasi
24 X1154 Forna S. Mihai Stefan 7.38 8.15 6.62 Retrasi
25 X2426 Forro I. Laszlo 7.16 7.96 6.37 Retrasi
26 X1570 Frinc C. Cristel 6.62 7.75 5.50 Retrasi
27 X2115 Furdui I. Bogdan Catalin 7.38 8.64 6.12 Retrasi
28 X656 Furtuna R. Cristina 8.67 9.73 7.62 Retrasi
?c=constructii_mecanica&t=retrasi&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Categorie de repartizare
1 X97 Gabor A. Sergiu 8.29 9.09 7.50 Retrasi
2 X1757 Gadalean C. Raul Cornel 6.42 7.34 5.50 Retrasi
3 X1136 Gaga I. Calin Paul 9.62 9.25 10.00 Retrasi
4 X1915 Gal L. Raul Sorin 7.63 8.52 6.75 Retrasi
5 X744 Gali I. Nandor 8.12 8.63 7.62 Retrasi
6 X1376 Galos V. Horatiu Artur 8.25 9.25 7.25 Retrasi
7 X797 Gandu G. Alexandru Nicolae 7.02 8.55 5.50 Retrasi
8 X1226 Ganga M. Mircea Voicu 6.78 7.95 5.62 Retrasi
9 X1778 Garboan G. Alexandru 7.71 8.67 6.75 Retrasi
10 X1541 Gaspar M. Emanuel Nicolae 6.39 7.16 5.62 Retrasi
11 X1489 Gava D. Marin Gheorghe 7.38 7.76 7.00 Retrasi
12 X2563 Georgescu E. Octavian Silviu 6.81 8.00 5.62 Retrasi
13 X2378 Georgiu C. Corina Georgiana 8.63 8.89 8.37 Retrasi
14 X2124 German D. Dumitru Aurel 6.82 7.90 5.75 Retrasi
15 X563 Ghebes N. Corina Adriana 8.94 9.01 8.87 Retrasi
16 X1763 Ghenescu I. Alin Ilie 8.15 8.15 8.16 Retrasi
17 X550 Gheorghe Serban V. Claudiu 9.46 9.42 9.50 Retrasi
18 X204 Gheorghescu I. Ioan 6.80 7.60 6.00 Retrasi
19 X1239 Gherman V. Flaviu 8.88 9.01 8.75 Retrasi
20 X2373 Gheta A. Tudor 9.31 9.76 8.87 Retrasi
21 X824 Ghinescu M. Radu Stefan 8.81 9.00 8.62 Retrasi
22 X593 Ghiran O. Daniel Alin 7.94 9.64 6.25 Retrasi
23 X2188 Ghirasim V. Catalin Paul 7.23 8.59 5.87 Retrasi
24 X1935 Ghircau L. Marius 7.70 9.15 6.25 Retrasi
25 X1355 Ghiurutan I. Ioan Vlad 7.75 8.50 7.00 Retrasi
26 X1437 Giurgi I. Raul Florin 7.87 9.13 6.62 Retrasi
27 X982 Giurgi V. Alexandru Mihai 7.53 8.81 6.25 Retrasi
28 X2139 Giurgiu V. Ion Iulian 7.81 8.25 7.37 Retrasi
29 X1012 Giurgiuca I. Flaviu Ioan 8.08 9.30 6.87 Retrasi
30 X379 Giurgiuman I. Andrei Vasile 7.26 8.65 5.87 Retrasi
31 X1838 Gliga I. Ioana Natalia 6.52 7.42 5.62 Retrasi
32 X1282 Gligan M. Miron Marius 7.02 7.43 6.62 Retrasi
33 X2159 Gligor M. Roxana Ioana 7.32 8.15 6.50 Retrasi
34 X9