1 ?c=arhitectura&t=admisi&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A117 Apostol M. Alexandru Petrica 7.80 8.60 7.30 7.90 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
2 A204 Arnautu V. Dragos Ionut 8.50 8.90 7.20 9.60 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
3 A266 Avram G. Ana Maria 8.46 9.10 6.70 9.90 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
2 ?c=arhitectura&t=admisi&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A92 Baba V. Ioan Mihai 7.59 9.59 5.80 8.40 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
2 A109 Barbulescu M. Toma Alexandru 8.31 9.35 8.20 7.90 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
3 A285 Betea D. Claudia Maria 9.25 9.46 8.40 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
4 A153 Bodea I. Ioan Serban 9.01 9.55 8.10 9.65 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
5 A259 Bogdan T. Robert 7.98 9.31 6.50 8.80 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
6 A31 Borsa I. Iuliu Nicolae 8.19 9.15 8.10 7.80 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
7 A391 Brad A. Alexandru Mihai 7.96 9.24 8.00 7.30 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
8 A133 Buta L. Raluca Adina 7.92 9.40 6.60 8.50 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
3 ?c=arhitectura&t=admisi&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A53 Cornea M. Alina Patricia Silvia 8.90 9.50 7.60 9.90 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
2 A398 Cornescu V. Andrei 7.36 8.91 8.70 5.25 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
3 A132 Costea C. Andrei 7.91 8.95 5.50 9.80 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
4 A160 Costea V. Cristina Codruta 9.17 9.89 8.00 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
5 A390 Covali D. Ioana 8.24 9.20 8.70 7.30 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
6 A198 Csepreghy A. Cristina 8.28 9.71 6.55 9.30 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
7 A73 Cupet G. Oana Cezara 7.95 9.55 8.20 6.90 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
8 A136 Czilli P. Laszlo 8.83 9.17 7.50 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
9 A85 Czimbalmos Kozma C. Reka 9.45 9.76 8.90 9.85 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
4 ?c=arhitectura&t=admisi&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A80 Danciu M. Vlad 8.96 9.40 7.70 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
2 A56 Darolti L. Mara 7.53 9.78 7.25 6.70 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
3 A331 David M. Matei 8.05 9.25 7.07 8.45 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
4 A423 Deac V. Valentin 8.65 8.86 7.40 9.80 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
5 A272 Dinca A. Alexandra 7.36 9.33 7.00 6.75 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
6 A320 Dobrican S. Maria Cristina 7.85 9.48 5.90 9.00 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
5 ?c=arhitectura&t=admisi&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A381 Ercus I. George Cornelius 7.90 8.64 8.80 6.65 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
6 ?c=arhitectura&t=admisi&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A219 Faloba D. Mirona Ioana 8.15 9.25 8.20 7.55 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
2 A146 Faur V. Adrian Vasile 7.60 9.61 7.80 6.40 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
3 A301 Florincuta G. Laurentiu Cristian 8.15 8.47 7.50 8.65 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
4 A190 Fornvald A. Margit Elza 8.63 8.39 7.40 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
5 A256 Furtuna R. Cristina 7.82 9.73 8.30 6.40 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
7 ?c=arhitectura&t=admisi&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A284 Gal C. Orsolya 7.75 9.38 7.30 7.40 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
2 A94 Gal S. Sandor Szabolcs 7.65 8.46 6.90 8.00 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
3 A91 Gal Z. Zoltan 7.59 8.87 6.45 8.10 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
4 A229 Galos V. Horatiu Artur 8.63 9.25 6.97 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
5 A414 Georgiu C. Corina Georgiana 8.43 8.89 7.00 9.65 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
6 A167 Gheara N. Adriana 8.92 9.61 7.50 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
7 A437 Gheorghe M. Ionela Cristina 7.90 8.31 7.70 7.90 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
8 A269 Gheorghiu D. Bogdan Alexandru 7.38 9.30 7.10 6.70 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
9 A23 Gherasim P. Ionut 7.55 9.57 7.60 6.50 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
10 A138 Gheta A. Tudor 8.71 9.76 7.20 9.70 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
11 A205 Grosariu C. Mihai Stefan 7.77 7.85 7.50 8.00 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
12 A308 Gyongyossy A. Robert 7.81 8.79 6.60 8.55 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
13 A195 Gyorfy I. Laszlo Miklos 8.27 9.49 7.30 8.65 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
14 A78 Gyorgy Fazakas S. Beata 7.46 9.10 6.70 7.40 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
8 ?c=arhitectura&t=admisi&l=H
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A164 Hangan S. Sandu Mircea 8.48 9.91 6.80 9.45 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
2 A145 Hanusz S. Cristian Iosif 8.69 9.48 7.00 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
3 A70 Hlavathy C. Zsofia 8.70 9.52 7.00 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
4 A346 Horea H. Maria Luana 8.72 9.44 7.10 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
5 A319 Horvath F. Anca Simona 7.59 9.35 6.20 8.10 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
9 ?c=arhitectura&t=admisi&l=I
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A436 Ioan Mateescu D. Cezar Mihail 7.36 8.84 7.20 6.80 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
10 ?c=arhitectura&t=admisi&l=J
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A33 Jubak M. Timea 7.65 8.26 6.30 8.70 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
2 A303 Jurgiu T. Andra 8.02 9.42 7.35 8.00 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
11 ?c=arhitectura&t=admisi&l=K
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A261 Kocsis Z. Eniko Larisa 7.79 9.86 7.75 6.80 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
12 ?c=arhitectura&t=admisi&l=L
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
13 ?c=arhitectura&t=admisi&l=M
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A107 Macavei N. Petru Mihai 8.38 9.12 7.30 9.10 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
2 A377 Macaveiu R. Sinziana 8.81 9.27 9.05 8.35 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
3 A413 Maier I. Ioan Ciprian 7.56 9.81 7.30 6.70 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
4 A197 Mararoiu S. Andrada Maria 8.16 9.41 9.10 6.60 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
5 A312 Marcean D. Roxana Maria 7.41 9.46 7.20 6.60 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
6 A322 Marcu A. Dan Petru 8.72 9.23 7.20 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
7 A317 Marian E. Iulia Ioana 7.44 8.40 8.80 5.60 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
8 A62 Marinescu C. Vlad Cezar 7.70 9.60 7.40 7.05 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
9 A32 Mart N. Darius Lucian 7.89 8.76 8.05 7.30 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
10 A244 Matei V. Mihai 7.82 9.40 7.20 7.65 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
11 A125 Megyesi I. Leia 8.01 9.25 6.60 8.80 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
12 A128 Metes M. Valentin 7.96 9.60 8.20 6.90 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
13 A395 Micu A. Adrian Viorel 7.36 7.73 7.15 7.40 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
14 A155 Mihaltan S. Deea Crenguta 7.36 9.63 7.40 6.20 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
15 A443 Mindras G. Anda Maria 8.62 9.51 6.80 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
16 A38 Mircea R. Flaviu 8.88 8.61 8.10 9.80 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
17 A371 Miron S. Simona Adina 8.24 9.20 7.00 9.00 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
18 A271 Moldovan N. Dan 8.78 9.71 7.10 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
19 A327 Moldovan R. Vlad 7.90 8.44 7.05 8.50 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
20 A165 Motu I. Andreea 8.01 9.68 8.50 6.70 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
21 A353 Muntean D. Andreea 7.50 9.42 7.30 6.75 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
14 ?c=arhitectura&t=admisi&l=N
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A248 Nicolae G. Luiza 8.59 9.56 6.90 9.80 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
15 ?c=arhitectura&t=admisi&l=O
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A427 Oniga V. Crina Alina 8.77 9.09 7.40 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
2 A120 Oprita I. Ioana 7.52 9.84 7.30 6.60 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
3 A52 Oroian O. Silviu Nicolae 8.79 9.05 7.45 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
16 ?c=arhitectura&t=admisi&l=P
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A178 Pantea A. Radu 8.59 9.35 6.80 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
2 A172 Pascu I. Ionatan Raul 7.94 8.34 6.60 9.10 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
3 A378 Paun E. Alexandru Catalin 8.44 9.66 6.87 9.40 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
4 A265 Paun I. Mihai 8.71 9.45 7.40 9.65 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
5 A174 Petrina M. Elena 7.61 9.36 6.90 7.45 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
6 A55 Petrisor M. Adrian 8.66 9.50 8.30 8.60 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
7 A264 Pop I. Ioana Maria 7.69 9.77 6.95 7.40 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
8 A235 Pop M. Adrian Florin 8.01 9.38 6.75 8.60 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
9 A59 Pop Lupu M. Adela Mihaela 8.73 9.68 7.30 9.70 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
10 A366 Popa I. Vlad Lucian 8.44 9.14 7.20 9.35 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
11 A326 Popescu N. Oana Alexandra 8.76 9.60 7.20 9.90 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
12 A412 Potra H. Mihai Dragos 8.01 9.66 8.20 7.00 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
13 A25 Pricop G. Mihai Andrei 7.90 8.93 7.50 7.80 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
17 ?c=arhitectura&t=admisi&l=Q
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
18 ?c=arhitectura&t=admisi&l=R
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A156 Racu V. Mihai 8.72 9.23 7.20 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
2 A4 Rasoiu I. Ciprian Ionut 8.70 9.63 9.65 7.30 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
3 A101 Rob N. Raul Mihai 8.23 8.45 6.50 9.85 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
4 A113 Rus D. Alexandra Ioana 7.50 8.91 7.20 7.10 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
5 A19 Rus V. Alexandra 8.70 9.93 7.50 9.30 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
19 ?c=arhitectura&t=admisi&l=S
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A329 Sandu A. Sorin Marius 8.14 8.73 7.20 8.80 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
2 A97 Saplacan V. Radu 8.38 9.84 7.20 8.85 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
3 A220 Sapunaru C. Irina 9.33 9.87 8.40 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
4 A392 Scurtu V. Mihaela 7.53 7.16 8.30 6.95 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
5 A152 Stan R. Tudor Cristian 8.16 8.21 7.20 9.10 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
6 A439 Strimbu T. Iulia 7.39 9.55 7.00 6.70 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
7 A200 Sucala A. Horatiu Catalin 8.11 9.35 6.30 9.30 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
8 A294 Supp O. Iuliu Oliver 8.97 9.55 7.80 9.85 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
9 A20 Szakacs G. Istvan Gyula 7.59 8.15 6.30 8.60 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
10 A71 Szasz K. Karoly Zsolt 8.89 9.65 7.40 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
11 A359 Szeles F. Adam Istvan 7.87 9.87 5.25 9.50 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
12 A278 Szoke A. Andras 7.49 7.57 6.80 8.15 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
20 ?c=arhitectura&t=admisi&l=T
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A396 Tamas E. Simona 8.38 9.63 8.95 7.20 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
2 A363 Taras I. Ana Maria 8.69 9.36 7.70 9.35 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
3 A81 Timis P. Raul Damian 8.61 8.88 7.10 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
4 A95 Tiotiu E. Alexandru 8.37 9.28 8.10 8.20 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
5 A268 Truica C. Marinela Lidia 7.98 9.04 7.00 8.45 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
6 A221 Tudor P. Alina 8.92 9.44 7.60 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
21 ?c=arhitectura&t=admisi&l=U
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
22 ?c=arhitectura&t=admisi&l=V
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A238 Vanca V. Mihai 8.57 8.77 7.70 9.35 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
2 A242 Varga F. Katalin 7.64 9.60 7.10 7.20 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
3 A207 Veg A. Mihai 7.63 9.58 7.70 6.60 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
4 A149 Vlad I. Sorana Maria 8.53 9.08 6.80 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
5 A75 Vlasceanu V. Matei Stefan 7.65 9.45 9.20 5.20 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
6 A154 Voda R. Irina Ioana 7.94 8.80 7.60 7.85 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
7 A147 Vonica I. Irina Ioana 7.58 9.33 7.50 6.80 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
23 ?c=arhitectura&t=admisi&l=W
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
24 ?c=arhitectura&t=admisi&l=X
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
25 ?c=arhitectura&t=admisi&l=Y
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
26 ?c=arhitectura&t=admisi&l=Z
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 A305 Zatic V. Natalia 7.34 9.30 6.70 7.00 Arhitectura(buget) Repartizare moldoveni
2 A243 Zbarcea R. Raluca 7.67 9.45 6.95 7.50 Arhitectura(plata) Repartizare prima facultate
3 A335 Zsigmond P. Pal 8.42 8.90 6.60 10.00 Arhitectura(buget) Repartizare prima facultate
27 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A399 Albu I. Andrei 5.92 8.50 6.20 4.35
2 A341 Andreica I. Radu Alexandru 6.25 9.29 6.80 4.20
3 A402 Avadanei C. Claudiu 6.51 8.18 7.40 4.80
4 A69 Avram I. Ion 6.24 8.72 6.30 4.95
5 A429 Avram Parasca G. Adelina 5.88 9.11 6.20 3.95
28 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A99 Badelita S. Liviu 3.94 7.91 2.90 3.00
2 A199 Baiesan G. Ioan Gabriel 5.40 9.02 5.60 3.40
3 A17 Balla T. Zoltan 5.58 6.70 6.80 3.80
4 A175 Bancos L. Emilia Ioana 6.04 9.61 6.20 4.10
5 A60 Banyai J. Melinda 5.61 8.28 5.30 4.60
6 A358 Barta D. Oana Cristina 4.46 9.40 3.20 3.25
7 A66 Bartha A. Biborka 6.79 9.35 7.60 4.70
8 A364 Berendei I. Robert Mihai 5.03 8.95 4.50 3.60
9 A39 Blaga N. Nicolae Sabin 6.68 9.31 7.40 4.65
10 A296 Bodea B. Elena Antoanela 6.74 9.50 7.50 4.60
11 A119 Boer E. Szilard Ianos 5.45 8.05 4.90 4.70
12 A338 Boha G. Iuliana Diana 6.33 9.05 6.40 4.90
13 A30 Borza D. Vlad David 5.23 7.49 5.45 3.90
14 A425 Bota A. Victor Aurel 5.64 7.00 6.00 4.60
15 A194 Boteanu L. Ingrid 4.78 8.41 7.75 0.00
16 A82 Bruja S. Maria Sinziana 5.69 9.19 5.20 4.45
17 A182 Buda C. Razvan 5.74 9.20 5.25 4.50
18 A237 Budisan V. Ovidiu Cornel 6.27 9.65 6.70 4.15
19 A424 Bugnar P. Adrian Mihai 5.92 6.81 6.70 4.70
20 A365 Bujenita V. Ionut Adrian 4.06 9.10 5.60 0.00
21 A157 Burlea O. Adriana 5.61 9.45 5.45 3.85
22 A22 Burus Siklodi B. Botond Zoltan 6.50 8.81 7.10 4.75
23 A218 Buz G. Valentina Adriana 6.07 9.55 6.50 3.90
24 A403 Buzatu S. Alexandru 6.46 9.40 4.60 6.85
29 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A180 Cantor V. Cristian Vasile 6.32 9.03 6.60 4.70
2 A192 Cataraga I. Casiana Ioana 6.68 9.60 7.20 4.70
3 A356 Chifa I. Catalin Cosmin 5.55 9.55 5.80 3.30
4 A49 Chis I. Oana Andreea 5.97 9.38 6.15 4.10
5 A415 Cimpan I. Istvan Atila 5.50 6.31 6.00 4.60
6 A442 Ciochina G. Adrian 4.79 8.98 4.20 3.30
7 A304 Cioica E. Emiliana Iulia 6.31 9.78 6.30 4.60
8 A440 Ciolpan M. Adrian Dan 5.69 8.38 5.60 4.45
9 A270 Ciuica M. Alexandru 5.11 9.09 4.40 3.85
10 A434 Comiza G. Gheorghe 5.38 9.42 4.00 4.75
11 A295 Contiu I. Roxana Elena 6.00 9.10 4.95 5.50
12 A321 Costea D. Ana Maria 5.00 8.34 4.70 3.65
13 A343 Cotumbeanu V. Oana 5.41 7.86 5.60 4.00
14 A253 Craciun I. Ioana Alexandra 5.22 8.32 5.50 3.40
15 A181 Cristea I. Ionut Cristian 6.20 7.90 4.70 6.85
16 A250 Csata A. Krisztina 6.77 8.97 8.20 4.25
17 A404 Czipczer S. Luana 5.47 9.35 5.50 3.50
30 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A340 Dabican V. Eduard Florin 6.27 9.37 6.50 4.50
2 A281 Damian I. Alexandru Ioan 7.15 9.55 8.50 4.60
3 A276 Dascalu G. Andreea Alexandra 6.26 9.90 5.95 4.75
4 A110 Demian I. Maria Alexandra 6.31 9.03 6.52 4.75
5 A422 Dezsi V. Eduard 6.29 8.95 7.10 4.15
6 A311 Dohotar G. Mihai Grigore 6.12 8.43 6.55 4.55
7 A88 Dumitru A. Alexandru Dan 6.17 8.96 6.80 4.15
8 A89 Dumitru A. Ioana Monica 5.76 9.22 5.70 4.10
31 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
32 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A26 Ferenczy A. Andras Bela 6.46 9.24 7.10 4.45
2 A100 Filip O. Alexandra 6.52 9.64 8.20 3.30
3 A93 Filipescu I. Ovidiu Ioan 5.56 7.61 3.80 6.30
4 A446 Frisan E. Cristian Florin 5.01 7.26 4.20 4.70
5 A357 Fulop C. Borbala 5.10 8.51 4.70 3.80
33 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A255 Gagea M. Alexandru Mihai 4.78 8.80 4.20 3.35
2 A170 Galos D. Diana Andreea 6.14 9.53 6.10 4.50
3 A16 Gheorghe N. Monica 6.42 9.40 7.35 4.00
4 A289 Ghisoiu I. Ioan 6.53 9.69 6.90 4.60
5 A104 Goiceanu I. Simona 5.90 8.94 5.50 4.80
6 A163 Gosav D. Silviu Mihai 6.14 9.10 6.10 4.70
7 A122 Grama L. Andrei Alin 6.41 8.79 7.50 4.15
8 A388 Graur G. Andrei George 6.41 9.38 7.00 4.35
9 A114 Grigoriu A. Raluca 1.83 9.17 0.00 0.00
10 A302 Gusan T. Alexandru Calin 5.03 9.03 5.00 3.06
34 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=H
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A177 Hau Valeanu V. Valentina Lavinia 5.44 9.51 5.60 3.25
2 A35 Hopartean G. Diana 6.21 9.95 5.90 4.65
3 A126 Hotea Florian I. Bogdan 5.91 8.76 5.60 4.80
4 A291 Hunyadi I. Gabriel Adrian 6.08 9.20 7.20 3.40
35 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=I
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A372 Iftimia V. Catalina 6.01 8.89 5.80 4.80
2 A215 Ilyes I. Andras 5.53 8.67 4.60 4.90
3 A210 Ionescu G. Mihai Radu 5.73 8.73 5.57 4.40
4 A379 Ionescu P. Diana Andreea 6.58 9.60 7.60 4.05
5 A141 Iordate D. Daniel Dorin 4.75 8.63 4.07 3.50
6 A287 Iura V. Simona 6.02 9.24 5.80 4.65
36 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=J
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A227 Jakab D. Viorica 5.49 9.07 5.10 4.10
2 A206 Jarda I. Ionel 5.56 7.91 6.50 3.45
37 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=K
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A315 Kis A. Reka Timea 4.62 8.43 4.20 3.14
2 A258 Kiss E. Ana Simona 6.29 9.36 6.45 4.60
3 A228 Kiss I. Septimiu 4.61 8.05 4.50 3.01
4 A72 Kurtinecz I. Paula Roxana 6.94 9.81 7.50 4.95
38 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=L
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A209 Lapusan Z. Rares Calin 5.67 9.06 6.30 3.35
2 A350 Lazar I. Ioana Silvia 5.81 9.18 5.50 4.45
3 A400 Lefter G. Flavian 5.49 9.16 5.50 3.65
4 A111 Lelescu C. Claudia Nera 4.60 8.63 3.70 3.50
5 A61 Lobontiu M. Alexandra Iulia 6.55 9.06 7.55 4.30
6 A230 Lohan V. Alin 5.74 8.60 6.00 4.05
7 A168 Lukacs C. Eszter 5.51 8.28 5.30 4.35
8 A417 Lukacsi L. Csaba 5.53 9.45 4.70 4.40
39 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=M
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A76 Macavei V. Andrei Vasile 5.27 8.77 5.35 3.45
2 A393 Manea C. Sinziana Maria 6.02 7.90 7.00 4.10
3 A254 Marton T. Szilard Tibor 5.94 9.11 5.75 4.55
4 A240 Matei C. Paula Adriana 5.87 9.49 4.65 5.30
5 A273 Matei L. Ciprian 5.86 8.60 6.20 4.15
6 A211 Michiu Dinescu V. Dan Victor 6.13 9.02 6.47 4.35
7 A257 Mihai V. Cristian Vasile 5.80 9.50 5.25 4.50
8 A58 Mihalcea S. Marina Claudia 6.91 9.25 8.00 4.65
9 A115 Misca G. Andrei Gabriel 6.08 8.54 6.50 4.45
10 A267 Moldan P. Adina 6.83 9.48 7.60 4.75
11 A232 Moldovan D. Andrei Danut Alin 6.08 8.84 6.20 4.60
40 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=N
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A246 Nagy S. Arpad 5.19 8.88 4.80 3.75
2 A407 Negrut C. Ioana Paula 6.65 9.47 7.40 4.50
3 A339 Nistor T. Florin 6.18 9.20 6.20 4.65
4 A362 Nits A. Oana Diana 6.40 9.43 6.50 4.80
41 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=O
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A433 Oana D. Daniel Ovidiu 4.81 8.96 3.70 3.85
2 A90 Onisor M. Andra 0.00 9.38 6.20 0.00
3 A83 Oprea G. Georgiana 5.12 9.31 4.60 3.55
4 A7 Oprea M. Andrada Marinela 5.54 9.24 5.80 3.45
5 A299 Opris C. Mihaela 5.25 9.28 5.00 3.50
42 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=P
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A68 Pacurar I. Horatiu 6.64 9.00 7.50 4.60
2 A279 Papai Erdelyi S. Noemi Szidonia 5.84 8.91 6.20 3.95
3 A426 Pardi J. Katalin Ildiko 5.09 6.96 5.80 3.45
4 A12 Pascu I. Ionel 5.58 8.63 6.20 3.45
5 A290 Pata I. Domnita Irina 6.50 9.37 6.97 4.60
6 A373 Patru A. Roxana Gabriela 5.16 9.00 5.10 3.30
7 A50 Perja I. Alexandra Ioana 4.82 8.34 4.70 3.19
8 A316 Persa I. Dorin Ioan 5.90 9.30 7.10 3.00
9 A386 Petrescu M. Tudor Radu 6.44 9.30 7.00 4.45
10 A162 Petri M. Mihai Alexandru 5.84 8.82 5.40 4.81
11 A336 Petric A. Daniela 5.72 9.03 6.10 3.70
12 A298 Petrovan N. Emil 6.13 7.95 6.80 4.55
13 A411 Piescu C. Karin Emma 6.12 9.52 6.80 3.75
14 A313 Pintea I. Laura Cristina 4.83 8.67 4.40 3.35
15 A397 Plosz Gyongyosi M. Eniko 0.00 8.71 0.00 6.20
16 A148 Pocol C. Andreea 6.71 9.79 7.40 4.50
17 A103 Pop I. Roxana Elena 5.48 9.10 4.80 4.35
18 A334 Popa D. Doina Cristina 6.29 9.26 7.00 4.10
19 A231 Popa E. Marius 6.70 9.74 7.55 4.35
20 A245 Popa P. Andreea Maria 5.89 8.86 6.50 3.80
21 A380 Popescu A. Alexandra 7.10 9.33 8.70 4.40
22 A375 Popescu G. George Radu 6.97 7.85 8.90 4.60
23 A5 Posan L. Zsuzsa Margit 6.36 9.32 6.80 4.45
24 A420 Prodea O. Emanuela Raluca 5.62 8.93 5.00 4.60
25 A41 Purtator D. Horia Artur 6.36 8.60 7.10 4.50
43 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=Q
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
44 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=R
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A263 Ratiu M. Daniel 5.91 9.17 5.90 4.30
2 A432 Roventa C. Alexandru 5.48 9.21 5.25 3.85
45 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=S
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A43 Sandor I. Daniela Emilia 6.47 9.15 6.80 4.80
2 A345 Savlovschi F. Cristi Florinel 6.57 9.51 4.69 7.00
3 A13 Serdaru V. Raluca Mihaela 5.99 9.27 5.95 4.40
4 A418 Singuran M. Alexandra Paula 5.18 8.13 4.50 4.40
5 A14 Stadler W. Reinhold Lehel 5.97 8.46 6.10 4.60
6 A445 Stati G. Igor 6.37 9.39 7.75 3.50
7 A239 Stefan O. Crina Alexandra 6.02 8.82 6.95 3.70
8 A201 Stei G. Dan Cristian 5.42 7.70 6.30 3.40
9 A297 Suciu E. Anca Monica 4.97 7.39 5.50 3.25
10 A118 Szavuly I. Istvan 6.10 8.02 6.70 4.55
11 A309 Szilagyi Bartha G. Jozsef 6.71 8.05 8.40 4.35
12 A286 Szvinyuk L. Istvan 5.88 8.44 5.60 4.90
46 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=T
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A292 Taflan G. Sebastian 5.92 9.23 5.30 4.90
2 A46 Tamas A. Orsolya 5.60 8.93 6.05 3.50
3 A342 Tara M. Mircea Marcel 5.15 8.57 5.10 3.50
4 A376 Taric N. Mara Stefana 6.47 8.95 7.10 4.60
5 A224 Tarus N. Andra Paula 4.67 8.45 4.20 3.25
6 A247 Tataranu C. Irina Mihaela 6.04 9.41 6.50 3.90
7 A37 Taut I. Oana Mihaela 7.23 9.75 8.50 4.70
8 A187 Tecuceanu R. Diana Andreea 6.65 9.77 7.75 4.00
9 A185 Tichie G. Andreea Roxana 6.53 8.75 7.27 4.70
10 A260 Tigau C. Iulian Petru 6.19 9.45 6.50 4.25
11 A277 Timofte D. Raul Dorian 6.46 8.97 7.07 4.60
12 A212 Toader C. Andrei Vlad 6.10 9.00 6.30 4.45
13 A166 Tocaciu V. Vasile Laurentiu 4.17 8.80 2.85 3.19
14 A216 Todoran D. Ionel Dumitru 4.03 7.96 2.85 3.25
15 A324 Todosiu I. Simion Stefan 6.20 9.20 6.10 4.80
16 A275 Tokes E. Balazs 6.04 9.22 6.40 4.10
17 A332 Trufas M. Ciprian 5.60 9.70 5.80 3.35
18 A57 Turicu A. Monica 5.37 9.28 4.30 4.50
19 A401 Tutelea N. Alexandru 5.06 8.92 3.80 4.40
20 A374 Tutoveanu D. Ana Miruna 6.57 8.77 7.80 4.25
47 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=U
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A349 Urda D. Daniel Stefan 5.64 8.52 6.00 3.85
48 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=V
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A79 Varga I. Iudita 5.23 7.78 5.70 3.50
2 A293 Varga I. Mihai 5.39 9.38 5.10 3.70
3 A9 Varga Kovacs A. Andrei Levente 6.79 9.39 4.80 7.50
4 A252 Vasile A. Adriana Maria 5.95 8.98 6.10 4.30
5 A202 Vintila V. Nora 6.36 9.60 6.50 4.60
6 A48 Vlad I. Rares Ioan 6.13 9.07 6.20 4.60
7 A387 Voinea R. Alexandra 5.98 9.23 6.80 3.55
49 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=W
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A213 Winter P. Andreea Eva 4.19 6.27 4.00 3.35
50 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=X
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
51 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=Y
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
52 ?c=arhitectura&t=respinsi&l=Z
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A171 Zapartan A. Elena Teodora 5.32 9.92 4.30 4.05
2 A310 Zirbo N. Ciprian Andrei 4.30 7.60 3.70 3.25
53 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A421 Acimov M. Lazar 6.40 8.10 6.90 5.05
2 A409 Apostoiu D. Rodica 6.86 9.00 5.60 7.05
3 A15 Ariciu P. Alex Raul Cedric 6.56 8.50 6.50 5.65
4 A416 Arseniuc A. Adrian 7.07 8.97 7.20 6.00
5 A226 Atanasoaie C. Adrian Daniel 6.62 9.21 6.80 5.15
54 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A130 Baciu P. George Alexandru 6.59 8.89 6.45 5.60
2 A24 Baias I. Sorana Ionela 6.98 8.33 7.50 5.80
3 A96 Balan H. Teodora 6.98 9.70 5.10 7.50
4 A151 Balazs M. Tunde 6.68 9.04 7.00 5.20
5 A134 Balint A. Rozalia 6.89 9.39 5.75 6.80
6 A193 Barbos S. Gheorghe Alexandru 6.32 9.41 5.70 5.40
7 A441 Barnutiu A. Sorin Andrei 7.30 9.44 5.05 8.50
8 A222 Bartha C. Reka 6.57 8.68 5.20 6.90
9 A28 Bauer E. Andrada Eugenia 6.97 9.66 7.30 5.30
10 A87 Beca A. Adriana 7.06 9.51 6.60 6.30
11 A27 Big R. Radu 7.06 9.70 6.20 6.60
12 A54 Bobocea T. Iuliana 6.30 9.84 5.50 5.35
13 A251 Bojan I. Maria Magdalena 6.52 8.53 5.70 6.35
14 A186 Bota I. Irina 7.18 9.34 5.40 7.90
15 A447 Bratu A. Alina Alisa 6.71 9.15 6.90 5.30
16 A306 Burnete A. Andrei 6.64 9.60 5.60 6.20
55 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A383 Cardos M. Alexandru 6.66 9.50 5.70 6.20
2 A328 Chiejdan M. Adina Andreea 6.85 8.37 7.60 5.35
3 A169 Chisarau P. Mihai 7.11 9.68 7.35 5.60
4 A234 Ciocian Ardeleanu M. Casandra Maria 7.31 9.56 6.70 6.80
5 A360 Cioclu P. Dan Gabriel 6.63 9.39 6.10 5.80
6 A323 Ciorgovean I. Adrian Ioan 7.28 9.73 6.55 6.80
7 A183 Ciuca I. Andreea 6.75 9.37 5.70 6.50
8 A384 Copia S. Mihaela 7.27 9.05 6.60 7.05
9 A140 Cordos I. Raluca Mihaela 7.00 8.20 7.10 6.30
10 A139 Costin L. Iancu Laurean 7.14 9.62 5.10 7.95
11 A233 Cotuna I. Iulia Andreea 6.53 9.17 6.65 5.10
12 A262 Covaci O. Ionut Ovidiu 7.01 8.89 7.20 5.90
13 A45 Crisan (cas. Lupas) E. Paula Cristina 6.69 8.75 6.10 6.25
14 A274 Csaszar F. Andrei Francisc 6.68 8.54 5.70 6.75
15 A67 Curta T. Tudor Bogdan 6.95 9.36 7.10 5.60
56 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A3 Dicoi A. Catalin Radu 7.36 9.64 6.10 7.50
2 A189 Donea C. Ioan 6.92 7.90 6.60 6.75
3 A382 Draghici P. Dan Cristian 6.32 9.61 5.40 5.60
4 A135 Dreghiciu I. Oana Andreea 7.12 9.64 6.40 6.60
5 A344 Drogeanu D. Horia Dan 6.61 9.25 6.80 5.10
6 A370 Dumitru M. Cristian 7.15 9.19 7.50 5.80
57 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
58 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A283 Ferencz L. Lehel 5.68 7.80 5.30 5.00
2 A129 Filip P. Anca Claudia 6.43 8.37 6.10 5.80
3 A102 Firte V. Florin Daniel 6.76 8.20 6.90 5.90
4 A368 Fiscuci M. Stefan Cristian 6.97 9.37 5.45 7.30
5 A307 Furduiu G. Emilia 7.16 9.90 7.85 5.10
59 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A42 Gavrila M. Anca Roxana 6.95 9.28 6.35 6.40
2 A385 Gondociu V. Isabella 6.99 9.18 6.25 6.65
60 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=H
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A225 Haja M. Sergiu Mihai 6.97 8.18 6.20 7.15
61 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=I
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A408 Ionescu I. Stefania Alexandra 6.60 8.90 5.60 6.45
62 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=J
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A419 Joarza C. Cristina Delia 7.34 9.73 7.20 6.30
63 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=K
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A369 Kos F. Kinga 6.62 9.30 6.60 5.30
2 A282 Koves T. Andrei 7.09 9.29 6.00 7.10
64 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=L
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A44 Laudat G. Cristian Cosmin 7.25 9.07 7.30 6.30
2 A98 Lois R. Eugen Lucian 7.28 9.02 5.50 8.20
3 A131 Lupu N. Nicolae 7.17 8.85 7.20 6.30
65 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=M
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A11 Marina I. Flaviu Ioan 6.08 9.73 5.30 5.05
2 A10 Mate I. Krisztina 7.03 9.36 7.30 5.60
3 A1 Mesesan C. Mircea 6.61 8.05 6.30 6.20
4 A333 Mic S. Samuel Voicu Daniel 6.72 8.90 5.85 6.50
5 A428 Mihaly T. Emese 7.02 9.80 7.37 5.30
6 A191 Miszti A. Dalma Iudit 6.86 9.03 6.20 6.45
7 A6 Moldovan A. Alexandra Petruta 6.86 8.94 6.50 6.20
8 A217 Morar M M. Tudor 6.55 8.49 5.60 6.55
9 A352 Motas C. Anca Iulia Gabriela 6.76 9.42 6.50 5.70
10 A354 Muntean D. Stefana 7.06 9.71 6.20 6.60
11 A51 Muresan R. Dan Vasile 7.23 9.75 6.30 6.90
66 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=N
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A214 Neicu F. Andreea 6.26 8.91 5.60 5.60
2 A330 Nica P. Alexandru Ionut 7.27 9.55 6.20 7.20
3 A325 Nicula I. Agatha Oana 6.45 8.76 5.30 6.45
4 A176 Nonosel S. Andreea Elena 6.64 8.20 6.20 6.30
67 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=O
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A158 Oarga T. Roxana Codina Garofita 6.69 7.89 6.20 6.60
2 A8 Olteanu M. Monica Antonia 6.86 9.12 5.90 6.70
3 A280 Orban I. Beata 6.83 8.18 6.70 6.30
68 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=P
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A18 Panturu I. Amza 6.64 9.61 6.20 5.60
2 A188 Perticas F. Bogdan Calin 6.57 9.28 5.30 6.50
3 A438 Petrache G. Constantin Andrei 7.27 9.38 6.90 6.60
4 A150 Pop A. Laura Alexandra 6.65 9.55 5.50 6.35
5 A179 Pop I. Vlad Adrian 6.63 7.69 6.30 6.45
6 A123 Pop I. Adrian Ionut 6.53 8.87 6.50 5.40
7 A223 Pop I. Ioan Mircea 6.73 7.46 6.60 6.50
8 A249 Pop V. Sorin Cristian 6.45 9.48 5.30 6.10
9 A161 Pop Marian O. Alexandra Ana 6.31 9.18 6.20 5.00
10 A137 Popa V. Ioana Adela 6.92 9.20 6.70 6.00
11 A236 Prunea A. Vlad Adrian 6.72 9.01 6.30 6.00
69 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=Q
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
70 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=R
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A389 Revnic E. Bogdan Andrei 7.01 8.39 5.80 7.55
71 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=S
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A29 Salincean V. Alexandra 5.92 8.41 5.50 5.10
2 A355 Sdraila A. Marian Aurel 6.60 8.21 6.60 5.80
3 A430 Simon I. Ioana Simina 6.75 9.45 6.60 5.55
4 A34 Stana V. Sonia Andra 7.08 9.73 7.55 5.30
5 A77 Stanca G. Ana Maria Diana 7.13 9.45 8.10 5.00
6 A47 Stanca T. Diana 7.33 9.46 6.70 6.90
7 A435 Sterpu E. Ioana Madalina 6.70 8.31 7.30 5.30
8 A337 Sucila N. Nicolae Viorel 6.74 9.32 6.40 5.80
9 A112 Szeredai G. Lorant 6.93 9.38 6.75 5.90
10 A394 Szuz Pop A. Alexandru 6.41 8.59 5.70 6.05
72 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=T
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A86 Talpos R. Georgel Radu 7.07 7.85 7.10 6.65
2 A318 Tamas D. Daniela Maria 7.01 8.85 5.60 7.50
3 A410 Teleaga R. Iacob Aritm 6.78 9.32 6.00 6.30
4 A184 Timpau V. Alexandra 6.70 8.94 6.60 5.70
73 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=U
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
74 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=V
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
1 A63 Vaduva C. Marius Constantin 6.59 8.58 6.55 5.65
2 A74 Vancea V. Ioana 7.27 9.69 5.65 7.70
3 A431 Veres T. Tudor Serban 6.75 7.17 7.00 6.30
4 A351 Vinteler I. Doina 6.49 8.88 6.70 5.10
5 A36 Vlasin A. Anca Mirela 7.04 9.80 6.60 6.10
6 A348 Voina P. Catalina Loredana 7.21 9.08 7.10 6.40
7 A314 Voinea V. Alina Elena 7.28 9.20 6.45 7.15
75 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=W
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
76 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=X
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
77 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=Y
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
78 ?c=arhitectura&t=inasteptare&l=Z
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Nota desen liber Nota desen tehnic
79 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=A
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2136 Abrudan V. Cristina 8.80 8.86 8.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X1830 Achim A. Radu 7.50 9.26 5.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X1564 Achim G. Sebastian Gheorghe 8.46 8.55 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X1717 Achim I. Ioana Adriana 7.54 7.83 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X2004 Adalinean A. Tudor Alexandru 8.04 8.71 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X1694 Adam A. Arpad Adrian 7.59 8.43 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X1197 Adam M. Ovidiu Adrian 8.45 9.04 7.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X1211 Adam P. Adriana Mihaela 8.77 9.18 8.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X1909 Adam V. Ion Dan 6.68 8.36 5.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X1585 Adam Rebeles L. Bogdan 6.44 7.63 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X711 Aflat N. Catalin Sebastian 8.24 9.61 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X1980 Aknai F. Francisc 8.66 7.62 9.70 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X642 Albut T. Traian Daniel 6.68 8.00 5.37 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X2307 Aldea D. Cristian Marc 7.35 9.20 5.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X2392 Alexa V. Marius Valerian 7.30 7.70 6.90 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X2369 Alistar V. Horatiu Liviu 6.71 7.93 5.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X924 Almas D. Bogdan Vlad 8.85 9.20 8.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X1042 Almas M. Sergiu Catalin 7.07 8.15 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X488 Almas N. Alin Florin 7.94 8.88 7.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X602 Aluas I. Ioan 7.64 8.91 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X467 Anca A. Stelian Augustin 7.32 8.40 6.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X2340 Anca G. Vlad 8.19 9.02 7.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X1682 Andrea G. Cosmin 7.81 9.38 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X2295 Andrecan V. Cosmin Ionut 8.95 9.65 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X1272 Andrei M. Stefan Radu 8.65 9.30 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X2588 Andriescu M. Mihaela Florina 8.18 9.11 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X1762 Andron R. Radu Ioan 8.18 9.36 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X1110 Androne V. Dorin Pompei 7.92 8.48 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X1121 Androne Sterca N. Bogdan 8.61 8.73 8.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X1361 Andronic G. Ionut Adrian 8.13 7.90 8.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X236 Angelescu G. Sergiu Gabriel 8.96 9.31 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X474 Anghel G. Gheorghe Codrin 8.99 8.87 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X2132 Anghel M. Bogdan Gheorghe 7.17 8.73 5.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X2256 Anghelescu G. Bogdan Lucian 6.88 7.65 6.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X363 Antal T. Paul Cristian 7.90 8.68 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X1948 Anton V. Camelia Adriana 8.20 8.90 7.50 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X75 Anusca I. Ioana Loredana 9.04 9.47 8.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X5064 Apafaian T. Darius Teodor 7.36 7.97 6.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X220 Apetri M. Irina Elena 8.19 9.63 6.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X1934 Aranyi I. Razvan Andrei 5.99 6.73 5.25 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X822 Ardelean D. Horia 8.36 9.11 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X1851 Ardelean I. Alin Ionut 8.09 8.56 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X1836 Ardelean I. Vlad Florin 6.66 7.45 5.87 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X547 Ardelean M. Mircea 6.81 8.00 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X6008 Ardelean N. Adrian Daniel 7.54 8.59 6.50 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1388 Ardevan R. Titus 8.33 8.66 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X569 Ariesan D. Marius Septimiu 8.67 8.68 8.66 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X2712 Armeana N. Mihaela 8.12 8.25 8.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X1255 Aruncutean G. Sergiu Andrei 5.77 6.05 5.50 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X393 Arvai M. Ciprian Mihai 8.06 8.26 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X2539 Asaftei I. Corina Ionela 6.98 7.34 6.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X891 Astilean D. Cristian 8.16 9.21 7.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X7033 Asztalos F. Robert Ferenc 8.17 8.55 7.80 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X574 Atanasoaie C. Adrian Daniel 8.48 9.21 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X1618 Avram A. Anamaria 8.35 8.21 8.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X252 Avram C. Dan Alex 7.91 8.57 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X491 Avram P. Petru Alexandru 7.74 8.61 6.87 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X1945 Avram V. Alexandru 8.16 8.82 7.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59 X896 Avram V. Ioana Maria 8.52 9.05 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X1181 Avram V. Paul Cirprian 9.49 9.73 9.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X7001 Avram Temes S. Vlad 8.66 8.96 8.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X107 Avramescu V. Alin Valentin 8.07 9.15 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
80 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=B
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X6034 Bab A. Claudiu Alexandru 6.90 8.30 5.50 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X141 Baba S. Andrei Stefan 8.41 9.58 7.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X758 Baba V. Ioan Nicolae 8.71 8.80 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X1840 Baba V. Ioan Mihai 8.98 9.59 8.37 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X5055 Babalau D. Grigore Daniel 6.76 8.03 5.50 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X414 Babeanu C. Constantin 8.53 9.19 7.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X421 Babeanu C. Nicolae 7.56 8.76 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X300 Babos M. Mihai Constantin 7.35 7.58 7.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X863 Babut T. Bogdan Teofil 7.01 8.78 5.25 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X1279 Baciu I. Adrian Dorel Ioan 7.82 9.65 6.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X2385 Baciu P. George Alexandru 8.19 8.89 7.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X2397 Baciu S. Adrian Alexandru 6.95 8.15 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X1266 Baciu T. Florin Alexandru 6.13 7.02 5.25 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X303 Baciu T. Ovidiu 8.41 8.45 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X2045 Baciu V. Paul Sergiu 6.13 6.90 5.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X1516 Baczo A. Sandor 7.49 7.61 7.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X328 Baczo F. Zsolt Ferenc 8.38 9.39 7.37 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X384 Badau I. Mihai Ionut 6.74 7.17 6.31 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X2024 Badea N. Constantin 5.73 6.21 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X175 Badelita S. Liviu 7.39 7.91 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X2358 Badi I. Ciprian Constantin 7.65 8.31 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1418 Bagacean A. Alin Razvan 6.90 8.55 5.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X1653 Bagutiu V. Mihai Lucian 6.87 7.12 6.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X1582 Baias R. Liviu Remus 7.55 7.85 7.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X1068 Baican P. Ionut Marius 9.02 9.55 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X990 Bakos A. Bogdan Robert 6.58 8.04 5.12 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X1476 Bal I. Razvan 8.50 9.50 7.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X2679 Bala G. Dragos Gheorghe 7.29 9.34 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X2365 Bala G. Lucian Catalin 6.85 8.09 5.62 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X2586 Balaban G. Sorin Gheorghe 6.15 7.19 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X878 Balaciu I. Daniel 7.72 8.95 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X1708 Balaie V. Ciprian Bogdan 5.65 6.30 5.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X731 Balaj V. Gabriel Nicolae 7.50 8.88 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X927 Balaj V. Ovidiu Viorel 7.72 9.07 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X1276 Balaji A. Alexandru Iosif 8.94 9.14 8.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X1629 Balan E. Ioana Lorena 8.37 9.25 7.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X1647 Balan G. Andrei Nicolae 7.26 8.40 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X743 Balan G. Lucian 8.78 9.45 8.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X366 Balan P. Alexandra 9.32 8.90 9.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X2054 Balas V. Vlad 6.98 8.34 5.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X2412 Balazs E. Barna 6.76 7.40 6.12 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X2552 Balazs I. Istvan 7.58 7.80 7.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X1967 Balazs I. Csongor 6.25 7.14 5.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X197 Balazs M. Tunde 8.64 9.04 8.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X5005 Balc D. Dorel Nelu 6.84 7.43 6.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X2660 Balhuc S. Irina 8.34 8.56 8.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X1026 Balint I. Iuliu Cristian 8.20 9.29 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X223 Balint S. Lorand Norbert 6.60 8.00 5.20 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X1873 Balla C. Annamaria Doina 9.07 9.27 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X572 Balmos L. Ramona Ioana 8.50 8.25 8.75 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X470 Balog A. Alexandru 8.73 8.60 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X1443 Balog I. Vlad Rares 6.50 6.39 6.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X1794 Balogh Z. Henrietta 5.90 6.05 5.75 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X968 Balota V. Sergiu 8.40 8.81 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X2583 Ban C. Claudiu 6.93 7.36 6.50 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X1543 Ban L. Claudiu Laurian 9.82 9.65 10.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X2168 Ban L. Horatiu Cristian 9.94 9.88 10.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X2540 Ban P. Radu Cristian 7.94 8.26 7.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59 X1902 Bandi D. Dezso Lorant 6.50 7.89 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X1731 Banea T. Teodor Ciprian 8.12 8.12 8.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X684 Bangur I. Tamas 7.27 7.30 7.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X1898 Banyai J. Melinda 7.64 8.28 7.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
63 X1324 Barbat C. Paul Cristian 9.14 9.66 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
64 X2204 Barbat M. Vlad Teodor 6.83 8.05 5.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
65 X734 Barbatei A. Adrian 8.06 8.00 8.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
66 X81 Barboni P. Emanuel 8.13 8.64 7.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
67 X443 Barbos S. Gheorghe Alexandru 8.76 9.41 8.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
68 X1814 Bardar L. Alex Mihai 8.58 9.41 7.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
69 X988 Bardocz G. Peter 8.73 9.46 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
70 X331 Bardoczi T. Tibor 7.72 9.07 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
71 X676 Baricz L. Laszlo Levente 8.06 8.13 8.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
72 X1159 Barla A. Zsolt 7.15 7.94 6.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
73 X867 Barlea S. Octavian 8.16 8.95 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
74 X5020 Barligea -. Cosmin Petru 7.18 8.61 5.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
75 X793 Barna I. Dan Ionut 9.61 9.35 9.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
76 X2810 Barna L. Vasile 7.44 9.05 5.83 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
77 X2215 Barna M. Teodor Florin 7.71 8.68 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
78 X2027 Barna V. Raluca Emilia 8.54 9.58 7.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
79 X1118 Barnutiu A. Sorin Andrei 8.72 9.44 8.00 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
80 X1805 Barsan N. Ana Maria 7.64 8.42 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
81 X2656 Barta G. Alexandru Mihai 7.63 8.51 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
82 X2242 Barta G. Nicolae Tudor 7.34 8.68 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
83 X1720 Bartalis A. Botond 8.96 9.06 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
84 X768 Barth A. Kinga Noemi 8.60 9.21 8.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
85 X5029 Bartha F. Mihai 6.33 7.41 5.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
86 X2411 Bataiosu P. Madalin 7.74 8.99 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
87 X2572 Batinas G. Andrei Cristian 7.06 8.00 6.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
88 X1658 Batrincea V. Tatiana 7.70 8.16 7.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand R.Moldova
89 X1818 Bauer R. Richard Antal 7.68 8.12 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
90 X1120 Baying R. Cristian 8.33 8.66 8.00 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
91 X1894 Beca E. Bogdan Andrei 8.54 8.71 8.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
92 X5078 Beches L. Liana Augustina 7.25 7.88 6.62 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
93 X1610 Becsek S. Reka 7.41 8.57 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
94 X154 Becze C. Emoke 6.88 8.26 5.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
95 X603 Beganyi S. Csaba 8.25 8.39 8.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
96 X640 Beidac I. Ioan 8.51 9.15 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
97 X706 Bejan I. Paul Ionut 7.63 8.52 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
98 X2424 Beldean V. Cornel Marcel 7.30 8.36 6.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
99 X455 Beleiu G. Ionut 8.06 9.26 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
100 X1410 Beleiu I. Ioana 8.56 9.26 7.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
101 X1622 Bena I. Horatiu Ioachim 7.86 8.60 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
102 X1195 Benko -. Norbert 7.95 9.29 6.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
103 X1831 Berbecar I. Vlad Ciprian 9.51 9.28 9.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
104 X5059 Berceni I. Alina 6.42 7.10 5.75 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
105 X2623 Berchisan I. Aurel Nicolaie 6.16 6.80 5.53 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
106 X2072 Bereteu L. Liviu - Mircea 6.68 8.24 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
107 X975 Betea D. Claudia Maria 9.73 9.46 10.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
108 X5011 Beudean I. Andreea Corina 7.84 8.06 7.62 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
109 X745 Beudean L. Florin Daniel 7.88 9.27 6.50 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
110 X1466 Bibolar F. Gheorghe 7.86 8.35 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
111 X2190 Bica V. Daniel 8.09 8.43 7.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
112 X1162 Bican C. Ovidiu Adrian 8.73 9.60 7.87 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
113 X2337 Bichis E. Andrei Victor 6.80 8.10 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
114 X2236 Bicut I. Mihaela 7.72 7.70 7.75 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
115 X1390 Big R. Radu 8.47 9.70 7.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
116 X1918 Biji G. Anca Ioana 7.21 8.06 6.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
117 X1368 Biji I. Bogdan Ioan 6.56 7.76 5.37 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
118 X1396 Bilc T. Remus 7.96 8.43 7.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
119 X1936 Bilca -. Marian 7.86 8.61 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
120 X695 Bilegan D. Calin 9.20 9.66 8.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
121 X948 Bimbea V. Bogdan 7.93 9.25 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
122 X2138 Biro A. Botond 7.91 8.83 7.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
123 X662 Biro L. Lajos Szilard 8.30 9.10 7.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
124 X1925 Birtalan A. Istvan 8.66 9.46 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
125 X911 Birtas L. Radu Mihai 7.71 8.81 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
126 X514 Birte D. Daniel Ioan 7.52 9.30 5.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
127 X999 Birte S. Ovidiu 8.41 9.07 7.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
128 X245 Bisca T. Cristian Dumitru 7.06 8.26 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
129 X1336 Biscovan F. Ciprian Alexandru 7.85 9.45 6.25 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
130 X2839 Bitcau O. Ovidiu Paul 6.45 7.25 5.66 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
131 X7047 Blaga C. Claudiu Teodor 7.69 7.35 8.03 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
132 X7027 Blaga E. Lucian Daniel 8.95 9.40 8.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
133 X1607 Blaga I. Mircea Florin 8.63 9.39 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
134 X2718 Blaga N. Nicolae Sabin 8.03 9.31 6.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
135 X7012 Blaj I. Florin Lucian 8.19 9.39 7.00 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
136 X1678 Boanca G. Gabriel 8.23 8.85 7.62 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
137 X908 Boanca I. Cristina 8.57 9.53 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
138 X1491 Boanca V. Valentin Marcel 8.37 8.87 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
139 X2474 Boancas I. Ovidiu Andrei 7.70 8.53 6.87 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
140 X650 Boar A. Anamaria 7.56 6.50 8.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
141 X1047 Bob A. Vlad Ionut 8.98 9.84 8.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
142 X343 Bobar M. Marician Nicolae 7.80 8.74 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
143 X2353 Bobos M. Marian Dorin 6.95 7.90 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
144 X1238 Boca I. Anamaria 8.11 9.36 6.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
145 X2344 Boca M. Corneliu 8.09 8.57 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
146 X631 Boca M. Daniela Mihaiela 8.91 9.46 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
147 X1225 Boca R. Mihaela 8.57 9.39 7.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
148 X2461 Bocos V. Adrian 6.15 7.06 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
149 X335 Boda S. Istvan Szabolcs 7.76 8.78 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
150 X2565 Bodea D. Andrei Sebastian 7.04 8.47 5.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
151 X1877 Bodea G. Horatiu 8.46 9.18 7.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
152 X2722 Bodea I. Ioan Serban 8.90 9.55 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
153 X237 Bodea M. Mihai 7.44 8.52 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
154 X1929 Bodea M. Mircea Ciprian 6.06 6.88 5.25 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
155 X692 Bodea P. Alin 7.39 8.17 6.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
156 X1782 Bodea V. Adrian 8.26 8.65 7.87 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
157 X7010 Bodian I. Tudor Mihai 6.81 8.12 5.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
158 X2594 Bodiu N. Ramona Nicoleta 7.08 8.67 5.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
159 X1821 Bodor K. Alpar 7.46 8.31 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
160 X910 Bodruga G. Alexandru Constantin 7.21 7.05 7.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
161 X407 Bogatan G. Gheorghe Daniel 9.24 9.24 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
162 X1393 Bogdan G. Marius 7.58 8.67 6.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
163 X172 Bogdan V. Flaviu 6.79 6.43 7.16 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
164 X567 Bohonyi I. Boglarka 8.54 8.58 8.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
165 X835 Boila A. Calin Ovidiu 8.03 8.94 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
166 X1245 Boita B. Simona 6.96 8.31 5.62 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
167 X5022 Boiti I. Ecaterina 6.26 7.27 5.25 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
168 X2362 Bojan G. Alexandru Marian 7.45 8.40 6.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
169 X1407 Bojan I. Radu Tiberiu 7.13 7.76 6.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
170 X643 Bojan I. Maria Magdalena 8.70 8.53 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
171 X666 Bokor I. Tamas 6.86 8.11 5.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
172 X51 Bolba S. Catalin Dorian 9.73 9.72 9.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
173 X420 Boldan A. Mihai Marius 7.49 8.86 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
174 X7043 Boldan I. Emanuel 7.13 8.15 6.12 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
175 X1194 Boldea V. Adrian Vasile 8.80 9.10 8.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
176 X481 Boldor I. Ioan Ciprian 8.38 9.15 7.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
177 X7050 Boldut A. Ionut Sebastian 8.74 8.74 8.75 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
178 X333 Bolos V. Cristian Alexandru 7.00 8.13 5.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
179 X7017 Bonczidai M. Levente 8.16 8.96 7.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
180 X5034 Bondane D. Diana 8.38 8.90 7.87 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
181 X56 Bontea A. Rares 9.07 9.02 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
182 X121 Bora E. Manuela 7.17 7.10 7.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
183 X367 Bora V. Ioana Florina 9.35 9.45 9.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
184 X2067 Bora V. Virgil 7.50 9.13 5.87 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
185 X764 Borbely L. Istvan 6.59 7.56 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
186 X7040 Borbely L. Ludovic Zoltan 6.37 6.95 5.80 Inginerie Industriala (Zalau)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
187 X866 Bordas L. Boglarka 9.71 9.55 9.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
188 X1550 Bordea S. Sabin Gino 7.79 8.46 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
189 X42 Bordeianu M. Ionela Alina 8.17 9.35 7.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
190 X2629 Borodi A. Flavia Emiliana 9.57 9.89 9.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
191 X1779 Boros I. Ioan Emanuel 7.81 7.51 8.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
192 X701 Boros Nicoara G. Cosmin Traian 9.40 9.80 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
193 X6020 Borota I. Ioan 7.26 7.44 7.08 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
194 X456 Borsa I. Iuliu Nicolae 8.70 9.15 8.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
195 X1879 Borsan I. Tudor Marian 6.15 7.06 5.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
196 X276 Borsi V. Andrei Ciprian 9.12 8.88 9.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
197 X1416 Borta N. Bogdan Alexandru 7.65 8.55 6.75 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
198 X7024 Borz D. Daniel Nicolae 8.07 8.77 7.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
199 X2026 Borza G. Sorin Gabriel 8.43 7.75 9.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
200 X1326 Borza M. Daniel Timotei 7.89 9.04 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
201 X2443 Borzan M. Cristina Stefania 8.84 9.59 8.10 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
202 X1548 Bot C. Cristian 6.67 7.73 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
203 X1070 Bota D. Raul Alexandru 9.23 9.71 8.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
204 X840 Bota I. Ioan 7.32 8.39 6.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
205 X537 Bota I. Irina 8.79 9.34 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
206 X484 Bota M. Mihai Cosmin 6.42 7.60 5.25 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
207 X1337 Bota V. Sergiu Octavian 9.06 9.00 9.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
208 X1932 Botar D. Dan Alexandru 8.03 9.45 6.62 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
209 X1338 Botez A. Mircea Daniel 8.46 9.56 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
210 X212 Botezan R. Alexandru Romulus 8.86 9.10 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
211 X2078 Botis V. Florin Vasile 8.31 9.88 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
212 X475 Botizan I. Ioan Ciprian 9.47 8.95 10.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
213 X7056 Botos G. Gabriel 6.94 8.02 5.87 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
214 X2202 Brandusan V. Dan Marius 7.52 8.05 7.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
215 X1306 Branescu R. Rares 7.83 9.04 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
216 X1802 Branzas C. Silviu Cosmin 6.50 7.88 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
217 X69 Branzeiu I. Alin Ioan 7.89 8.78 7.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
218 X1056 Brata V. Tudor Mihai 9.55 9.35 9.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
219 X287 Breaz I. Vlad Mihai 7.55 8.85 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
220 X2532 Breazu D. Adrian Ioan 8.27 9.05 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
221 X7066 Breban D. Paul Mihai 7.56 8.75 6.37 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
222 X817 Bredean A. Lucian Andrei 9.25 9.63 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
223 X309 Bregar V. Andrei Viorel 8.27 8.79 7.75 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
224 X1141 Brehar A. Octavian Flaviu 7.67 8.84 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
225 X416 Bretan V. Marius Vasile 7.53 8.57 6.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
226 X395 Bria I. Raluca Mihaela 7.01 6.91 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
227 X2023 Brie S. Radu Mihai 6.76 8.16 5.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
228 X2545 Brinceanu T. Ovidiu 7.46 8.05 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
229 X2262 Brus I. Paul 6.45 7.90 5.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
230 X2150 Brustur V. Mihai Valeriu 7.97 8.70 7.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
231 X412 Buciu G. Mihai George 8.07 8.90 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
232 X7068 Buciu V. Adrian Ciprian 8.24 8.48 8.00 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
233 X2267 Bucur A. Raul Adrian 7.74 8.74 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
234 X2113 Bucur G. Gabriel 6.93 8.03 5.83 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
235 X2112 Bucur G. Marius 8.33 8.80 7.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
236 X957 Bucur I. Razvan Liviu 6.78 8.20 5.37 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
237 X370 Bucur N. Emilia Augusta 7.25 7.75 6.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
238 X247 Bucurenciu I. Ioana Claudia 9.66 9.83 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
239 X368 Buda A. Aurel 6.65 7.94 5.37 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
240 X392 Buda C. Razvan 8.41 9.20 7.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
241 X1366 Buda I. Ioan 9.03 9.45 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
242 X444 Buda I. Mircea Dan 8.59 8.68 8.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
243 X200 Buda V. Ioan 7.21 7.68 6.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
244 X1293 Bude F. Alex Florin 6.97 7.83 6.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
245 X969 Budian V. Ioana Rodica 9.32 9.52 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
246 X521 Budusan N. Marius Calin 8.73 9.60 7.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
247 X1292 Buftea G. Sandu Mihai 7.56 8.50 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
248 X2096 Buga I. Adrian Dorel 7.87 8.88 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
249 X681 Bugnar E. Stelian Emil 7.51 8.02 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
250 X769 Bugnar M. Rares Marcel 6.91 8.32 5.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
251 X2452 Bugnariu A. Iulian Razvan 6.67 8.35 5.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
252 X2322 Bulbucan L. Iulian Cosmin 6.60 8.09 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
253 X2320 Bulbucan L. Liviu Dragos 7.92 8.73 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
254 X1623 Bult M. Ionela 7.70 8.91 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
255 X1302 Bumbariu L. Cosmin Mihaita 8.52 9.30 7.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
256 X1920 Bumbu C. Cristina Maria 7.66 8.71 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
257 X856 Bunea M. Alexandru Bogdan 6.94 8.52 5.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
258 X2323 Bunescu C. Catalin Costinel 9.10 8.83 9.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
259 X742 Bungardean I. Mirela Ioana 7.49 7.61 7.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
260 X260 Bura V. Vasile Bogdan 6.67 7.97 5.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
261 X971 Burcezan R. Vlad Alexandru 8.87 9.38 8.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
262 X5053 Burcus R. Radu 6.45 7.66 5.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
263 X5025 Burdeti V. Alin Sebastian 7.03 7.82 6.25 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
264 X523 Burdetiu E. Natanael Emil 8.08 9.17 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
265 X1985 Burjan S. Istvan 7.06 8.63 5.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
266 X295 Burlea O. Adriana 9.10 9.45 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
267 X1411 Bursan M. Raul Stelian 7.09 7.31 6.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
268 X889 Buru C. Stefan Marius 9.22 9.58 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
269 X2199 Buruian V. Paul Teodor 9.30 9.48 9.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
270 X1049 But V. Calin 5.93 6.75 5.12 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
271 X1683 Buta D. Dan Cristian 9.05 9.35 8.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
272 X191 Buta L. Raluca Adina 9.51 9.40 9.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
273 X1812 Buta R. Romul Vasile 8.59 8.44 8.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
274 X202 Butcovan T. Roxana 8.92 9.35 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
275 X137 Butean S. Loredana Petruta 8.58 8.80 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
276 X989 Butnaru S. Georgia Angela 8.29 8.09 8.50 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
277 X1777 Butuza N. Lucian Vasile 6.28 7.19 5.37 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
278 X2555 Buza V. Bianca Ileana 7.48 8.46 6.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
279 X2472 Buzea C. Razvan Constantin 6.15 6.80 5.50 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
280 X441 Buzgau E. Razvan Dacian 9.12 9.25 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
81 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=C
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2308 Caba C. Flaviu Dan 6.32 7.27 5.37 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X2022 Cabuz C. Cosmin Constantin 7.23 8.09 6.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X2800 Cadar D. Meda Alexandra 8.17 8.60 7.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X1978 Calacianu R. Radu Calin 6.92 7.98 5.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X716 Calbajos I. Andrei 9.18 9.37 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X1707 Calean V. Ancuta Denisa 8.16 7.58 8.75 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X1340 Calin I. Adrian Cosmin 8.56 9.12 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X2471 Calugaru P. Petru Cristian 7.60 9.09 6.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X2234 Campean I. Razvan Iulian 7.94 8.26 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X1604 Campian A. Dan 8.11 8.36 7.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X1075 Candale A. Aurel 9.32 9.52 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X241 Candescu I. Lucian Alexandru 7.73 7.84 7.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X1478 Canisag G. Maria Alexandra 8.92 9.60 8.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X2276 Canta E. Alina Rodica 7.26 7.20 7.33 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X486 Cantor G. Dana Maria 8.99 9.37 8.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X1539 Cantor V. Cristian Vasile 9.39 9.03 9.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X1650 Caojdan D. Tudor Razvan 8.38 7.65 9.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X708 Carabat I. Marian George 8.28 9.20 7.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X6016 Caraian I. Marcel Romeo 6.11 7.10 5.12 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X2516 Caraian T. Florin Cristian 6.07 7.02 5.12 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X2748 Carasel G. George Robert 7.29 8.79 5.79 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X5007 Carceie I. Paul Adrian 6.72 7.33 6.12 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X1620 Carcota I. Ion 8.37 8.74 8.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X184 Carpiuc M. Andreea 9.19 9.76 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X1223 Caruntu G. George Mihail 7.53 7.45 7.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X1143 Catanescu V. Iulia Andra 8.55 9.23 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X556 Catinas L. Dan Sergiu 7.19 8.27 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X1285 Catinean I. Radmila Ionela 8.58 8.80 8.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X1113 Catinean I. Calin Valentin 8.28 8.94 7.62 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X993 Catinean L. Liviu 7.17 8.23 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X7026 Cente I. Ioan Cristian 8.01 8.66 7.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X925 Ceoca A. Mia Ionela 7.14 8.29 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X2102 Cepoi G. Vlad Dumitru 7.84 7.06 8.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X1786 Cerghezan V. Radu Sorin 7.09 9.18 5.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X424 Cerghi H. Honoriu Arcadiu 7.35 7.71 7.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X2361 Cernautan G. Daniel Ionut 8.61 8.11 9.12 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X250 Cesa I. Vlad Ovidiu 7.82 8.28 7.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X1018 Cesarean I. Andreea Susana 6.93 7.36 6.50 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X1040 Cesarean I. Angela Gabriela 6.81 7.00 6.62 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X1377 Ceusescu Baleanu P. Petre Victor 7.59 8.57 6.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X1747 Chende E. Marius Liviu 8.51 9.28 7.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X476 Cherebetiu H. Horatiu 9.13 9.65 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X1862 Chereches A. Sergiu Leonard 8.40 8.15 8.66 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X244 Chereches I. Cristina 7.27 8.29 6.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X396 Chertes L. Bianca Mihaela 6.76 7.28 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1628 Chertis A. Alexandru 7.33 9.04 5.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X1767 Chesauan I. Ionut Mihai 8.21 7.93 8.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X2264 Chezan I. Calin Alin 7.13 8.90 5.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X340 Chezan I. Ioan Lucian 9.41 9.70 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X581 Chichisan C. Cosmin Emilian 8.66 8.95 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X352 Chifor P. Petru Andrei 8.87 9.25 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X339 Chiforescu G. Ovidiu Petrica 6.24 7.37 5.12 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X397 Chiorean E. Remus Vlad 8.12 8.75 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X2002 Chiorean I. Alexandru Calin 7.74 8.37 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X766 Chiorean S. Bogdan Stefan 7.43 8.25 6.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X931 Chiorean V. Danut 7.06 7.62 6.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X483 Chiorean V. Simona 8.58 8.55 8.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X1800 Chira A. Ileana Nastaca 7.86 7.85 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59 X146 Chira L. Ovidiu Liviu 8.57 8.78 8.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X1654 Chirca D. Mihai 8.43 9.50 7.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X7030 Chirila F. Alin Florin 7.27 8.55 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X1247 Chis D. Daniel 8.61 9.47 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
63 X2305 Chis I. Beniamin 7.51 8.66 6.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
64 X1780 Chis I. Oana Andreea 9.31 9.38 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
65 X7035 Chis I. Constantin Petru 7.49 7.33 7.66 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
66 X1878 Chis R. Calin Gavril 8.61 8.97 8.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
67 X1358 Chis S. Octavian Stefan 6.85 7.95 5.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
68 X588 Chis V. Anca 8.07 9.15 7.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
69 X1868 Chisluca T. Petre Horatiu 8.28 9.45 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
70 X1290 Chitul D. Razvan Andrei 7.63 9.51 5.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
71 X263 Ciacoi Pop I. Ovidiu 9.23 9.35 9.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
72 X2229 Ciama I. Ioan Iosif 6.53 7.70 5.37 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
73 X1504 Ciataras D. Radu Dorin 7.71 8.55 6.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
74 X2145 Cibu N. Razvan Alexandru 6.59 7.82 5.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
75 X5079 Cicsa F. Florin Daniel 6.33 7.55 5.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
76 X1474 Cighir G. Vlad Sever 7.12 8.88 5.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
77 X1013 Cilibica D. Andrei Razvan 8.02 9.54 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
78 X2094 Cima S. Sorin George 7.58 8.42 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
79 X2144 Cimpan A. Oana Simina 7.91 9.07 6.75 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
80 X101 Cimpan F. Ovidiu Florin 8.26 9.41 7.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
81 X2085 Cimpan G. Cristian 8.61 9.47 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
82 X5002 Cimpan I. Vasile 6.32 7.16 5.49 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
83 X2360 Cimpean I. Teodora Ioana Simona 8.97 9.08 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
84 X1748 Cimpean V. Valer Cristian 7.46 7.43 7.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
85 X1756 Cimpean V. Oana Raluca 8.78 9.70 7.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
86 X1417 Cimpian A. Ana 7.16 8.95 5.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
87 X6010 Cimpoias V. Ionut 6.58 7.42 5.75 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
88 X1712 Cioara M. Alexandru Ciprian 7.87 8.87 6.87 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
89 X1741 Cioaza P. Mircea Radu 6.37 7.00 5.75 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
90 X228 Cioban I. Emanuel Magdiel 8.29 9.08 7.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
91 X1322 Ciobanu E. Mihai Sorin 7.61 8.22 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
92 X409 Ciobanu V. Adrian 6.94 8.76 5.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
93 X1591 Ciocan O. Doru Calin 7.29 8.58 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
94 X1349 Cioci G. Calin Florin 8.28 9.31 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
95 X1874 Ciocian N. Adrian 6.23 7.10 5.37 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
96 X649 Ciocoi E. Bianca Diana 9.72 9.70 9.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
97 X55 Ciocoi V. Laurentiu Florian 7.00 8.75 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
98 X1492 Ciocotisan A. Vasile Florin 8.59 9.32 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
99 X1221 Ciont P. Nicolae 9.80 9.86 9.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
100 X5076 Ciorba E. Emanuel Vasile 6.49 7.37 5.62 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
101 X7023 Ciorba I. Ioan Mariu 6.96 7.93 6.00 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
102 X1085 Cipaian G. Dan Ovidiu 7.05 8.35 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
103 X262 Cirap G. Ciprian Vasile 7.77 8.67 6.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
104 X2039 Cirebea I. Paul 8.14 7.91 8.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
105 X1289 Cistian I. Ioan Adrian 7.48 8.22 6.75 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
106 X2479 Ciubancan G. Natalia Catalina 8.37 8.50 8.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
107 X1114 Ciubotaru D. Dan Alexandru 8.18 8.99 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
108 X1864 Ciuca M. Sergiu Vlad 7.70 8.41 7.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
109 X1501 Ciucas L. Paul Laurian 7.10 8.71 5.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
110 X1500 Ciucas L. Sergiu Raul 6.22 7.45 5.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
111 X2581 Ciuciui A. Alina Stefana 7.75 8.26 7.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
112 X1231 Ciuclaru G. Horia Gheorghe 7.75 9.39 6.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
113 X545 Ciufudean I. Ovidiu Constantin 7.02 9.05 5.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
114 X1022 Ciui N. Nutu Adrian 9.26 9.40 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
115 X246 Ciuica M. Alexandru 7.98 9.09 6.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
116 X958 Ciupe D. Tabita Norina 8.13 9.15 7.12 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
117 X2228 Ciure S. Andrei Angel 7.31 8.75 5.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
118 X1589 Ciurean V. Amalia Susana 6.23 6.22 6.25 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
119 X869 Clapa V. Grigore Vasile 7.04 7.59 6.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
120 X1597 Clipa S. Mirela 7.51 7.16 7.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
121 X1986 Clompos A. Paul Bogdan 5.94 6.63 5.25 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
122 X1716 Cobzalau D. Dumitru Filon 7.75 9.13 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
123 X401 Coc I. Ioan Rares 6.85 8.70 5.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
124 X2538 Coc I. Roxana Raluca 7.74 8.61 6.87 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
125 X2469 Cocan I. Antonel Sergiu 6.59 7.77 5.41 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
126 X1016 Cocan I. Lucian Marius 9.63 9.77 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
127 X2248 Cocan S. Sergiu Stelian 6.70 8.29 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
128 X1951 Cocan V. Marian Vasile 7.26 8.15 6.37 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
129 X2468 Cocis F. Lavinia Ioana 7.53 6.57 8.50 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
130 X1001 Cocos I. Andrei Aurel 5.85 6.70 5.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
131 X1445 Codrea I. Catalin 8.70 9.04 8.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
132 X737 Codrean I. Sergiu Ioan 6.35 7.45 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
133 X620 Cohutiu D. Ioan 7.29 9.08 5.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
134 X2427 Colceriu A. Felician Marcel 7.91 7.33 8.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
135 X543 Colceriu V. Sanda Maria 9.18 9.25 9.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
136 X594 Colev N. Claudiu 7.57 8.03 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
137 X1003 Colta Z. Florin Ciprian 6.61 7.48 5.75 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
138 X5032 Coman A. Horatiu Lucretiu 7.90 8.10 7.71 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
139 X2090 Coman A. Catalin 7.17 9.09 5.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
140 X1950 Coman N. Claudiu Teofil 8.40 9.69 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
141 X1884 Comes A. Radu 7.70 9.15 6.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
142 X311 Comsa M. Paul Ciprian 7.74 8.36 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
143 X1267 Conde I. Ana Roxana 9.80 9.61 10.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
144 X1183 Conon -. Doru Cristian 7.40 8.30 6.50 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
145 X751 Constantin M. Mihai 7.04 8.58 5.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
146 X5008 Copae M. Calin 8.70 9.03 8.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
147 X1899 Copil E. Emil Alexandru 6.54 7.84 5.25 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
148 X633 Copil I. Corneliu 8.30 8.98 7.62 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
149 X1399 Corches M. Andrei Mircea 8.13 9.65 6.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
150 X203 Cordos V. Maria Adriana 7.68 8.25 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
151 X2709 Corha V. Sergiu Andrei 7.16 8.08 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
152 X106 Cornea M. Ionut Mihai 9.14 9.67 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
153 X587 Cornea V. Alexandru 8.34 8.93 7.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
154 X1093 Corodan I. Andrei Alexandru 7.70 9.15 6.25 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
155 X2828 Corodan M. Mihai 7.39 9.17 5.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
156 X229 Coroiu A. Liviu 9.27 8.80 9.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
157 X1593 Corpadea G. Laurentiu Daniel 7.36 8.72 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
158 X277 Corsatea I. Radu 8.45 8.90 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
159 X6013 Cosar G. Casian Gheorghe 5.68 6.37 5.00 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
160 X329 Cosma A. Paul Andrei 7.24 8.49 6.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
161 X44 Cosma G. Raul - Vlad 7.54 9.09 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
162 X857 Cosma I. Andrei 8.68 9.62 7.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
163 X1819 Cosma I. Cristian Ioan 7.36 7.97 6.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
164 X1391 Cosma M. Vlad Matei 7.62 8.25 7.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
165 X341 Cosma P. Sorin Cosmin 7.19 8.39 6.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
166 X2097 Cosma T. Vasile Ioan 9.33 9.42 9.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
167 X2318 Cosma V. Octavian 9.51 9.52 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
168 X693 Cosma Negrutiu R. Rada Celia 9.02 9.55 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
169 X986 Cosmovici M. Radu Dan 8.80 9.23 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
170 X1910 Costache T. Mugurel Alin 8.08 8.91 7.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
171 X2430 Costache V. George Eduard 7.23 8.22 6.25 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
172 X1243 Costan V. Razvan Vasile 8.09 8.81 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
173 X1710 Costandoiu G. Alin 9.29 9.72 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
174 X143 Coste V. Rares Alexandru 8.79 9.58 8.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
175 X1537 Costea A. Adrian 9.59 9.57 9.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
176 X188 Costea C. Andrei 8.53 8.95 8.12 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
177 X621 Costea D. Dragomir Emilian 8.50 9.00 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
178 X294 Costea D. Adrian Ioan 8.85 8.45 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
179 X1091 Costea D. Ana Maria 7.35 8.34 6.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
180 X2031 Costea I. Raul Marian 6.69 7.64 5.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
181 X243 Costescu I. Tudor 8.04 9.22 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
182 X124 Costin G. Alexandru - Gheorghe 7.87 8.88 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
183 X1309 Costin S. Mihai Silviu 7.68 9.24 6.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
184 X1072 Costin T. Costica Adrian 8.87 9.25 8.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
185 X271 Costinas G. Gheorghe Cosmin 8.18 7.75 8.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
186 X2567 Costinas V. Ioan 6.07 7.15 5.00 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
187 X1921 Costinas V. Maria 8.02 8.93 7.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
188 X1251 Cotet I. Carmen Domnica 9.32 9.65 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
189 X1761 Cotoara V. Daniel Vasile 8.65 9.05 8.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
190 X760 Covaci I. Ilie Rares 7.48 8.46 6.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
191 X2422 Covaci V. Vasilica Lavinia 7.10 8.34 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
192 X1502 Covaciu M. Flaviu Miu 7.45 8.90 6.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
193 X446 Cozma T. Valentin Mihai 7.43 9.00 5.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
194 X5070 Cozma V. Adrian Vasile 6.52 7.68 5.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
195 X1095 Craciun E. Bogdan Ionut 7.81 9.26 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
196 X1990 Craciun I. Andreea Maria 8.87 9.34 8.41 Instalatii(plata) Repartizare licentiati
197 X1856 Craciun L. Vlad Alexandru 8.65 9.30 8.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
198 X795 Craciun Achim G. Ovidiu Mihai 7.55 8.36 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
199 X2195 Craciunas M. Mircea 7.57 8.78 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
200 X1140 Crainic V. Sorin Viorel 9.49 9.61 9.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
201 X479 Crecan D. Sergiu Cristian 7.06 7.87 6.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
202 X7009 Cret V. Adrian Vasile 6.55 7.03 6.08 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
203 X1273 Cretiu I. Vasile 7.27 8.29 6.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
204 X2292 Crihan P. Catalin Andrei 6.58 7.91 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
205 X1907 Crisan A. Laur Alexandru 7.88 8.77 7.00 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
206 X1200 Crisan G. Vlad 7.65 8.05 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
207 X1644 Crisan V. Ovidiu 7.44 8.88 6.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
208 X406 Criste I. Florin Emanuel 7.71 8.42 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
209 X685 Cristea A. Alina 9.43 9.75 9.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
210 X1569 Cristea I. Codruta Corina 7.23 7.35 7.12 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
211 X882 Cristea I. Ionut Cristian 7.07 7.90 6.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
212 X2135 Cristea S. Sevastian 5.92 6.60 5.25 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
213 X715 Cristea V. Florin Dumitru 7.02 8.92 5.12 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
214 X1999 Cristea V. Paul Emilian 8.83 8.67 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
215 X1560 Croitoru G. Oana Lidia 8.60 9.33 7.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
216 X2339 Csaszar A. Izabella 9.08 8.91 9.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
217 X400 Csaszar F. Andrei Francisc 8.14 8.54 7.75 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
218 X644 Csata A. Krisztina 8.98 8.97 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
219 X1619 Csata M. Csaba 9.14 9.04 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
220 X192 Cseke A. Andras Ervin 8.37 8.63 8.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
221 X6035 Csendes C. Jolan Magdalena 6.78 7.58 5.99 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
222 X1215 Csengeri A. Alexandra Daniela 8.32 8.39 8.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
223 X2786 Csepan (cas.szekely) P. Sarolta Zsuzsanna 9.12 9.18 9.06 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
224 X6045 Csepei F. Csaba Ferenc 6.62 6.70 6.54 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
225 X480 Csernik L. Maria Magdolna 8.00 8.50 7.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
226 X658 Csibi I. Alexandru 8.33 8.92 7.75 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
227 X926 Csiszer A. Elod 8.12 9.63 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
228 X2303 Cuc F. Beniamin Filon 6.66 7.45 5.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
229 X1726 Cucerzan C. Constantin Marius 6.37 7.24 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
230 X2253 Cuceuan I. Bogdan Lucian 6.34 7.69 5.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
231 X7046 Cuceuan I. Ioan Alin 8.74 8.99 8.50 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
232 X2044 Cucian V. Valer 8.17 9.48 6.87 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
233 X682 Cucos C. Mircea 8.23 8.96 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
234 X917 Cucuruzan I. Alin Ionut 6.82 8.02 5.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
235 X2065 Cupcea A. Bogdan Aurelian 6.78 6.95 6.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
236 X52 Curta T. Tudor Bogdan 8.49 9.36 7.62 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
237 X800 Curta V. Cristian Mihai 8.33 8.30 8.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
238 X1480 Cutus D. Sergiu Dan 7.84 9.32 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
239 X1751 Czeiszperger I. Herman Iosif 7.60 8.09 7.12 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
240 X1044 Czirjak S. Lehel 8.51 8.65 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
82 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=D
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X1208 Dabican V. Eduard Florin 8.87 9.37 8.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X1447 Daboc A. Mihai Vasile 7.39 9.16 5.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X1495 Daian H. Horia 7.76 9.03 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X278 Daian V. Sorin Mihai 6.98 8.35 5.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X1801 Daina I. Ioan Lucian 7.19 8.76 5.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X2290 Dairatani A. Ibrahim 6.18 7.11 5.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X843 Dali M. Adriana 6.99 7.23 6.75 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X337 Damian E. Emil Florin 8.72 9.08 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X2574 Damian G. Cristian Radu 8.47 9.19 7.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X105 Dan H. Andrei Mihai 9.19 9.27 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X723 Dan I. Mihai 8.57 8.90 8.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X351 Dan I. Viorel Ioan 8.01 9.52 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X2813 Dan I. Iulian Marius 6.07 6.15 6.00 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X5036 Dan L. Alina Oana 7.68 9.37 6.00 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X961 Dan M. Alexandru 8.84 9.56 8.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X1034 Danci G. Ilie Daniel 9.25 9.14 9.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X1922 Dancila I. Serban 6.94 8.38 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X1468 Danciu L. Vlad Darius 8.41 9.08 7.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X113 Danciu M. Vlad 8.38 9.40 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X1454 Danciu N. Nicolae 7.25 8.75 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X1379 Danciu T. Adrian Vasile 8.14 9.42 6.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1456 Danciu V. Valentin Ioan 7.93 9.12 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X668 Danea P. Marius Pavel 7.16 6.96 7.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X1307 Dangulea M. Ciprian 6.85 7.70 6.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X218 Danila V. Flavius Marius 8.45 9.66 7.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X955 Danilescu I. Alexandra Dalia 8.49 9.37 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X996 Danko S. Istvan 8.64 8.03 9.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X984 Daraba G. Adrian 7.12 9.13 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X1436 Darabont S. Robert 8.77 8.67 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X1964 Daradics I. Zsolt 9.69 9.73 9.66 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X765 Daramus A. Adrian Silviu 7.65 8.94 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X1178 Darjan L. Sergiu Paul 9.93 9.86 10.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X2121 Darjan S. Nicu Vasile 7.07 8.40 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X2164 Darolti L. Mara 9.70 9.78 9.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X1097 David I. Andreea Georgeta 7.79 9.09 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X6022 David I. Sebastian Vistian 8.53 8.91 8.16 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X7000 David V. Sergiu Adrian 7.52 8.55 6.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X1685 David V. Dan Gabriel 8.26 9.40 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X1943 Deac I. Cosmin Ioan 8.17 8.47 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X2012 Deac S. Florin Mihai 6.72 8.20 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X445 Deac S. Radu Simion 7.47 8.94 6.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X2165 Deak A. Imre 7.04 6.93 7.16 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X873 Debre T. Tibor Robert 7.95 7.78 8.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X399 Dehelean G. Florin 8.22 9.20 7.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X325 Deiac I. Anca 8.76 9.40 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X2240 Deleanu O. Dragos 8.31 9.00 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X1671 Demian C. Vasile Alexandru 9.00 8.75 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X1626 Demian I. Maria Alexandra 8.45 9.03 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X2577 Denes A. Timar Andrei 6.39 6.92 5.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X2007 Denes I. Iuliana Maria 8.10 8.09 8.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X1421 Denes L. Ferenc 7.54 9.47 5.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X542 Detesanu E. Bogdan Andrei 6.84 8.43 5.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X74 Dincan C. Catalin 8.71 9.05 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X930 Dinica G. Anita 9.31 9.01 9.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X1008 Diviricean V. Gabriel 8.39 8.53 8.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X433 Dobai D. Dorian 7.70 8.90 6.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X1105 Dobra I. Mircea Alexandru 8.32 9.40 7.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X1088 Dobrescu D. Alexandru 7.36 8.73 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59 X641 Dobrican S. Maria Cristina 8.55 9.48 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X1634 Dobrila V. Cosmin Adrian 6.54 8.09 5.00 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X1014 Dobrin D. Cristian Claudiu 6.97 8.69 5.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X553 Dobrota D. Tudor Mihnea 7.92 8.48 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
63 X2746 Doce D. Dumitru 7.46 8.80 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
64 X509 Dociu C. Alina Maria 8.08 9.29 6.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
65 X376 Doczi Z. Sandor 7.14 7.42 6.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
66 X267 Dod G. Ioan Emanuel 7.52 8.80 6.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
67 X497 Dolha M. Cristian 7.63 7.65 7.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
68 X2401 Dominics S. Stefan 7.12 8.13 6.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
69 X7063 Domokos B. Barnabas 7.04 7.96 6.12 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
70 X2779 Donca V. Razvan 8.31 8.76 7.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
71 X7065 Donciu V. Gabriel Ionut 8.46 8.68 8.25 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
72 X1743 Done R. Radu Marian 8.12 8.75 7.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
73 X1933 Dordea S. Vlad Alexandru 7.49 9.36 5.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
74 X1035 Dorgo I. Narcis Elisei 8.75 8.34 9.16 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
75 X1633 Dorhoi C. Monica Alexandra 8.20 9.04 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
76 X264 Doroftei I. Ilie 7.35 8.34 6.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
77 X558 Dragan G. George Bogdan 8.72 9.70 7.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
78 X967 Dragan I. Rares Bogdan 6.90 7.94 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
79 X1222 Dragan I. Ioan Razvan 8.55 9.36 7.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
80 X350 Dragan M. Marian 7.96 8.56 7.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
81 X125 Dragan M. Ciprian Ionut 7.62 8.00 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
82 X5087 Dragan V. Gelu Eugen 7.19 8.88 5.50 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
83 X1429 Draghici O. Mihai Petru 8.95 8.90 9.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
84 X1676 Draghici P. Dan Cristian 8.93 9.61 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
85 X1189 Dragos G. Daniel Gheorghe 7.69 8.64 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
86 X2596 Drajan A. Darius 9.41 9.70 9.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
87 X770 Dreghici A. Alexandru Andrei 6.58 8.05 5.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
88 X189 Dreghiciu I. Oana Andreea 9.57 9.64 9.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
89 X5033 Dreptate M. Gheorghe 7.67 7.98 7.37 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
90 X1227 Dreptate S. Simona Andreea 7.94 8.01 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
91 X2435 Dreptate T. Petru Daniel 8.44 9.14 7.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
92 X2473 Dreve O. Mihai 6.65 7.68 5.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
93 X529 Drotar A. Adrian Vlad 8.68 9.61 7.75 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
94 X796 Drule G. Ramona Gheorghina 7.37 8.74 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
95 X1438 Drus N. Paul Claudiu 6.75 8.01 5.50 Inginerie si Management Industrial (Zalau)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
96 X1553 Dudas A. Ferencz Arpad 8.80 8.95 8.66 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
97 X2641 Dulama G. Dan Catalin 6.67 7.73 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
98 X1760 Dulf N. Adelin Ionut 6.70 7.90 5.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
99 X752 Dumbrava D. Adrian 6.94 7.56 6.33 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
100 X2230 Dumitras A. Alina Iustina 8.96 9.30 8.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
101 X959 Dumitreasa I. Laura Maria 8.95 9.41 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
102 X2458 Dumitru N. Dan Ovidiu 7.25 9.00 5.50 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
103 X617 Dumitru P. Petru 6.60 8.08 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
104 X763 Durgheu G. Anca Maria 9.23 9.60 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
105 X2177 Durloi A. Viorel 7.97 8.45 7.50 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
106 X632 Dzitac I. Ioan 6.88 7.89 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
83 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=E
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X1444 Eberst V. Karin Olga 8.81 9.51 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X1600 Efrim H. Radu Mihai 7.83 9.55 6.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X5013 Eghed G. Daniel Iustin 7.01 8.16 5.87 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X7008 Egri S. Istvan Zsolt 6.64 7.41 5.87 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X1888 Elekes I. Csaba Levente 7.89 9.04 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X1793 Elekes I. Istvan Andras 8.79 9.21 8.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X1881 Enaru M. George 7.25 9.39 5.12 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X1043 Ene O. Ovidiu Aurelian 7.60 9.09 6.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X1876 Ercse S. Maria Magdolna 7.57 8.28 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X6005 Erdei E. Zoltan Ludovic 7.58 8.18 6.99 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X1147 Erli A. Andras 8.04 9.33 6.75 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X2637 Ersek P. Reka 7.23 8.39 6.08 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
84 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=F
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X839 Fabian A. Andras 7.65 8.06 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X1739 Fabian I. Janos Csaba 7.98 8.96 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X253 Fabian V. Csaba 7.86 9.10 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X2158 Fagadar I. Emanuel Cornel 7.93 9.11 6.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X2704 Fagarasan F. Radu Florin 7.28 8.07 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X2433 Fagetan I. Ioana Monica 7.39 8.53 6.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X180 Falcusan E. Stefan 7.53 8.07 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X1345 Falka M. Mihai Sorin 6.77 6.79 6.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X2391 Farcas C. Ciprian Ioan Nicolae 6.58 7.29 5.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X1330 Farcas C. Ioana Rozalia 8.70 9.15 8.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X211 Farcas G. Flavia Georgiana 9.36 9.61 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X489 Farcas V. Anca 9.21 9.30 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X1158 Farkas K. Botond 8.11 8.11 8.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X1305 Fatul S. Mariana Ioana 9.37 9.37 9.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X7007 Faur F. Florin 6.92 8.59 5.25 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X5027 Faur I. Sorin Ioan 7.41 7.57 7.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X974 Fazacas N. Ionut Ciprian 8.36 9.35 7.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X1214 Fazakas Z. Lorand 9.01 9.15 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X67 Fecior G. Grigore Emil 8.79 9.47 8.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X305 Feciu I. Iulia 7.88 9.26 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X151 Feher G. Paul 8.77 9.54 8.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X947 Feher V. Florin George 8.18 8.75 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X6042 Fekete I. Lucian Ilie 6.80 6.86 6.75 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X1046 Felea S. Remus Damian 7.90 9.30 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X2421 Felecan G. Daniel Cristian 7.45 8.15 6.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X2185 Felecan M. Bogdan Victor 7.58 8.92 6.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X70 Felecan S. Simion 7.53 8.31 6.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X943 Ferchian I. Ciprian Mircea 7.70 9.03 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X461 Ferencz A. Szabolcs 9.15 9.31 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X1880 Festeu N. Cosmin Florin 8.04 8.21 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X73 Fetche A. Carmen Monica 8.40 9.55 7.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X5024 Fetti P. Ovidiu Florin 7.34 7.57 7.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X7018 Ficut I. Claudia Amalia 7.48 8.72 6.25 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X510 Figuli O. Octavian 7.94 8.76 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X624 Filimon D. Catalin Emanuel 7.58 8.80 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X832 Filimon P. Andrei 7.50 8.25 6.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X1053 Filip T. Adrian Claudiu 7.86 9.47 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X1549 Filipan A. Florin Zaharie 7.79 8.46 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X53 Filipescu I. Ovidiu Ioan 7.96 7.61 8.32 Inginerie Civila(plata) Repartizare licentiati
40 X1587 Filipoiu P. Andreea Florina 8.33 8.66 8.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X2297 Filotie V. Andrei 8.21 9.43 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X1199 Firta P. Cristian Marin 6.45 7.29 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X1947 Flamind V. Silvia 8.93 9.00 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X386 Fleseriu A. Tiberiu Mihai 8.55 9.60 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X372 Fleseru I. Daniel Constantin 9.23 9.46 9.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X893 Floarea M. Ciprian Mircea 9.25 9.14 9.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X689 Flore M. Gavril Ionut 8.25 9.38 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X2209 Flore S. Lucian 7.58 7.55 7.62 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X7014 Flore T. Adrian Lucian 7.10 8.20 6.00 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X1958 Florea G. Cosmin Ioachim 7.60 8.95 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X1859 Florea V. Ovidiu 8.14 8.78 7.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X1019 Florescu G. Bogdan George 7.57 8.15 7.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X2584 Florincuta G. Laurentiu Cristian 7.29 8.47 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X132 Floroiu N. Dan Nicolae 9.07 9.65 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X1465 Florut M. Ana Catrinel 8.16 9.71 6.62 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X195 Flueras V. Enea Claudius 8.63 9.40 7.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X5003 Fluta D. Ana 8.98 8.96 9.00 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X564 Foalea I. Eugeniu 7.27 7.75 6.79 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand R.Moldova
59 X1649 Fodor A. Adrian 6.96 8.06 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X2219 Fodor A. Reka 8.12 8.00 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X1061 Fodor G. George Marius 7.57 8.77 6.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X1928 Fodor V. Alina 7.87 8.37 7.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare olimpici
63 X1175 Fodorean I. Andrei Octavian 7.61 8.36 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
64 X2009 Fodorean L. Laurean Radu 3.63 7.27 0.00 Instalatii(plata) Repartizare licentiati
65 X356 Fogas V. Sebastian Vasile 8.86 9.36 8.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
66 X1169 Foia V. Andrei Ionut 6.94 7.76 6.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
67 X981 Folea F. Radu Gabriel 9.76 9.66 9.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
68 X1154 Forna S. Mihai Stefan 7.38 8.15 6.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
69 X794 Franciuc A. Ionut 7.19 9.02 5.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
70 X1730 Frandes E. Monica Alina 8.28 9.32 7.25 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
71 X411 Fratila I. Horia Dan 7.49 8.61 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
72 X1570 Frinc C. Cristel 6.62 7.75 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
73 X1815 Frincu G. Laura Gabriela 8.62 8.25 9.00 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
74 X2387 Fulop O. Ovidiu Claudiu 7.51 7.02 8.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
75 X2115 Furdui I. Bogdan Catalin 7.38 8.64 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
76 X656 Furtuna R. Cristina 8.67 9.73 7.62 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
85 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=G
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X511 Gabor A. Samoila Alexandru 8.81 9.50 8.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X97 Gabor A. Sergiu 8.29 9.09 7.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X2263 Gabor G. Gabor Mate 7.40 7.69 7.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X2000 Gabor G. Ioan Romulus 4.56 9.12 0.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare licentiati
5 X1757 Gadalean C. Raul Cornel 6.42 7.34 5.50 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X1136 Gaga I. Calin Paul 9.62 9.25 10.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X654 Gagea M. Alexandru Mihai 7.96 8.80 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X799 Gaidos N. Mihai Andrei 8.02 9.18 6.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X749 Gal I. Lucian Dan 6.45 7.90 5.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X775 Gal L. Theodor Eduard 7.16 8.83 5.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X1915 Gal L. Raul Sorin 7.63 8.52 6.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X314 Gal Ambrus S. Amalia Sorina 7.83 9.05 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X5060 Galan V. Adrian Leontin 6.35 7.34 5.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X5045 Galatan I. Ionut Aurelian 6.98 7.85 6.12 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X1904 Galben V. Constantin Ionut 7.41 8.45 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X539 Galea E. Dragos Emilian 8.52 8.68 8.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X744 Gali I. Nandor 8.12 8.63 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X1376 Galos V. Horatiu Artur 8.25 9.25 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X797 Gandu G. Alexandru Nicolae 7.02 8.55 5.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X2146 Ganea C. Florin Alexandru 7.21 7.80 6.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X1778 Garboan G. Alexandru 7.71 8.67 6.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1258 Garda D. Claudiu 7.32 7.27 7.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X1234 Garlati R. Romeo Bertold 7.26 7.28 7.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X788 Gatea G. Darius Ciprian 8.19 9.52 6.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X1489 Gava D. Marin Gheorghe 7.38 7.76 7.00 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X5010 Gavra P. Emanuela Teodora 8.03 8.20 7.87 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X248 Gavrila G. Vlad George 7.43 9.25 5.62 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X1937 Gavrilas V. Cristian Alexandru 7.96 8.93 7.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X1596 Gavris I. Adrian Cosmin 9.41 9.57 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X7060 Georgescu G. Robert Bogdan 7.93 8.75 7.12 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X2378 Georgiu C. Corina Georgiana 8.63 8.89 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X2124 German D. Dumitru Aurel 6.82 7.90 5.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X1577 German V. Daniel 8.71 9.05 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X563 Ghebes N. Corina Adriana 8.94 9.01 8.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X2169 Ghemes V. Laurentiu Horatiu 8.48 9.35 7.62 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X1763 Ghenescu I. Alin Ilie 8.15 8.15 8.16 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X299 Gheorghe I. Sorin Achim 8.13 8.02 8.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X2522 Gheorghe N. Monica 7.76 9.40 6.12 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X550 Gheorghe Serban V. Claudiu 9.46 9.42 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X2459 Gherasim G. Gabriel 7.44 7.31 7.58 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X1059 Gherasim M. Marius Andrei 7.00 8.64 5.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X2288 Gherghel G. Ciprian Daniel 7.88 9.01 6.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X505 Gherghel I. Florin Laurentiu 7.61 8.85 6.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X1970 Gherman G. Gheorghe 7.88 8.64 7.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X1076 Gherman S. Silviu 7.65 9.55 5.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1239 Gherman V. Flaviu 8.88 9.01 8.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X2373 Gheta A. Tudor 9.31 9.76 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X1642 Ghetie T. Vlad Ioan 8.01 8.27 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X167 Ghiarfas D. Marius Bogdan 7.28 7.82 6.75 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X1657 Ghic V. Virgil 8.03 8.69 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X5017 Ghindean V. Elena Florica 7.83 7.54 8.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X2028 Ghinea I. Rares Adrian 9.05 9.35 8.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X824 Ghinescu M. Radu Stefan 8.81 9.00 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X2573 Ghiran I. Sonia Victoria Timea 7.43 7.37 7.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X2188 Ghirasim V. Catalin Paul 7.23 8.59 5.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X2084 Ghisa I. Raluca 7.48 8.21 6.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X1355 Ghiurutan I. Ioan Vlad 7.75 8.50 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X2119 Girda I. Adrian Ioan 7.67 7.60 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59 X5006 Girigan D. Vasile 6.66 7.70 5.62 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X2274 Girodi R. Ovidiu Romeo 6.82 7.15 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X1437 Giurgi I. Raul Florin 7.87 9.13 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X982 Giurgi V. Alexandru Mihai 7.53 8.81 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
63 X920 Giurgiu I. Andreea Ioana 7.63 7.77 7.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
64 X2341 Giurgiu T. Mihai Cristian 7.45 9.03 5.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
65 X2139 Giurgiu V. Ion Iulian 7.81 8.25 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
66 X1012 Giurgiuca I. Flaviu Ioan 8.08 9.30 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
67 X379 Giurgiuman I. Andrei Vasile 7.26 8.65 5.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
68 X1755 Gligan D. Cosmin 8.61 9.10 8.12 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
69 X1282 Gligan M. Miron Marius 7.02 7.43 6.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
70 X2159 Gligor M. Roxana Ioana 7.32 8.15 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
71 X900 Glodean V. Anamaria 5.99 6.86 5.12 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
72 X879 Glodean V. Andrea Ecaterina 7.33 8.54 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
73 X726 Glodian I. Ivan Alex 6.05 6.78 5.33 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
74 X2075 Goada A. Ioan Bogdan 7.83 8.66 7.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
75 X2249 Goada A. Raul Ciprian 7.56 8.12 7.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
76 X1960 Goga D. Mihai 5.94 6.63 5.25 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
77 X2312 Goga O. Octavian Razvan 8.09 8.45 7.74 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
78 X1631 Goia D. Adina Manuela 8.97 9.57 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
79 X1850 Golgot G. Claudiu Ionel 8.27 8.80 7.75 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
80 X171 Gombos I. Adrian Nicolae 7.92 9.35 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
81 X936 Gombos V. Vlad Silviu 9.62 9.63 9.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
82 X2062 Gorgan D. Adrian 8.02 9.05 7.00 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
83 X316 Gosav V. Andrei Vasile 9.04 9.72 8.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
84 X2780 Gotea Untch I. Paul Ioan 6.20 7.40 5.00 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
85 X7036 Grasoi C. Sanda 8.47 8.70 8.25 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
86 X1387 Graur G. Andrei George 9.00 9.38 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
87 X279 Grec G. Bogdan Grigore 9.23 9.09 9.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
88 X2384 Grecu M. Alexandru Gratian 9.05 9.61 8.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
89 X787 Grigoras V. Andrei Petru 9.13 9.52 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
90 X1248 Groos A. Boroka Ildiko 8.99 9.36 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
91 X1785 Groza I. Horea 8.14 8.79 7.50 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
92 X2255 Gruia I. Monica Ioana 8.39 8.41 8.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
93 X2221 Gruian Anghel C. Andrei Ioan 6.59 8.06 5.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
94 X1882 Gruita C. Costin Darius 7.63 7.65 7.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
95 X964 Gurean G. Ioan Alexandru 6.48 7.71 5.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
96 X410 Gusan T. Alexandru Calin 8.51 9.03 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
97 X1011 Gyorgy D. Oliver 7.05 7.60 6.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
98 X147 Gyorgy Fazakas S. Beata 9.42 9.10 9.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
86 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=H
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X428 Hada C. Horatiu 7.23 8.85 5.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X1423 Hagiu E. Flaviu Dumitru 7.86 8.85 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X851 Haidu Z. Sergiu Adrian 8.87 8.74 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X1094 Haiduc I. Adrian Bogdan 8.82 9.39 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X698 Haiduc I. Adrian Ioan 7.17 8.47 5.87 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X880 Haiduc V. Mirela Daniela 8.67 9.60 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X1662 Hales I. Teodor Daniel 8.43 9.74 7.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X1367 Hales L. Alexandru Gabriel 9.16 9.71 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X1598 Haller I. Henrieta Edna 8.21 9.18 7.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X60 Hanc S. Cristina Marcela 8.72 9.20 8.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X729 Hancu D. Radu Bogdan 8.09 9.06 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X909 Hancu G. Daniel Cristian 7.20 8.79 5.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X381 Hancu N. Andrei 8.81 9.37 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X1959 Hanea I. Ionel Dorian 6.57 7.15 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X100 Hanganu S. Dorel Andrei 7.62 8.75 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X2537 Hantig G. Iuliana 7.48 8.46 6.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X5066 Hantig V. Roberth Felician 6.93 7.36 6.50 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X1621 Haragus S. Sergiu Radu 8.64 8.29 9.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X679 Harangus V. Alexandru Marius 8.89 9.29 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X507 Harceaga E. Radu 8.95 9.79 8.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X929 Harcsa A. Andrea Maria 9.24 9.23 9.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1006 Harlisca C. Andrei 8.26 9.28 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X1101 Hasmasan V. Calin Ilie 8.59 8.44 8.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X2245 Haus N. Alexandru Gheorghe 7.39 7.28 7.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X2246 Haus N. Nicolae Aurel 7.33 7.80 6.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X519 Hazota D. Robert 8.91 9.58 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X1906 Hendea G. Silviu Mihai 9.36 9.60 9.12 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X5004 Hentes I. Ionela Lavinia 6.71 7.80 5.62 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X660 Heres A. Vlad 8.28 9.56 7.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X1783 Herle Z. Marin Vasile 9.07 9.15 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X915 Hetrea M. Mircea Adrian 9.12 9.00 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X1364 Hintea I. Dorin Emanuel 8.83 9.30 8.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X2063 Hirdo V. Bogdan 7.26 7.90 6.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X1581 Hiriscau V. Mihai 6.78 7.94 5.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X561 Hirt D. Sorin 7.97 7.78 8.16 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X724 Hoda I. Anghel Ioan 7.27 8.30 6.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X1697 Hoda V. Gabriel Daniel 6.20 7.28 5.12 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X1574 Hodis C. Adrian 8.76 9.40 8.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X1439 Hodis F. Cristian Florin 9.19 9.76 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X1205 Hodis I. Oana Claudia 8.56 8.50 8.62 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X177 Hognogi G. Ovidiu 7.06 8.12 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X606 Hopirtean C. Lavinia Maria 7.52 8.67 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X638 Hordau C. Daniel Cornel 6.90 8.80 5.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X5031 Horga E. Ioan Aurel 7.04 7.25 6.83 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X1310 Horgos M. Mihaita Florin 7.59 8.82 6.37 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1508 Horj V. Valean Constantin 7.37 9.38 5.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X198 Horoba A. Aurelia 6.98 7.35 6.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X1165 Horotan I. Vasile Daniel 8.69 9.27 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X688 Horvat A. Attila Istvan 8.31 8.12 8.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X1509 Horvat F. Krisztina Veronka 7.05 8.11 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X2460 Horvath A. Laszlo 7.92 8.29 7.55 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X1081 Horvath F. Anca Simona 9.17 9.35 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X473 Horvath O. Paul Oliver 7.59 8.31 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X1186 Horvath T. Tibor Odon 7.73 8.60 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X5080 Hosu -. Nicoleta Garofita 7.24 8.23 6.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X1467 Hoza D. Maria 8.98 8.85 9.12 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X1033 Hruban R. Sergiu Ambrozie 8.05 8.49 7.62 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X214 Huber I. Maria 8.13 7.77 8.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
87 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=I
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2325 Iacob I. Ioan Florin 8.07 9.39 6.75 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X2370 Ialau A. Alexandru 6.96 8.30 5.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand R.Moldova
3 X1074 Ianc A. Adriana Maria 7.08 7.30 6.87 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X1901 Ianc I. Anamaria 7.14 8.67 5.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X31 Iancau A. Raul Gabriel 9.04 9.46 8.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X63 Iancu I. Adrian Cosmin 7.53 9.06 6.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X1134 Ianos I. Andrei 8.28 8.31 8.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X2079 Iclodean T. Andreia Dorina 8.84 8.81 8.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X319 Ielcean I. Oana Catalina 8.26 8.91 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X2243 Iepure L. Anca Ioana 8.39 8.67 8.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X1781 Ieremia I. Vlad Ionut 9.18 8.75 9.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X918 Iftode C. Iulian George 7.59 8.43 6.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X815 Iftodi R. Radu Emanuel 8.71 9.68 7.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X453 Ignat I. Claudiu Dorin 7.33 8.92 5.75 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X2316 Ignat S. Dan Sergiu 7.31 9.25 5.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X6083 Ilban I. Robert 6.33 6.41 6.25 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X2393 Ilcas I. Claudiu Vasile 6.87 8.50 5.25 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X1490 Ile T. Bogdan Teodor 7.95 8.53 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X1861 Ilea G. Emanuel 8.07 8.53 7.62 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X1363 Ilea G. Sebastian 7.07 8.52 5.62 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X847 Ilea I. Iuliu Razvan 7.78 8.69 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X382 Ilea L. Paul Razvan 8.07 8.27 7.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X1055 Ilea P. Paul Alexandru 9.00 8.89 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X2073 Ilea V. Paul Daniel 7.16 9.20 5.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X1961 Iles L. Ladislau 7.11 6.35 7.87 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X7015 Ilies I. Alin Dorin 8.50 9.14 7.87 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X1331 Ilies M. Adrian Horia 7.24 9.23 5.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X1453 Ilies V. Vlad 8.55 9.60 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X1386 Iliescu C. Alexandru 8.62 9.50 7.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X2088 Iliescu D. Serban Constantin 8.26 9.52 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X703 Ilioaia D. Mara Andra 8.64 9.41 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X1424 Iliut N. Andrei 7.55 9.49 5.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X1855 Iloaie S. Stefan Ioan 8.23 9.35 7.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X579 Ilyes I. Andras 7.39 8.67 6.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X187 Imets B. Bela 7.33 7.67 7.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X2254 Incze V. Andreea Simona 8.38 8.77 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X7013 Indrecan A. Andrei Gabriel 8.17 8.60 7.75 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X2101 Indrei A. Paul Marian 8.70 8.65 8.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X1963 Indrei C. Calin 6.80 7.61 6.00 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X224 Ioan A. Alexandru Gheorghe 7.30 7.86 6.75 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X1974 Iobagiu D. Cristian Dorel 6.63 7.65 5.62 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X5018 Ioja A. Radu Alin 6.24 7.36 5.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X1998 Ionac D. Adrian Razvan 7.19 8.38 6.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X1503 Ionasia L. Calin Ioan 7.55 8.49 6.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X465 Ionescu I. Stefania Alexandra 9.45 8.90 10.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X33 Iordache G. Gheorghe Flavian 8.48 9.46 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X773 Iordache I. Iosif Ionut 7.46 7.80 7.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X1278 Iordache V. Alina Elena 7.50 8.88 6.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X1488 Iosif N. Bogdan 7.97 8.58 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X2087 Iosip A. Lavinia Elena 8.11 7.60 8.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X338 Irimes P. Andrei Bogdan 8.92 9.34 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X2807 Irimie R. Adrian Nicolae 7.15 8.30 6.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X1493 Irimiea I. Vlad Daniel 7.30 9.35 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X2355 Irimies A. Bogdan Adrian 6.15 6.15 6.16 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X2379 Irimies A. Rares 7.99 8.73 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X403 Irimus I. Dan Mihai 8.13 9.02 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X1166 Isarie M. Alexandru Catatlin 9.06 9.50 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X1203 Isman C. Cosmin Eugen 6.56 7.88 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59 X7041 Ispas D. Daniel Marius 8.13 8.76 7.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X1693 Itu A. Adrian Florin 7.95 9.29 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X334 Itu V. Ioan Alexandru 8.45 8.78 8.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X2396 Iuga F. Flaviu 8.49 9.36 7.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
63 X902 Iuga F. Florin 7.96 9.18 6.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
64 X1983 Iuga S. Radu Mihai 7.28 8.82 5.75 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
65 X1687 Iuhos I. Jozsef 7.39 8.66 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
66 X1911 Iuras C. Remus 5.58 6.05 5.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
67 X1912 Iuras C. Tudor 6.77 7.68 5.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
68 X2141 Ivan I. Doru Vlad 6.63 7.76 5.50 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
69 X2612 Ivasco V. Cristina 9.45 9.41 9.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
88 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=J
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X1382 Jakab D. Viorica 7.72 9.07 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X1024 Jakab Ilyefalvi B. Evelin 9.69 9.51 9.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X7016 Jako L. Andrei 8.66 9.46 7.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X823 Jeler S. Eugen Ionut 8.92 8.85 9.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X1451 Jeler V. Radu Victor 7.56 8.13 7.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X1991 Jidveian M. Mircea Adrian 8.02 9.05 7.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X1329 Jidveian N. Adina Nicoleta 8.64 9.29 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X2399 Jilca I. Andrei 8.21 8.81 7.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X1526 Jinar C. Timotei Nicolae 8.43 9.00 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X1572 Jisa I. Valer Gabriel 6.95 7.41 6.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X1392 Jisa I. Octavian Ionut 7.10 8.45 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X123 Jisa N. Adrian Nicolae 7.96 8.30 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X326 Joanta V. Iona Alina 9.56 9.12 10.00 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X1469 Joarza C. Cristina Delia 8.92 9.73 8.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X952 Joldos A. Andrei 8.43 9.24 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X1342 Jorza T. Andrei Raul 8.25 9.14 7.37 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X85 Josan T. Tudor Glad 6.72 8.19 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X1086 Juca I. Daniel Vasile 8.03 8.70 7.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X1795 Jucan A. Paul Sorin 6.22 7.44 5.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X1333 Jucan G. Razvan Grigore 9.12 9.62 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X798 Jula A. Bogdan 7.51 9.15 5.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X7002 Jula N. Radu Alin 8.88 9.15 8.62 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X7031 Jula S. Claudiu Stefan 8.66 8.96 8.37 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X7070 Jula V. Irina Domnica 7.98 8.77 7.20 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X1825 Jurchis I. Ionut Mircea 9.46 9.68 9.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X1675 Jurje V. Adrian Vasile 7.20 7.91 6.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X1995 Juverdeanu I. Mihai Sorin 7.61 8.48 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
89 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=K
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2206 Kaba L. Denes Imre Alin 9.28 9.31 9.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X149 Kacsa J. Botond 8.72 8.95 8.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X945 Kadar T. Peter 7.60 8.59 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X1312 Kalauz B. Bogdan 8.31 8.38 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X520 Kallos S. Beata 9.15 8.80 9.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X2050 Kalmar I. Gyula 9.15 9.56 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X117 Karmacsi I. Cristian 7.81 8.37 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X1612 Kecskes B. Denes Attila 7.93 8.25 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X1561 Kelemen A. Andras Tibor 7.52 8.54 6.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X133 Kelemen G. Attila 8.64 8.92 8.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X2055 Kemendi T. Irenke 8.17 8.59 7.75 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X1979 Kemenes C. Csaba Eduard 8.54 9.47 7.62 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X1608 Kercso F. Zoltan 9.13 9.40 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X575 Kerekes I. Emoke Ibolya 7.53 8.19 6.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X1691 Kerekes T. Tamas Attila 7.23 8.22 6.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X2011 Kertesz I. Balazs 7.09 8.43 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X1063 Kilyen Z. Zoltan 7.66 8.46 6.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X683 Kind V. Peter 8.69 9.38 8.00 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X2376 Kirali I. Paul Sergiu 7.19 8.89 5.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X599 Kiraly F. Botond 7.55 7.86 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X2223 Kiraly I. Csaba Ioan 6.81 7.12 6.50 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X78 Kiss A. Tibor 7.65 8.56 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X2437 Kiss F. Melinda 8.47 8.58 8.37 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X5026 Kiss I. Beniamin 7.41 8.21 6.62 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X1100 Kiss I. Robert 7.19 7.27 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X2161 Kiss J. Ildiko 8.19 7.76 8.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X1981 Kiss P. Gavril Stefan 8.19 8.76 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X54 Kiss Z. Daniel 9.07 9.15 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X6015 Kolak T. Tiberiu Tomi 7.81 7.37 8.25 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X423 Kollo G. Tibor Szilveszter 7.44 7.77 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X883 Korondi P. Pavel 6.82 7.03 6.62 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X2579 Kovaci G. Radu Florin 7.60 8.71 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X2043 Kovacs B. Levente 7.83 9.42 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X1567 Kovacs I. Aron 7.04 7.21 6.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X789 Kovacs J. Janos Csaba 7.14 7.92 6.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X7038 Kovacs L. Laszlo Zsolt 6.62 6.35 6.90 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X58 Kovacs R. Robert Karoly 7.69 9.02 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X1462 Kovacs S. Licentiu Mugurel 8.91 9.21 8.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X792 Koves T. Andrei 8.52 9.29 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X1599 Kozma A. Csongor 9.01 9.03 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X2070 Kudor F. Peter 7.01 7.15 6.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X2383 Kudor S. Paul 7.64 8.41 6.87 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X2402 Kulcsar A. Stefan 8.14 8.87 7.41 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X888 Kulcsar S. Zsolt Sandor 8.18 8.24 8.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X2756 Kulik I. Alexandru 7.07 9.02 5.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1459 Kun L. Laszlo 7.16 7.71 6.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X1923 Kun Gazda F. Attila 7.03 8.56 5.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X82 Kurtinecz I. Paula Roxana 9.09 9.81 8.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
90 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=L
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X592 Lacan T. Bogdan Emil 8.09 8.94 7.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X874 Lacatus C. Marius Danila 6.54 7.34 5.75 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X2197 Lador G. Gabriel Adrian 8.67 8.84 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X1624 Laiu G. Simona 7.51 9.15 5.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X552 Lapca V. Ionut Ciprian 8.41 9.46 7.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X2163 Laposi Oana A. Leonard 7.86 8.97 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X2390 Lapusan Z. Rares Calin 7.78 9.06 6.50 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X1875 Lar A. Magdalena Augusta 7.65 7.93 7.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X308 Lascaian A. Ovidiu Gabriel 7.37 8.25 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X2817 Lascau V. Radu 4.10 8.20 0.00 Instalatii(plata) Repartizare licentiati
11 X1441 Laslo V. Andreea Monica 9.56 9.87 9.25 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X1721 Lates J. Daniel 7.66 8.57 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X846 Lates V. Silviu Ovidiu 8.48 9.46 7.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X1521 Latis -. Calin Lucian 7.70 7.15 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X2484 Lazanu G. George Cristian 6.95 8.04 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X437 Lazar A. Antal 8.29 8.33 8.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X611 Lazar A. Ovidiu Paul 7.87 9.37 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X135 Lazar C. Attila 7.96 8.18 7.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X1275 Lazar G. Ionut Lucian 6.99 8.24 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X812 Lazar I. Alina Dalia 8.95 9.41 8.50 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X530 Lazar I. Andrei Valer 8.19 8.63 7.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1201 Lazar I. Mihai Adrian 8.83 9.30 8.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X5041 Lechintan I. Vasile Alin 6.59 6.82 6.37 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X5037 Legian A. Georgeta Maria 7.16 8.21 6.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X6019 Leneschi G. Vasile 6.72 6.25 7.19 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X1291 Lenghea V. Andrei Vasile 7.88 9.02 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X992 Letiu M. Cristian Mirel 9.63 9.76 9.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X604 Lihet D. Iulia 7.27 8.04 6.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X1954 Linca I. Ioan Cristian 7.64 8.41 6.87 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X2717 Linguraru N. Dan 7.46 8.44 6.49 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X46 Linzenbold I. Otto Tamas 8.20 7.90 8.50 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X7058 Lobos A. Ioana Aurica 8.74 8.86 8.62 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X387 Lobos V. Mihail 9.37 8.87 9.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X157 Lorincz G. Emoke 6.93 8.36 5.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X388 Lorincz I. Istvan 7.42 6.97 7.87 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X2456 Luca I. Manuela Veronica 9.16 9.45 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X828 Luca I. Razvan Adrian 7.95 9.03 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X2450 Luca I. Lucian 0.00 0.00 0.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare licentiati
39 X1017 Lucaci P. Rozalia Irina 9.13 9.15 9.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X502 Lucaciu G. Mihaela 6.86 7.35 6.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X37 Ludescher F. Dieter 8.49 8.37 8.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X2092 Ludusan C. Dan Iulian 8.37 9.25 7.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X1588 Ludusan P. Lucian Dumitru 7.17 7.72 6.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X1635 Lugigan S. Bogdan Andrei 7.04 8.21 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X1428 Lukacsi L. Csaba 9.53 9.45 9.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X2114 Lung I. Diana Ioana 7.67 7.97 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X6030 Lung P. Nicolae 6.25 6.84 5.66 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X256 Lungu I. Raul Ioan 7.73 8.97 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X2544 Lup I. Rares Ioan 6.14 6.54 5.74 Inginerie Civila(plata) Repartizare licentiati
50 X1051 Lup M. Mihai Ilie 6.25 7.25 5.25 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X628 Lupan I. Lidia Maria 8.68 9.36 8.00 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X1455 Lupas V. Oana Liana 9.81 9.88 9.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X2034 Lupea I. Calin 7.48 7.97 7.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X1702 Lupean G. Sergiu Lucian 8.31 9.51 7.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X825 Lupoian G. Catalin Vasile 7.89 8.29 7.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X1704 Lupsan F. Flaviu Adrian 7.46 8.55 6.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X1736 Lupu I. Mihai 7.30 6.99 7.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X7034 Lusor T. Lucian Liviu 6.69 7.89 5.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
91 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=M
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X7069 Macarie N. Ovidiu Nicolae 7.11 6.52 7.70 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X2338 Macavei I. Rares 7.56 8.87 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X1791 Macavei T. Tudor Adrian 7.08 8.54 5.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X1973 Macec V. Vlad 8.54 9.33 7.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X2291 Macicasan V. Sergiu Vasile 7.66 8.07 7.25 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X1887 Macovei O. Octavian 7.26 9.53 5.00 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X2416 Macovei S. Ionut Sorin 7.75 8.63 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X2419 Maerean V. Danut 4.04 8.09 0.00 Instalatii(plata) Repartizare licentiati
9 X1551 Magdas F. Raul Bogdan 8.62 8.62 8.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X5001 Magherusan I. Ionut Mihai 6.52 7.79 5.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X7005 Maghiu V. Viorel Petrica 6.90 8.05 5.75 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X1446 Magyari F. Hajnalka 9.54 9.58 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X2327 Magyari V. Istvan 8.16 9.08 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X1315 Mahalean I. Ioan Vasile 9.08 9.30 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X2201 Maisan I. Ionela 7.00 7.64 6.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X1401 Maiuga M. Vlad Andrei 8.13 9.15 7.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X732 Major M. Barna Krisztian 7.77 8.79 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X5071 Malna M. Lucian 7.18 7.99 6.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X482 Man C. Iulia Cornelia 7.56 8.51 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X2554 Man I. Alexandru 7.68 8.87 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X1771 Man M. Mircea Cristian 7.17 9.10 5.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1820 Man N. Alina Viorica 7.08 8.42 5.75 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X2749 Man P. Ioan 5.66 6.33 5.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X1408 Man V. Daniel Vasile 7.52 8.43 6.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X2083 Man V. Marian Ioan 8.07 9.27 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X877 Man V. Marius Vasile 9.61 9.73 9.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X1919 Manda I. Marius Andrei 7.47 7.95 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X1796 Mandreanu G. Horea Mihai 7.98 9.10 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X1562 Manecan I. Adrian Dan 7.44 8.26 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X876 Mangu E. Eugen Mihai 7.95 8.65 7.25 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X285 Maniu I. Valentin Ioan 8.65 8.56 8.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X2130 Manolache C. Emanuela Tincuta 7.33 8.29 6.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X2081 Manta M. Vlad Stefan 7.62 9.74 5.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X2321 Manta M. Estera 9.33 9.34 9.33 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X240 Manta M. Lucian 9.31 9.62 9.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X849 Manu I. Florin Mihai 7.02 8.55 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X801 Manzat A. Adrian 8.48 9.22 7.75 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X2852 Marangoci D. Cosmin Danut 6.22 6.53 5.91 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X2306 Marc C. Emil Vasile 7.06 8.12 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X2451 Marc I. Ioan Cosmin 8.77 9.68 7.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X1977 Marc M. Mihai Cristian 7.45 9.03 5.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X1381 Marcean D. Roxana Maria 9.16 9.46 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X850 Marchis O. Ioana Vasilica 9.73 9.46 10.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X2265 Marcu T. Tudor 8.82 9.03 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X646 Marcus V. Andreea Bianca 9.05 9.35 8.75 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1413 Marginean A. Toni Dan 6.94 7.89 6.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X413 Marginean E. Andrei 8.83 9.42 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X225 Marginean G. Sorin 7.58 9.29 5.87 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X1613 Marginean I. Razvan 7.56 8.38 6.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X838 Marginean M. Alexandru Marcel 7.83 8.66 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X2333 Marginean M. Ioana 7.63 8.51 6.75 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X2237 Marian A. Marius Dorin 8.20 8.82 7.58 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X663 Marian C. Radu Florin 7.43 8.74 6.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X391 Marian I. Daniel 8.58 8.05 9.12 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X438 Marian S. Oana Teodora 8.82 9.53 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X7049 Marian Rat G. Florin 7.06 8.30 5.83 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X1236 Maries I. Georgiana Anca 9.22 9.58 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X1858 Maries V. Marcel Vasile 8.47 8.94 8.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59 X2148 Marina I. Flaviu Ioan 9.30 9.73 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X1744 Marinca M. Vasile Mihai 6.63 7.40 5.87 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X464 Marincas V. Marius Mugurel 6.11 6.97 5.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X831 Marincean S. Oana 9.20 9.66 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
63 X477 Maris B. Marius 7.22 8.07 6.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
64 X1987 Maris N. Nicoara 6.17 6.84 5.50 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
65 X1383 Marit I. Ilie Daniel 7.69 8.01 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
66 X1614 Markovics Nobili A. Andrei Valentin 7.95 8.29 7.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
67 X1942 Martin O. Horea Catalin 7.30 8.85 5.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
68 X7021 Martin V. Sergiu 8.72 9.45 8.00 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
69 X1568 Martinek P. Norbert Peter 6.93 7.25 6.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
70 X1798 Marton B. Eniko Noemi 7.56 8.75 6.37 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
71 X59 Marton I. Csaba 7.95 7.66 8.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
72 X498 Marton I. Levente 7.92 8.73 7.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
73 X779 Marton I. Iuliana Diana 8.89 9.54 8.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
74 X2309 Marton L. Ludovic Adrian 8.36 7.86 8.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
75 X1204 Marton V. Vasile Lucian 7.86 8.85 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
76 X2183 Maruscean Wagner M. Cristian 6.35 7.33 5.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
77 X1191 Marza O. Adrian Octavian 7.16 8.20 6.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
78 X2059 Mate A. Arpad 7.72 7.83 7.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
79 X1004 Mate I. Ionut Radu 7.03 8.06 6.00 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
80 X987 Mate S. Istvan Attila 7.23 8.21 6.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
81 X7032 Matei A. Andras Nandor 7.78 7.56 8.00 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
82 X791 Matei I. Adrian 7.81 9.38 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
83 X673 Matei V. Mihai 8.26 9.40 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
84 X2440 Mateias G. Georgeta Carmen 8.28 7.95 8.62 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
85 X750 Mateiu V. Ancuta Eliodora 7.98 9.22 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
86 X1510 Mateoc L. Remus Nicolae 8.35 8.21 8.50 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
87 X1064 Mateusi I. Lucica 8.06 9.13 7.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
88 X778 Matica V. Mihai 7.99 9.24 6.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
89 X6044 Matioca V. Florin Nicolae 5.84 6.69 5.00 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
90 X6043 Matioca V. Viorel Marcel 5.75 6.50 5.00 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
91 X1742 Matis I. Florin Calin 7.30 8.10 6.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
92 X829 Matis N. Alexandru 7.61 8.86 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
93 X963 Medan G. Gavril Ionel 8.97 9.69 8.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
94 X1073 Medrea G. Simona Viorica 8.91 9.20 8.62 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
95 X323 Medrea V. Andreea Manuela 9.18 9.49 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
96 X126 Megyesi I. Leia 8.87 9.25 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
97 X6018 Megyesi I. Zoltan Istvan 7.95 8.78 7.12 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
98 X531 Meleg N. Razvan 7.05 7.60 6.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
99 X99 Melinte A. Alexandra Andreea 7.24 7.98 6.50 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
100 X2205 Menyhart F. Ferenc Karoly 7.08 7.75 6.41 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
101 X7055 Merca I. Adrian Iosif 8.54 8.71 8.37 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
102 X1636 Mercas V. Vasile Bogdan 7.10 8.83 5.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
103 X1700 Mercea T. Alin Alexandru 8.08 9.29 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
104 X504 Mesaros D. Radu Eugen 8.07 9.52 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
105 X1949 Metler S. Constantin 8.30 9.48 7.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
106 X7064 Mezei I. Jozsef 6.23 7.35 5.12 Inginerie Industriala (Zalau)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
107 X1972 Mezei M. Bogdan 7.56 7.63 7.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
108 X826 Mic L. Paula Mihaela 8.42 9.35 7.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
109 X2558 Mican I. Florin Vladimir 6.96 8.05 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
110 X1641 Miclaus I. Adrian Victor 8.11 9.36 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
111 X2033 Miclaus S. Adrian Dan 7.36 7.85 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
112 X1745 Miclaus V. Ovidiu 7.34 8.43 6.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
113 X2035 Micle G. Mirela Cosmina 8.32 9.02 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
114 X1835 Miclea G. Andrei 7.22 7.83 6.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
115 X1318 Miclea N. Nicolae Alin 8.43 9.25 7.62 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
116 X1817 Micu L. Lucian Augustin 7.36 7.48 7.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
117 X941 Micu N. Bianca Nicoleta Maria 7.72 8.57 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
118 X2284 Micu P. Claudia Gabriela 6.45 7.41 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
119 X1690 Mihaescu C. Constantin Vlad 8.67 9.60 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
120 X2143 Mihai G. Teodor Sorin 7.53 8.69 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
121 X1348 Mihai I. Alexandru Ionut 7.80 8.35 7.25 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
122 X1752 Mihai V. Horatiu Valentin 8.59 9.32 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
123 X2003 Mihai V. Cristian Vasile 8.87 9.50 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
124 X589 Mihalca V. Stefan Alexandru 7.75 9.25 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
125 X2535 Mihalcea S. Marina Claudia 7.93 9.25 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
126 X841 Mihalcut F. Codrin Constantin 7.46 8.06 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
127 X1737 Mihaly I. Otilia Aneta 8.26 9.40 7.12 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
128 X1089 Mihu I. Calin Ioan 7.15 9.18 5.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
129 X1096 Mihu I. Alexandru Ioan 9.50 9.25 9.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
130 X2343 Mihu I. Ciprian Dorin 7.98 8.09 7.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
131 X1198 Mihuta T. Dorina Monica 9.55 9.60 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
132 X478 Miklo S. Sebastian Octavian 7.35 7.83 6.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
133 X1594 Milasan I. Ioan Bogdan 7.67 8.09 7.25 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
134 X7025 Milonean M. Ovidiu Dan 6.93 7.25 6.62 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
135 X1497 Mindras G. Anda Maria 9.38 9.51 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
136 X1832 Mircea O. Octaviu Dacian 7.15 8.31 6.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
137 X128 Mircea R. Mihai 7.66 9.20 6.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
138 X1601 Mirestean O. Octavian 6.80 7.74 5.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
139 X1385 Miron I. Alina Dana 9.12 9.75 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
140 X756 Miron I. Ioan Olimpiu 8.74 9.11 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
141 X527 Miron P. Alin Vasile 7.59 8.43 6.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
142 X1419 Mirza A. Adrian Ioan 6.71 7.80 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
143 X185 Mirza P. Petrica Robert 9.29 9.34 9.25 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
144 X1692 Misan I. Alexandru Stefan 8.89 9.16 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
145 X1145 Mititean C. Calina Marcela 7.37 8.38 6.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
146 X1259 Mitrasca V. Bogdan Vasile 8.80 9.11 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
147 X2296 Miulescu A. Diana 8.42 9.35 7.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
148 X707 Mizgan A. Emilian Lucian 6.78 8.32 5.25 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
149 X813 Mnere V. Nicolae 9.01 8.66 9.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
150 X2196 Moca C. Silviu Codrut 5.86 6.72 5.00 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
151 X1449 Mocan I. Dan Florin 6.63 7.26 6.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
152 X1867 Mocutiu G. Adrian Gheorghe 8.23 8.96 7.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
153 X1171 Modi O. Oliver Otto 8.17 8.59 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
154 X1332 Modi O. Rita Emoke 7.60 8.83 6.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
155 X549 Moga I. Ciprian Dan 7.79 8.22 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
156 X503 Mogosanu S. Sebastian Felix 7.63 9.01 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
157 X1667 Mois I. Ioan Valentin 8.15 9.31 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
158 X1148 Moldan G. Dorin Ioan 7.29 7.71 6.87 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
159 X657 Moldan P. Adina 9.24 9.48 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
160 X1412 Moldovan A. Cosmin Augustin 7.67 8.59 6.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
161 X1514 Moldovan A. Razvan Aurel 7.44 9.63 5.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
162 X1886 Moldovan C. Andreea Iulia 8.36 9.36 7.37 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
163 X419 Moldovan D. Luminita Cristina 8.82 9.40 8.25 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
164 X1269 Moldovan D. Daniel Ioan 8.83 9.05 8.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
165 X5061 Moldovan E. Mihai 6.49 7.62 5.37 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
166 X1206 Moldovan E. Vlad Gabriel 6.60 7.96 5.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
167 X261 Moldovan F. Ioana - Niculina 8.10 8.59 7.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
168 X5028 Moldovan G. George Petru 7.24 8.48 6.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
169 X913 Moldovan G. Georgeta 7.71 8.55 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
170 X1984 Moldovan I. Lucian Gabriel 8.31 8.38 8.24 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
171 X1027 Moldovan I. Adrian Alin 8.24 8.99 7.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
172 X1041 Moldovan I. Cristian Claudiu 8.90 9.44 8.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
173 X1433 Moldovan I. Ionut 9.35 9.59 9.12 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
174 X1371 Moldovan I. Marian Ioan 7.11 8.10 6.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
175 X1535 Moldovan I. Mihai 7.37 9.63 5.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
176 X1473 Moldovan M. Silviu Marius 9.52 9.55 9.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
177 X1715 Moldovan N. Bogdan Cristian 8.45 8.90 8.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
178 X2351 Moldovan P. Ioana Dana 7.95 8.91 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
179 X2345 Moldovan S. Septimiu Sever 6.85 7.71 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
180 X5063 Moldovan S. Stefan Aurel 6.32 7.65 5.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
181 X1126 Moldovan T. Teodora Simona 8.93 9.36 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
182 X1213 Moldovan T. Robert Laszlo 6.75 7.38 6.12 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
183 X301 Moldovan V. Cristian Candid 7.63 9.15 6.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
184 X1917 Moldovan V. Carmen Raluca 8.72 9.20 8.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
185 X2571 Moldovanu V. Adrian 9.41 9.08 9.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
186 X1021 Molnar J. Zoltan 8.78 9.31 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
187 X40 Molnar L. Bogdan-liviu 7.97 8.94 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
188 X6033 Molnar V. Marius Lucian 6.90 6.68 7.12 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
189 X665 Molnar Feri M. Robert 8.09 8.31 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
190 X7029 Moni A. Sandor 7.87 8.25 7.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
191 X1161 Mora I. Ioan Marius 8.58 8.92 8.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
192 X1153 Mora I. Raluca Tereza 7.41 8.07 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
193 X1946 Mora V. Adrian Calin 7.54 8.93 6.16 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
194 X6006 Morar A. Marius Vasile 7.36 9.10 5.62 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
195 X1889 Morar V. Radu Vasile 6.08 6.54 5.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
196 X634 Morar M M. Tudor 8.68 8.49 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
197 X1872 Moraru C. Marius Florin 7.51 8.27 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
198 X1893 Moraru S. Silvestru Fanus 6.79 8.22 5.37 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
199 X430 Mornea G. Vlad Vasile 8.14 8.78 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
200 X1563 Morodan S. Mihai Florin 7.21 8.55 5.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
201 X310 Moroz M. Vasile 6.85 7.20 6.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
202 X2304 Mos V. Vlad Dan 8.58 9.16 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
203 X2406 Mosut N. Doru Nicolae 8.07 9.02 7.12 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
204 X1430 Motas C. Anca Iulia Gabriela 8.64 9.42 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
205 X1677 Motofelea D. Dorel Avram 7.75 8.50 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
206 X2330 Motrea M. Radu Mircea 9.49 9.11 9.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
207 X616 Movila G. Dorin Alexandru 7.68 8.61 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
208 X674 Muja G. Ovidiu 8.05 8.73 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
209 X255 Muller F. Norbert 7.42 7.98 6.87 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
210 X1335 Muntean A. Mihai Vlad 8.26 8.90 7.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
211 X283 Muntean D. Vlad Dumitru 7.74 8.49 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
212 X313 Muntean E. Adrian 7.62 8.50 6.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
213 X1811 Muntean E. Eugen Florin 7.80 8.86 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
214 X1080 Muntean F. Paula Dana 8.92 9.35 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
215 X2453 Muntean G. Dan Cosmin 5.93 6.50 5.37 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
216 X713 Muntean G. Paul Adrian 8.80 9.35 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
217 X2752 Muntean I. Ioan Marius 6.84 8.31 5.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
218 X2352 Muntean I. Ion Sebastian 7.49 8.48 6.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
219 X2151 Muntean I. Stefan Ioan 7.96 7.80 8.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
220 X881 Muntean I. Florin Gabriel 8.32 8.40 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
221 X1602 Muntean N. Ovidiu 8.28 8.56 8.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
222 X1822 Muntean N. Petru Andrei 9.09 9.69 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
223 X1749 Muntean V. Andrei Vasile 8.55 8.99 8.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
224 X858 Muntean V. Vasile Sebastian 9.06 9.51 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
225 X1079 Munteanu C. Razvan Mihail 6.85 8.20 5.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
226 X995 Munteanu D. Bogdan Mihai 8.96 9.18 8.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
227 X1759 Munteanu G. Claudiu Adrian 6.11 6.98 5.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
228 X2470 Munteanu L. Octavian Mark 8.78 9.44 8.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
229 X1680 Murar M. Mircea 7.45 9.16 5.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
230 X985 Muresan A. Ionut Adrian 9.15 9.31 9.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
231 X1713 Muresan A. Dan Mihai 7.03 7.81 6.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
232 X1666 Muresan A. Horatiu Aurel 7.28 9.32 5.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
233 X808 Muresan C. Alex Constantin 7.71 9.17 6.25 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
234 X2455 Muresan C. Titus 8.00 9.01 7.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
235 X2154 Muresan D. Adrian 8.40 8.80 8.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
236 X2534 Muresan D. Claudiu Catalin 7.48 8.46 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
237 X1956 Muresan E. Malin Silviu 6.99 7.99 6.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
238 X2407 Muresan G. Ioana Andreea 8.16 7.96 8.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
239 X1792 Muresan G. Rares Mihai 7.02 8.93 5.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
240 X5046 Muresan G. Sorin Dorel 6.91 7.20 6.62 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
241 X1339 Muresan G. Tudor 8.42 9.09 7.75 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
242 X1065 Muresan I. Adrian Ioan 6.87 8.00 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
243 X1229 Muresan I. Andrei 7.74 9.74 5.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
244 X1528 Muresan I. Daniel 7.85 8.70 7.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
245 X2191 Muresan I. Mihai 7.87 8.38 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
246 X6032 Muresan I. Diana 6.30 6.61 6.00 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
247 X2347 Muresan I. Iuliu 7.25 7.76 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
248 X1397 Muresan M. Sorina Mihaela 7.37 8.00 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
249 X266 Muresan M. Dacian Mihai 7.73 7.35 8.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
250 X378 Muresan N. Raluca Marcela 9.43 9.37 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
251 X77 Muresan P. Daniel Vlad 7.56 8.62 6.50 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
252 X138 Muresan V. Paul Vasile 8.22 9.20 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
253 X2743 Muresan V. Vasile Codrut 5.86 6.22 5.50 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
254 X1373 Muresan V. Emanuel Vlad 8.87 9.49 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
255 X362 Mustea I. Andrei 8.46 8.80 8.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
256 X5012 Mutrescu G. Razvan Andrei 7.09 8.31 5.87 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
92 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=N
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X2493 Nabulssi M. Ayman 8.74 9.11 8.37 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X1193 Nadaban M. Remus 8.32 9.27 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X546 Nadasan L. Florin 7.56 8.50 6.62 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X2578 Nadisan A. Bogdan Lazar 7.03 8.45 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X576 Nagy D. Szabolcs Adam 8.10 8.83 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X2400 Nagy F. Ferenc Zalan 7.50 8.76 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X1106 Nagy I. Florin Andrei 7.51 8.77 6.25 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X619 Nagy S. Sandor Zsolt 8.85 8.96 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X979 Nagy S. Robert 7.74 8.37 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X1511 Nagy T. Brigitta 9.32 9.40 9.25 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X1301 Nagy Z. Levente 6.55 7.61 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X1573 Nagyosi G. Stefan Mihai 7.26 8.66 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X6023 Napholcz P. Cristian 6.44 7.05 5.83 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X1846 Nasalean G. George Adrian 8.11 9.35 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X5048 Nasca A. Lucian Calin 7.56 8.25 6.87 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X166 Nastase V. Andrei Raul 8.15 9.30 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X2445 Nastasi R. Lucian 7.27 9.42 5.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X1645 Naut M. Alexandru Marian 7.80 8.99 6.62 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X782 Neag G. Livia Daniela 8.21 8.81 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X1394 Neag G. Marius Mircea 8.60 8.59 8.62 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X1219 Neag I. Andreea Mihaela 8.07 7.77 8.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1263 Neagu I. Ovidiu Ionut 8.47 8.82 8.12 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X1362 Neamti L. Petru Otniel 7.58 8.30 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X721 Nechita G. Daniel Florin 8.92 9.47 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X7067 Nechita G. Ghiorghita Ionut 6.62 6.75 6.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X2601 Neculau L. Andrei Liviu 7.67 9.34 6.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X541 Neculcea V. Marius Florin 7.66 8.45 6.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X353 Nedelcu T. Constantin 6.20 7.40 5.00 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X6027 Negele S. Zoltan 6.51 7.62 5.41 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X1346 Neghiu I. Adrian Cornel 7.32 7.77 6.87 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X518 Negrea A. Antonio Alexandru 7.16 7.83 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X2636 Negrea G. Andrei Vasile 8.16 8.95 7.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X1313 Negrea V. Roxana 8.80 9.35 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X2668 Negrean A. Andrei Cosmin 7.57 8.53 6.62 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X1520 Negru V. Andrei Vasile 9.33 9.66 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X5000 Negrut (voica) I. Ana Maria 7.00 7.18 6.83 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X5009 Nemes A. Anamaria Raluca 8.25 9.01 7.50 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X613 Nemes B. Diana Alina 8.89 9.16 8.62 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X6025 Nemes I. Iosif Erich 6.04 7.09 5.00 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X772 Nemes M. Marian Adrian 7.60 8.45 6.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X292 Nicoara G. Bogdan Andrei 8.03 9.82 6.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X1253 Nicoara L. Dan Liviu 9.13 9.89 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X1299 Nicolescu G. Adrian Gheorghe 8.29 9.34 7.25 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X852 Nicula I. Mircea Vasile 8.01 8.27 7.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X1897 Niculai Pop A. Anamaria 8.12 9.25 7.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1188 Nimigean V. Marius Sebastian 8.26 8.65 7.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X1435 Niri C. Andrei Calin 7.71 8.93 6.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X1144 Niste I. Mihai Gabriel 8.10 9.45 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X1431 Nistor G. Daniel 8.08 8.91 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X2110 Nistor G. Tudor Vlad 7.11 8.10 6.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X1359 Nistor N. Nicolae 9.09 9.56 8.62 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X1235 Nistor(cas. Vajda) D. Ioana Dana Monica 4.62 9.25 0.00 Instalatii(plata) Repartizare licentiati
53 X435 Nitu P. Alexandra 9.14 9.54 8.75 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X492 Nutiu S. Simion Bogdan 8.03 8.82 7.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X2077 Nutu I. Radu Ionut 7.55 7.86 7.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X2286 Nyakas S. Attila Dezso 7.39 7.16 7.62 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
93 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=O
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X774 Oana A. Vlad Stefan 7.98 8.85 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X1152 Oanta C. Paul Mihai 7.75 9.63 5.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X1420 Oarga D. Anamaria Mihaela 9.33 9.55 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X62 Oarga V. Ciprian Vasile 7.88 9.15 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X2232 Obreja P. Marius Valentin 6.17 7.23 5.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X991 Obrejan I. Alexandru Mihai 7.95 9.66 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X1398 Obrejan N. Vasile Miron 6.33 7.16 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X6036 Olah A. Robert Sandor 6.01 6.52 5.50 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X761 Olar N. Andrei Cristian 6.99 8.73 5.25 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X2447 Olariu C. Ana 7.50 9.14 5.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X1927 Olariu N. Ovidiu Nicolae 8.22 8.70 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X836 Olosutean I. David Ioan 7.33 8.66 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X2449 Olosutean S. Alin Simion 6.58 7.55 5.62 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X997 Oltean A. Aurelian Dumitru 8.71 9.30 8.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X408 Oltean D. Ovidiu Flaviu 3.58 7.17 0.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare licentiati
16 X555 Oltean I. Dan Andrei 8.79 9.47 8.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X1841 Oltean I. Darius Calin 7.63 8.14 7.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X2831 Oltean I. Maria Ioana 7.75 8.89 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X1969 Oltean L. Liviu Cristian 6.47 7.70 5.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X345 Oltean M. Marius Alexandru 8.43 9.25 7.62 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X5067 Oltean N. Adrian Bogdan 6.98 7.96 6.00 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1071 Oltean N. Nicolae Lucian 9.73 9.59 9.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X560 Oltean P. Doru Bogdan 7.86 9.11 6.62 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X1735 Oltean P. Alina 9.19 9.26 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X1111 Oltean V. Vasile Calin 8.51 8.77 8.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X5084 Olteanu I. Paul Sabin 6.33 7.66 5.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X960 Olteanu N. Tudor 7.80 8.35 7.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X2241 Ometita V. Alexandru 7.36 7.86 6.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X2213 Onaci I. Teodor Ioan 6.60 7.96 5.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X818 Onet I. Bogdan Vasile 8.61 9.35 7.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X2628 Oniga V. Crina Alina 9.35 9.09 9.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X312 Onijan I. Ioan Camil 8.08 9.29 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X1844 Opincariu G. Calin Vlad 7.23 7.85 6.62 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X1232 Opincariu G. George Manuel 6.70 7.90 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X2122 Oprea A. Nicolae Constantin 6.33 7.42 5.25 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X2137 Oprea A. Claudiu Ioan 7.96 8.17 7.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X1087 Oprea E. Ancuta Elena 7.21 8.80 5.62 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X1727 Oprea V. Andrei Grigore 7.55 8.74 6.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X2182 Opricean N. Dan Constantin 7.25 8.26 6.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X7062 Opris I. Dan Virgil 6.73 8.05 5.41 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X1252 Opris M. Flaviu Georgel 8.00 9.64 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X700 Opris V. Paul 7.87 9.00 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X1037 Oprisa N. Vasile 7.16 7.45 6.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X1220 Oprisor C. Costin Andrei 8.73 9.97 7.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X2217 Oprisor V. Vlad Vasile 8.82 9.65 8.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X548 Oprita M. Nicolae Razvan 7.72 8.19 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X1481 Opruta V. Raul Cosmin 7.79 8.59 7.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X1518 Orban E. Laszlo 7.63 9.01 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X1050 Orban I. Emese 9.14 9.28 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X559 Ordog I. Hanna Ilona 7.73 8.96 6.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X2580 Orian I. Ioan Marius 6.46 7.19 5.74 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X1824 Ormenisan I. Ilie Iulian 9.27 9.68 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X1965 Oroian E. Aurelian 7.25 8.64 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X1583 Oros A. Gabor 8.06 8.87 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X1212 Oros L. Mihai Lucian 6.74 8.36 5.12 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X1617 Ortan A. Sebastian Catalin 7.93 8.75 7.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
94 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=P
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X861 Pacurar A. Nicolaie Ionut 5.95 6.54 5.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X1883 Pacurar D. Stela Cristina 6.74 7.49 6.00 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X781 Pacurar I. Emil Bogdan 7.13 8.77 5.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X1627 Pacurar I. Marius Cristian 8.37 8.37 8.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X84 Pacurar I. Horatiu 9.06 9.00 9.12 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X1746 Padurean I. Florin 8.82 8.78 8.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X919 Padurean T. Sorin Nicolae 8.75 9.50 8.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X322 Paicu E. Razvan 7.06 8.25 5.87 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X460 Paina D. Liviu Dan 7.64 9.28 6.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X1808 Paizs A. Krisztina Anna 8.07 9.14 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X169 Palcu M. Mihai 9.17 9.35 9.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X216 Pall N. Botond 7.09 8.68 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X2691 Pamfilie I. Sorin Florin 8.19 8.26 8.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X1652 Panas I. Luminita 5.89 6.56 5.22 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X394 Pantea A. Radu 9.05 9.35 8.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X1084 Pantea M. Mihaita Alin 8.18 8.86 7.50 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X452 Pantea V. Vlad Tudor 8.01 9.16 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X2203 Pantelimon A. Dragos Constantin 8.29 9.83 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X1182 Pap I. Iuliu Alexandru 7.71 8.80 6.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X1298 Paraian A. Bogdan Adrian 7.66 8.21 7.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X2326 Parascanu M. Andrei Alexandru 7.04 7.96 6.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1698 Parascuta S. Sebastian Alex 8.21 8.31 8.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X1722 Parauan I. Cristian Ioan 7.17 7.98 6.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X2311 Parfenie C. Stefan Adrian 8.48 9.60 7.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X1896 Parjea V. Marius Catalin 9.02 9.30 8.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X722 Parlagi D. Dezso 6.88 8.26 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X655 Parvu M. Lucian Ionut 7.30 9.23 5.37 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X1010 Pasa S. Raul 8.82 8.90 8.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X1558 Pasca A. Alexandru Iulian 6.19 6.51 5.87 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X536 Pascalau A. Ancuta Adela 7.96 8.31 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X1249 Pascalau G. Ilinca 7.87 8.24 7.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X1566 Pascalau I. Calin Teodor 7.65 8.80 6.50 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X374 Pascu I. Ionatan Raul 6.88 8.34 5.43 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X2036 Pascu I. Ionel 7.25 8.63 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X741 Pascuta I. Oana Maria 9.95 9.91 10.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X402 Pascuta L. Ciprian Claudiu 8.44 8.64 8.25 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X405 Patachi M. Catalin 6.87 8.24 5.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X753 Pataki Z. Zoltan 6.63 7.65 5.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X1968 Patalau I. Florin Dan 7.19 7.51 6.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X6007 Paul I. Ioan Nicusor 5.53 6.06 5.00 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X994 Paul I. Vlad Alexandru 7.41 8.07 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X398 Paulescu M. Mihai Andrei Ioan 9.35 9.46 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X670 Paun I. Mihai 8.85 9.45 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X1546 Pavel V. Carmen Bianca 8.22 9.20 7.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X1926 Pelepco I. Adrian 7.03 7.07 7.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1128 Pelin E. Adrian Laurentiu 8.51 9.27 7.75 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X160 Pene F. Lucian Valentin 6.87 7.37 6.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X748 Peredi S. Alin 8.31 8.62 8.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X2429 Peres V. Daniel Cristian 6.36 7.10 5.62 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X109 Perja I. Alexandra Ioana 7.42 8.34 6.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X471 Perseca O. Mihai Ovidiu 7.63 8.27 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X487 Persia E. Silviu Alin 7.76 9.16 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X2259 Pertea I. Catalin 7.73 7.46 8.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X422 Perticas F. Bogdan Calin 8.20 9.28 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X544 Pesek Z. Levente Botond 8.42 8.85 8.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X661 Petean A. Radu Ionut 7.66 9.20 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X2272 Petean D. Cosmin Daniel 6.54 6.75 6.33 Instalatii(plata) Repartizare licentiati
58 X2173 Petean V. Teodor Calin 7.73 7.22 8.24 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59 X2372 Peter A. Levente 6.52 7.04 6.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X7004 Peter B. Szabolcs Balint 7.27 7.05 7.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X257 Peter D. Dan Dumitru 9.78 9.95 9.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X1228 Peter H. Horatiu Claudiu 7.43 7.99 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
63 X2074 Peter I. Raul Catalin 8.57 9.52 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
64 X2566 Peter M. Alexandru Robert 7.85 9.34 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
65 X2705 Peter S. Corina 9.98 9.97 10.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
66 X590 Petis M. Raul Bogdan 8.13 8.65 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
67 X7003 Petkes L. Karoly 7.61 8.11 7.12 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
68 X2617 Petran V. Gabriel Vasile 7.29 7.58 7.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
69 X516 Petras C. Bogdan Cornel 8.97 9.57 8.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
70 X178 Petre I. Serban Matei 7.04 6.74 7.35 Instalatii(plata) Repartizare licentiati
71 X176 Petre I. Traian Andrei 6.92 6.75 7.10 Inginerie Civila(plata) Repartizare licentiati
72 X2251 Petrean I. Alexandru Bogdan 7.36 7.60 7.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
73 X1484 Petrean I. Ioan Iovian 7.67 8.47 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
74 X2118 Petrescu M. Daniel 7.78 8.19 7.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
75 X2120 Petri I. Alexandru 7.10 8.45 5.75 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
76 X976 Petri I. Alexandru Cristian 6.59 7.57 5.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
77 X719 Petri I. Lucian 7.53 8.32 6.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
78 X1341 Petric A. Daniela 8.95 9.03 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
79 X1380 Petric D. Patricia Cerasela 8.86 9.36 8.37 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
80 X1217 Petrice E. Darius Ionut 6.88 8.27 5.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
81 X2099 Petricea I. Mihai Dan 7.34 8.18 6.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
82 X1054 Petridean V. Iuliu Virgil 7.46 8.67 6.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
83 X91 Petrisor I. Ionut - Dragos 8.54 9.08 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
84 X196 Petrovan V. Adriana 7.18 7.11 7.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
85 X290 Petrus I. Claudiu Marian 7.44 8.13 6.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
86 X1714 Pica Z. Zamfir Bogdan 8.39 9.03 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
87 X208 Piclisan A. Adrian Tudor 7.64 9.29 6.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
88 X1957 Pintea I. Laura Cristina 7.46 8.67 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
89 X5014 Pintea T. Teodor Mihai 7.15 7.56 6.75 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
90 X7045 Pintea V. Vasile Adrian 7.11 8.72 5.50 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
91 X5068 Pinti I. Laura Ionela 8.17 8.85 7.50 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
92 X607 Pintican T. Mihaela 9.05 9.24 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
93 X978 Pintilei C. Sorin Constantin 7.26 8.65 5.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
94 X449 Pirau C. Victor Adrian 7.23 8.35 6.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
95 X2008 Pirjol I. Radu 6.70 8.04 5.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
96 X578 Pirv F. Florina Laura 8.31 8.25 8.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
97 X1905 Piscoran V. George 8.99 9.49 8.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
98 X609 Piski E. Timea 8.37 8.63 8.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
99 X1039 Plesa B. Andrei 8.51 8.78 8.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
100 X2093 Plesa C. Bogdan Gabriel 8.76 9.78 7.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
101 X1060 Plesanu G. Sorin Gabriel 8.50 9.38 7.62 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
102 X921 Plugaru I. Adrian Ioan 8.44 8.39 8.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
103 X7053 Pocol I. Sorin 7.70 8.53 6.87 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
104 X1536 Pocol N. Grig Laurian 8.23 8.72 7.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
105 X1788 Podar I. Cristian Alexandru 6.90 7.93 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
106 X355 Podar N. Cosmin Nicolae 7.96 9.31 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
107 X1261 Podaru I. Ovidiu 8.64 8.79 8.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
108 X1264 Podina B. Bratu Stefan 8.37 8.63 8.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
109 X1606 Pogacean M. Adrian Cosmin 8.15 8.05 8.25 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
110 X618 Poienar T. Marius Teodor 7.40 7.69 7.12 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
111 X5035 Poienariu O. Oana Alina 7.82 7.65 8.00 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
112 X814 Pojar I. Dan Cristian 9.01 9.65 8.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
113 X2214 Pojar V. Paul 8.07 9.15 7.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
114 X7061 Pol T. Bogdan Teodor 7.00 8.76 5.25 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
115 X1512 Polhac I. Dan Paul 9.41 9.70 9.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
116 X612 Pondea M. Mihai Dorin 8.00 9.00 7.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
117 X1547 Pop A. Andrei Emil 8.26 7.62 8.90 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
118 X5040 Pop A. Ionela Florentina 8.35 7.96 8.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
119 X1170 Pop A. Alexandru Paul 7.25 8.63 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
120 X2100 Pop A. Radu Alexandru 6.89 8.42 5.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
121 X577 Pop A. Andrei 8.09 8.81 7.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
122 X653 Pop A. Andrei Daniel 7.71 7.92 7.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
123 X1854 Pop A. Alexandra Daniela 8.82 8.78 8.87 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
124 X1353 Pop A. Ionut Mihai 7.89 8.79 7.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
125 X1268 Pop A. Andreea Bianca 9.00 8.38 9.62 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
126 X784 Pop A. Aurelian 7.60 7.20 8.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
127 X1434 Pop C. Corneliu Sebastian 7.78 9.31 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
128 X1554 Pop D. Andrei Calin 7.54 8.09 7.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
129 X1603 Pop D. Andrei Cristian 7.78 7.95 7.62 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
130 X1828 Pop E. Alexandru Teodor 8.88 9.02 8.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
131 X108 Pop E. Catalin Emil 7.44 8.27 6.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
132 X2477 Pop E. Eugen Claudiu 6.97 7.94 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
133 X806 Pop E. Ciprian Paul 8.67 9.35 8.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
134 X49 Pop E. Adrian Lucian 6.54 8.00 5.08 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
135 X1724 Pop F. Mircea Sebastian 8.95 9.40 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
136 X1994 Pop G. Demetra Flavia 8.13 9.15 7.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
137 X2851 Pop G. Paul Andrei 7.94 8.38 7.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
138 X307 Pop G. Ciprian 7.67 9.10 6.25 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
139 X7044 Pop G. Adrian 7.25 8.75 5.75 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
140 X434 Pop I. Vlad Adrian 7.22 7.69 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
141 X2140 Pop I. Alin Alexandru 9.55 9.35 9.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
142 X871 Pop I. Ciprian 8.19 8.77 7.62 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
143 X739 Pop I. Florin 6.96 8.81 5.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
144 X1260 Pop I. George Flaviu 7.30 8.85 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
145 X2444 Pop I. Ioan Daniel 8.70 9.40 8.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
146 X1352 Pop I. Ioan Flaviu 8.59 9.07 8.12 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
147 X1673 Pop I. Marius Bogdan 7.34 8.56 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
148 X440 Pop I. Radu Calin 6.96 8.55 5.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
149 X158 Pop I. Roxana Elena 7.73 9.10 6.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare olimpici
150 X1529 Pop I. Simona Ionela 8.91 9.08 8.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
151 X6012 Pop I. Cristian Ioan 9.14 9.42 8.87 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
152 X845 Pop I. Rares Stelian 8.82 9.39 8.25 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
153 X1283 Pop I. Anca Nicoleta 7.62 9.24 6.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
154 X1172 Pop I. Ionut Bogdan 9.59 9.68 9.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
155 X1357 Pop I. Octaviu 7.78 9.20 6.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
156 X1038 Pop I. Iulian Daniel 6.75 8.25 5.25 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
157 X1123 Pop L. Liviu Marius 9.08 9.30 8.87 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
158 X103 Pop M. Horatiu Alin 7.83 7.42 8.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
159 X694 Pop M. Calin Csaba 7.35 6.80 7.91 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
160 X90 Pop N. Rares Nicolae 6.90 8.14 5.66 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
161 X2570 Pop N. Ilinca Andreea 6.97 7.58 6.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
162 X1740 Pop O. Gabriel Cosmin 6.51 7.78 5.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
163 X2189 Pop O. Georgiana Maria 7.63 8.65 6.62 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
164 X1320 Pop P. Petru Ioan 8.70 9.03 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
165 X1930 Pop P. Ciprian 9.16 9.33 9.00 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
166 X1174 Pop S. Septimiu Mihai 7.38 9.15 5.62 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
167 X962 Pop T. Horatiu 7.96 9.30 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
168 X7020 Pop T. Vasile Mihai 8.22 8.57 7.87 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
169 X390 Pop T. Raluca 8.61 9.35 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
170 X659 Pop V. Sorin Cristian 9.36 9.48 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
171 X282 Pop V. Ionut Vlad 7.28 8.07 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
172 X2546 Pop V. Vlad 9.37 9.63 9.12 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
173 X1663 Pop V. Andrei Vasile 8.32 9.28 7.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
174 X472 Pop V. Razvan Vasile 7.38 8.64 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
175 X1284 Pop V. Vasile 8.96 9.17 8.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
176 X179 Pop V. Andrei Adrian 7.98 9.22 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
177 X754 Pop Z. Sebastian 8.32 8.53 8.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
178 X727 Pop Z. Claudia Melania 8.96 9.80 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
179 X6029 Pop (cas. Lung) V. Crinuta Florica 7.50 8.25 6.75 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
180 X2375 Pop Lupu M. Adela Mihaela 8.84 9.68 8.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
181 X1806 Pop Timar I. Raluca 7.54 9.05 6.04 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
182 X2046 Popa A. Dragos Emanuel 7.56 8.75 6.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
183 X111 Popa D. Radu 8.00 8.76 7.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
184 X2301 Popa D. Adina 7.84 9.06 6.62 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
185 X759 Popa E. Mihai Eugen 8.28 9.06 7.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
186 X2359 Popa I. Ioan Adrian 6.24 7.11 5.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
187 X709 Popa I. Raul Ioan 8.17 8.85 7.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
188 X1916 Popa M. Andrei Mircea 7.75 7.00 8.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
189 X1966 Popa M. Mircea 7.49 9.36 5.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
190 X182 Popa N. Dan Lucian 7.86 8.60 7.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
191 X983 Popa T. Calin Lucian 9.10 9.33 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
192 X1303 Popa V. Flaviu Horatiu 7.75 8.88 6.62 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
193 X2525 Popa V. Ioana Adela 8.47 9.20 7.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
194 X1544 Popescu M. Marius Stefan 7.47 9.07 5.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
195 X2632 Popita V. Dorin Ionut 6.95 8.29 5.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
196 X862 Popitan V. Adrian 6.96 8.30 5.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
197 X259 Popitiu V. Cristian Calin 8.32 9.15 7.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
198 X1104 Popovici I. Sorin Ioan 6.68 7.50 5.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
199 X1117 Popovici I. Vlad Ioan 7.71 8.56 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
200 X940 Por G. Daniela 7.23 7.96 6.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
201 X1483 Porumb V. Mircea Andrei 6.15 7.19 5.12 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
202 X2314 Porumb V. Tudor Marian 8.48 8.71 8.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
203 X1480 Porut I. Sergiu Adrian 8.01 8.66 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
204 X2257 Porutiu A. Antoniu Adrian 7.68 8.99 6.37 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
205 X508 Posa V. Victor Cosmin 8.22 9.20 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
206 X1679 Postolache I. Razvan Ovidiu 7.15 7.30 7.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
207 X1048 Poteaca Radulescu T. Virgil Dan 8.41 9.58 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
208 X998 Potinteu A. Raul Avram 8.03 8.94 7.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
209 X2152 Potor A. Lucian Ciprian 8.36 8.35 8.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
210 X7059 Potra I. Razvan Calin 7.20 8.29 6.12 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
211 X5030 Pradan I. Cristian Rares 7.42 7.85 7.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
212 X805 Prahase N. Catalin Emil 7.86 8.86 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
213 X213 Precup A. Radu Calin 7.21 8.18 6.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
214 X1463 Precup E. Liviu Emil 8.72 9.57 7.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
215 X2442 Precup I. Oana Natalia 7.99 8.61 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
216 X500 Precup M. Mirona 9.09 9.81 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
217 X1542 Precup Danciu L. Marius Emil 7.44 8.52 6.37 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
218 X1849 Preda V. Remus Valeriu 8.82 9.15 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
219 X1630 Prejban M. Florin 7.57 9.15 6.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
220 X1847 Preotescu S. Daniel Sergiu 7.02 8.18 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
221 X2313 Pricop I. Adrian Cosmin 7.49 8.99 6.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
222 X98 Pripon (cas. Flueras) I. Adriana 7.93 8.95 6.91 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
223 X186 Prisacari V. Vasile Ionut 9.15 9.68 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
224 X7028 Prodan G. Vlad George 6.75 7.51 6.00 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
225 X165 Prodan O. Ovidiu 8.98 9.35 8.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
226 X2014 Prodea O. Emanuela Raluca 7.40 8.93 5.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
227 X868 Prundus M. Daniel 9.08 9.30 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
228 X973 Prundus P. Paul Alexandru 8.46 9.80 7.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
229 X1506 Prundus V. Carmina Adina 8.81 9.12 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
230 X2530 Prunea A. Vlad Adrian 8.94 9.01 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
231 X7048 Prunean (cas. Velea ) I. Maria 7.12 7.50 6.74 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
232 X1202 Pudilic M. Cristian 8.26 9.53 7.00 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
233 X1325 Pugner B. Arnold 8.12 8.25 8.00 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
234 X7057 Puie S. Nicoleta Stefania 8.58 8.92 8.25 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
235 X7037 Puie S. Alina Euxenia 7.59 8.23 6.95 Ingineria Materialelor (Zalau)(plata) Repartizare licentiati
236 X626 Pumnea M. Ioana Maria 7.26 9.02 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
237 X1470 Pupeza L. Lucian Cristian 7.60 8.95 6.25 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
238 X848 Purdea C. Andrei Nicolae 9.02 9.05 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
239 X635 Purdea P. Florina Nicoleta Paula 7.28 8.32 6.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
240 X1425 Purec G. Horatiu George 8.07 9.28 6.87 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
241 X2585 Purice F. Ovidiu 8.18 8.86 7.50 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
242 X651 Puscas A. Andrei 8.25 9.13 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
243 X675 Puscas V. Sergiu 7.24 7.80 6.69 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand R.Moldova
244 X1701 Pusok M. Mihaly Attila 6.83 7.91 5.75 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
245 X2107 Putura I. Ionut 8.07 9.02 7.12 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
95 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=Q
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
96 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=R
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X1107 Rachitan I. Andrei Ioan 7.19 8.13 6.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X6003 Racz A. Tibor Andras 6.73 6.74 6.73 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X702 Racz C. Levente 7.83 8.41 7.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X115 Racz R. Maria Magdalena 8.14 8.53 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X2576 Rad L. Ciprian Radu 7.88 7.90 7.87 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X1139 Rad V. Vasile Gabriel 6.01 6.28 5.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X1533 Rada G. Alin 8.18 9.24 7.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X2591 Radac V. Andreea Flavia 9.57 9.65 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X2408 Radu D. Dan Stefan 7.68 8.25 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X2328 Radu D. Andra Daria 9.04 9.58 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X320 Radu D. Flaviu Lucian 8.10 9.09 7.12 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X226 Radu D. Adrian Gabriel 8.46 8.17 8.75 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X696 Radu D. Rares Nicolae 7.82 9.40 6.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X875 Radu R. Tiberiu Petru 7.22 8.08 6.37 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X293 Radu T. Raluca Elena 9.18 9.00 9.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X1519 Radu V. Danut Victor 6.01 6.77 5.25 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X939 Raica A. Mihai 7.45 9.04 5.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X1098 Raiha V. Rares Andrei 7.17 9.10 5.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X1207 Rajna Koppanyi Z. Csongor 7.85 8.95 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X1592 Rakasz A. Bianca Maria 8.84 9.18 8.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X1109 Rastau V. Florian 8.82 8.90 8.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1584 Ratiu M. Daniel 8.52 9.17 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X5062 Ratz A. Andrea Claudia 7.65 8.18 7.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X1684 Ravari D. Laurentiu Claudiu 7.30 7.10 7.50 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X7042 Raviczki I. Zoltan 6.99 6.16 7.83 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X1632 Razmos V. Vlad Andrei 7.76 8.15 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X776 Remete A. Sergiu Aron 7.70 9.16 6.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X2462 Retean G. Adrian 9.32 9.64 9.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X153 Retegan D. Paul Alexandru 8.42 9.60 7.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X1384 Revnic E. Bogdan Andrei 7.82 8.39 7.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X1498 Revnic E. Mircea Stelian 7.23 8.22 6.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X1224 Rinzis I. Nicolae Alexandru 7.78 9.31 6.25 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X86 Riscou S. Ioan Vasile 7.70 8.28 7.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X152 Rob N. Raul Mihai 7.91 8.45 7.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X870 Roba G. Mihai Gabriel 8.43 8.50 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X6040 Robotin I. Marius Ioan 6.73 6.96 6.50 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X332 Rodean I. Ovidiu Constantin 7.98 9.35 6.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X269 Rodina V. Catalin 8.82 9.14 8.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X2302 Rognean L. Sara Monica 6.87 7.87 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X5072 Rognean T. Terente 6.32 7.53 5.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X221 Rogoz I. Ioan Marius 7.32 9.39 5.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X977 Rogoz M. Radu Ionut 7.57 9.27 5.87 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X87 Rohoznean C. Mihaela 8.45 8.90 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X872 Roman C. Calin 9.52 9.54 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X1668 Roman D. Razvan Filimon 7.43 8.61 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1280 Roman F. Vlad Natan 8.46 9.05 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X1809 Roman G. Marius Daniel 7.33 7.55 7.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X757 Roman G. Cristian Marius 8.71 9.30 8.12 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X435 Roman I. Mihai Sebastian 7.29 9.21 5.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X43 Roman V. Vasile Antoniu 9.17 8.84 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X2068 Romanca V. Vasile Lucian 7.05 7.74 6.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X2060 Romaneac Larsen I. Nicoleta 9.30 9.52 9.08 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X1709 Romocea N. Adrian Alexandru 9.14 9.78 8.50 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X6011 Rooz F. Arnold Zoltan 6.45 7.53 5.37 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X5057 Ros D. Nicoleta Simona 8.05 8.23 7.87 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X1857 Rosa I. Ovidiu Tudor 7.11 7.85 6.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X1216 Rosca G. Simona Cristina 7.63 8.15 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X1294 Rosca I. Ionela 9.31 9.25 9.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59 X630 Rosca I. Vasile Romi 7.26 7.65 6.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X6000 Rosca I. Viorel 7.25 7.63 6.87 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X2434 Rosca I. Ana Cristina 7.65 8.31 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X233 Rosca V. Ramona Mihaela 9.16 9.46 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
63 X2356 Rotariu Cas. Pascalau P. Dorina Liliana 8.66 10.00 7.33 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
64 X728 Rugu N. Ion Gabriel 7.70 8.78 6.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
65 X348 Rus D. Dan Dionisie 7.39 8.78 6.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
66 X5074 Rus D. Liana Dana 7.00 7.14 6.87 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
67 X304 Rus G. Bogdan Lucian 8.17 8.60 7.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
68 X270 Rus G. Daniel Eugen 8.91 9.57 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
69 X2332 Rus I. Gabriel Iosif 5.83 6.55 5.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
70 X2697 Rus M. Marius Petru 7.31 8.04 6.58 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare licentiati
71 X2299 Rus O. Roald 6.45 7.65 5.25 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
72 X2482 Rus P. Andrei Alexandru 8.39 7.66 9.12 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
73 X1458 Rus T. Anamaria 8.31 8.88 7.75 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
74 X903 Rus T. Razvan Daniel 6.07 7.15 5.00 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
75 X7019 Rus V. Adina Mariana 6.99 7.36 6.62 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
76 X2108 Rus V. Evelina 7.80 7.85 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
77 X429 Rus V. Alexandra 9.02 9.93 8.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
78 X1319 Rus V. Radu 7.31 8.88 5.75 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
79 X730 Rus V. Alin Ioan 7.77 9.05 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
80 X1833 Rusu A. Flaviu 7.18 8.24 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
81 X119 Rusu G. Vlad Mihai 7.88 9.01 6.75 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
82 X2431 Rusu I. Ioana Adina 8.37 7.87 8.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
83 X890 Rusu I. Nicu Marian 8.07 8.78 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
84 X1311 Rusu I. Paul Ciprian 7.75 8.75 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
85 X458 Rusu L. Andrei 9.70 9.66 9.75 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
86 X1688 Rusu L. Amada 8.50 8.75 8.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
87 X2052 Rusu M. Vlad Ioan 7.15 8.55 5.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
88 X1350 Rusu M. Victor Stefan 8.13 9.26 7.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
89 X1127 Rusu N. Nicolae 6.10 7.20 5.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
90 X1787 Rusu N. Paul Adrian 6.44 7.38 5.50 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
91 X1432 Rusu V. Dan Mircea 8.63 9.64 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
92 X897 Ruxandu G. Vlad Catalin 7.95 9.40 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
97 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=S
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X864 Sabau A. Sebastian 8.33 8.30 8.37 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X272 Sabau E. Emil 9.20 8.91 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X7012 Sabau N. Marius Dan 7.31 8.63 6.00 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X2053 Sabau R. Dragos 7.31 8.76 5.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X1160 Sabau V. Flaviu Vasile 7.81 9.50 6.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X2561 Sabo D. Florin 7.01 8.27 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X5042 Sabo V. Lacramioara Catalina 8.71 9.30 8.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X1374 Sacalean G. Cristian Marius 7.71 8.55 6.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X251 Sadean M. Iulian Andrei 7.23 8.35 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X1789 Saftoiu S. Gabriel Victor 7.07 8.52 5.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X365 Sainiuc I. Victor Timofei 8.77 8.80 8.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X1982 Salagean G. Razvan Ioan 8.58 8.92 8.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X1738 Salajan M. Lucian 8.10 9.21 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X2025 Salajan Iepure O. Anca 8.57 9.27 7.87 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X1395 Salajanu A. Tudor Andrei 7.39 9.41 5.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X1971 Salajean I. Cristian Ionut 8.27 9.04 7.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X1112 Salat N. Istvan 8.55 8.61 8.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X1531 Salatioan I. Alexandru Bogdan 7.47 9.07 5.87 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X1609 Samboan I. Simion 9.30 9.24 9.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X1069 Samsodan I. Sebastian Florin 6.31 6.88 5.75 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X346 Sandor A. Gabor Almos 9.34 9.43 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X375 Sandor K. Boroka 9.47 9.58 9.37 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X2029 Sandor N. Tudor Dumitru 8.00 9.00 7.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X110 Sandru A. Andrei 7.89 8.67 7.12 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X566 Sandru D. Alexandru Romulus 7.95 8.78 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X1773 Sandru V. Viorel Cristian 6.27 7.55 5.00 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X933 Sangeorzan A. Artene 8.56 9.13 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X5039 Sangeorzan G. Horatiu Alexandru 5.72 6.45 5.00 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X5038 Sangeorzan G. Radu Bogdan 6.57 6.68 6.46 Inginerie Industriala (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X767 Sangeorzan I. Annemarie Petruta 8.79 9.22 8.37 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X785 Sangeorzan I. Natalia Teodora 8.02 8.39 7.66 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X318 Sanmihaian A. Tudor Sorin 8.14 8.16 8.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X122 Saplacan V. Radu 9.85 9.84 9.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X2334 Sarb I. Nicolae Cosmin 6.28 6.69 5.87 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X254 Sarban M. Cristian Florentin 8.05 8.23 7.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare olimpici
36 X1246 Sarbu C. Serban 8.34 8.68 8.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X1300 Sarca G. Bogdan Gabriel 7.85 8.20 7.50 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X671 Sarlea N. Sergiu Dorin 8.41 9.45 7.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X5069 Sarmasan L. Liviu Claudiu Calin 7.73 8.10 7.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X2404 Sarmasan P. Petru Calin 7.67 8.48 6.87 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X678 Sarosi I. Calin 7.16 7.58 6.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X463 Sarvari A. Daniel Augustin 6.20 7.16 5.25 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X2728 Sas G. Bogdan Alexandru 6.61 7.48 5.74 Ingineria Materialelor (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X2193 Sasaran A. Lina Alexandra 6.82 8.06 5.58 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X1826 Sasin G. Anca Eugenia 7.13 8.52 5.75 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1723 Saska S. Istvan Bela 8.23 9.10 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X2289 Sasniresan V. Marius Ioan 8.46 9.06 7.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X1913 Sasu V. Adrian Rafael 7.73 9.10 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X347 Sasu V. George 6.80 6.60 7.00 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X2820 Satmar V. Lidia Dorina 7.58 8.80 6.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X1066 Sav I. Mircea 7.72 9.44 6.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X1452 Sava C. Anca Aurelia 7.66 7.82 7.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X6014 Sava M. Ciprian Marin 6.41 7.71 5.12 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X2420 Sava V. Iulia Cristina 9.60 9.58 9.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X2184 Savu I. Alina 7.88 8.77 7.00 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X296 Savu S. Alexandru 8.79 9.34 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X2415 Scarlat I. Rares Ioan 6.56 7.80 5.33 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X6028 Schrepler F. Attila 5.76 6.52 5.00 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59 X205 Scoropan N. Nicoara 8.45 9.40 7.50 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
60 X2824 Scridon I. Gabriel Ioan 7.74 8.24 7.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
61 X942 Scrob D. Paul Viorel 7.45 9.40 5.50 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
62 X1256 Scurtu I. Daniel Florin 7.93 8.49 7.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
63 X142 Sebeni S. Silviu Cristian 7.84 9.44 6.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
64 X6009 Sebestyen I. Marius Ioan 6.03 6.60 5.46 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
65 X5023 Sebisan A. Mircea Alexandru 7.67 8.35 7.00 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
66 X2768 Secara V. Marius Andrei 7.28 8.32 6.25 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
67 X289 Secasiu V. Marian Vasile 6.90 7.81 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
68 X5016 Seica A. Claudiu Aurel 7.95 9.07 6.83 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare olimpici
69 X1133 Seichei G. Gheorghe 7.36 7.10 7.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
70 X1578 Sendroiu I. Danut 7.90 9.05 6.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
71 X1486 Sentea M. Mircea 8.65 9.56 7.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
72 X1768 Sepsi Mark A. Sandor 6.80 8.49 5.12 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
73 X2371 Serban E. Mircea Nicolae 6.87 8.24 5.50 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
74 X1240 Serban L. Angelo 7.44 8.63 6.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
75 X1009 Serban M. Mircea Catalin 7.33 7.92 6.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
76 X2281 Serban R. Raluca Cristina 8.33 8.41 8.25 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
77 X1776 Serdenciuc S. Andrei Alexandru 6.71 8.18 5.25 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
78 X1254 Seresan V. Vasile Mihai 8.31 9.26 7.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
79 X1129 Seserman S. Bogdan Andrei 8.22 9.57 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
80 X118 Seserman V. Cosmin 8.60 9.20 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
81 X2509 Sestras C. Rares Cornel 6.70 7.41 6.00 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
82 X2467 Sfarghie I. Ioan 7.02 7.21 6.83 Inginerie Industriala (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
83 X389 Sibisan G. Florin Daniel 7.66 8.45 6.87 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
84 X1149 Sicoe N. Nicolae Cosmin 8.26 8.40 8.12 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
85 X1672 Sidor C. Clement Cristian 7.85 8.83 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
86 X1590 Sigheartau I. Ciprian Vasile 8.36 8.85 7.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
87 X1045 Sigmirean D. Paul Gabriel 8.80 9.35 8.25 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
88 X359 Silaghi G. George Mihai 7.89 9.04 6.75 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
89 X953 Silas G. Adrian 6.64 7.91 5.37 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
90 X268 Silasi S. Mihaela 8.67 9.23 8.12 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
91 X496 Silvestru C. Vlad Alexandru 9.31 9.88 8.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
92 X2595 Sima G. Maria Georgeta 8.15 8.68 7.62 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
93 X1461 Sima G. Raul Marius 6.42 7.85 5.00 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
94 X2019 Simion D. Ioan Marius 7.27 8.18 6.37 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
95 X2226 Simon C. Felix Petru 7.20 7.65 6.75 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
96 X2117 Simon D. Dan 6.84 7.57 6.12 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
97 X1448 Simon I. Ioan Tiberiu 7.00 8.00 6.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
98 X2013 Simon I. Ioana Simina 8.72 9.45 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
99 X2134 Simonffi S. Csaba 7.69 7.76 7.62 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
100 X1155 Simu Voina R. Ovidiu 8.68 9.37 8.00 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
101 X735 Sincu I. Cristian Lucian 8.90 9.43 8.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
102 X5019 Singeorzan D. Daniela Mihaela 7.06 8.37 5.75 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
103 X288 Singeorzan O. Octavian 7.83 8.17 7.50 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
104 X1187 Sipetean I. Ionut Sorin 8.77 8.93 8.62 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
105 X950 Sipos A. Alexandru Ioan 7.62 8.87 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
106 X2198 Sipos A. Andrei Otto 8.06 8.76 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
107 X954 Sipos V. Vasile Octavian 7.19 7.88 6.50 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
108 X1703 Sirbu L. Marius 7.21 8.31 6.12 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
109 X2273 Smeu C. Constantin Sorin 7.56 8.62 6.50 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
110 X418 Snaidar F. Paula Stela 8.20 8.28 8.12 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
111 X1271 Socaci A. Raul Catalin 6.71 8.30 5.12 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
112 X1477 Socaciu N. Nicolae 8.08 9.17 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
113 X1242 Socina T. Toader Grigore 7.74 8.99 6.50 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
114 X637 Socol V. Calin Vasile 7.82 8.03 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
115 X231 Socolan I. Sebastian 8.41 9.21 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
116 X501 Soit L. Lucian Constantin 6.15 6.80 5.50 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
117 X6031 Solomes V. Vasile 6.37 7.25 5.50 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
118 X1651 Solymossy Z. Csanad Zoltan 7.80 9.11 6.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
119 X1057 Somesan C. Mihai 8.78 9.70 7.87 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
120 X1699 Somesan V. Cosmin 7.06 8.12 6.00 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
121 X2147 Soncoios D. Sebastian Daniel 8.76 8.90 8.62 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
122 X1940 Soncutean S. Sanda Sorina 7.66 9.07 6.25 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
123 X780 Sonea C. Ovidiu Mihai 8.58 8.54 8.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
124 X2208 Sora G. Cosmin Claudiu 3.87 7.75 0.00 Instalatii(plata) Repartizare licentiati
125 X1137 Sorban S. Sandor 6.93 7.86 6.00 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
126 X899 Sorescu I. Horia 7.24 8.23 6.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
127 X1555 Spatar C. Cristina Maria 9.59 9.18 10.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
128 X79 Spataru M. Mihai 7.21 8.55 5.87 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
129 X1866 Spineanu A. Irina Andra 7.86 8.86 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
130 X1314 Stafie C. Horatiu Viorel 8.60 8.95 8.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
131 X6039 Stan G. Sergiu Gelu 6.44 7.14 5.75 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
132 X938 Stan I. Adrian Emil 7.44 8.77 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
133 X1643 Stan P. Andrei Viorel 8.27 9.67 6.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
134 X1103 Stan T. Marius Vasile 7.74 9.61 5.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
135 X2367 Stana V. Sonia Andra 9.11 9.73 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
136 X2403 Stanciu D. Dorin 7.04 7.96 6.12 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
137 X746 Stanciu I. Ioan 8.79 9.71 7.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
138 X1540 Stangu M. Mihai Ciprian 8.00 9.00 7.00 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
139 X1327 Stanoiu I. Anca Maria 7.53 8.95 6.12 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
140 X324 Stanus I. Mihai Ilie 9.29 9.58 9.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
141 X1077 Stef S. Valentin 9.33 9.66 9.00 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
142 X551 Stefan C. Daniela 8.14 9.92 6.37 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
143 X2005 Stefanescu A. Valentin Emil 8.13 9.15 7.12 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
144 X5081 Stefanescu C. Bogdan Cornel 7.16 8.58 5.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
145 X905 Stegeran V. Ciprian Valer 7.41 8.83 6.00 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
146 X5049 Stehuta G. Bogdan Liviu Vasile 7.41 7.20 7.62 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
147 X922 Steopoaie A. Alexandru Vasile 8.87 9.25 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
148 X2315 Sterca Sulutiu G. Corina 8.82 9.64 8.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
149 X517 Stetco G. Gabriel 8.89 8.92 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
150 X92 Stier Z. Attila Zoltan 9.17 9.48 8.87 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
151 X712 Stiop G. Andrei Ionel 8.02 8.68 7.37 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
152 X7011 Stirb M. Nicolae Mircea 9.11 8.97 9.25 Inginerie Industriala (Zalau)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
153 X1530 Stoica C. Razvan 6.67 7.97 5.37 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
154 X1772 Stoica F. Cristina Iulia 9.55 9.60 9.50 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
155 X364 Stoica L. Ionut Bogdan 7.22 8.45 6.00 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
156 X837 Strajan I. Bogdan 8.77 8.68 8.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
157 X1515 Strimbu T. Iulia 9.52 9.55 9.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
158 X811 Strungar I. Ovidiu 7.20 8.03 6.37 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
159 X1375 Stupar I. Paul Sergiu 7.97 8.45 7.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
160 X1092 Sturza O. Cristian Ovidiu 6.02 7.04 5.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
161 X1522 Suarasan L. Ionut 7.66 8.07 7.25 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
162 X148 Sucala V. Rares Valentin 8.02 8.05 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
163 X5065 Suceachi I. Marius Ionut 7.20 8.79 5.62 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
164 X5021 Suci C. Corneliu Cristian 6.14 7.16 5.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
165 X5085 Suciu I. Ionela 8.56 8.38 8.75 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
166 X5054 Suciu M. Daniela Lucia 7.93 7.75 8.12 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
167 X2448 Suciu N. Calin Dorin 7.55 7.48 7.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
168 X1891 Suciu R. Mihai Catalin 7.30 8.85 5.75 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
169 X5073 Suciu V. Marian 7.03 7.56 6.50 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
170 X1270 Suciu Z. Cristian Valentin 8.55 9.11 8.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
171 X586 Supp O. Iuliu Oliver 7.96 9.55 6.37 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
172 X1775 Supuran T. Bogdan 8.70 9.15 8.25 Inginerie Industriala (Satu-Mare)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
173 X1784 Surducan F. Alina Cristina 9.08 9.55 8.62 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
174 X2162 Suster G. Adriana Virginia 7.46 8.05 6.87 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
175 X718 Suta D. Silvia Cristina 8.89 9.53 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
176 X821 Suta N. Bogdan Mihai 7.16 8.71 5.62 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
177 X1871 Suteu I. Daniel 7.08 8.41 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
178 X1179 Suvagau A. Alexandru Dan 8.61 9.22 8.00 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
179 X762 Szabo A. Levente 7.51 8.28 6.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
180 X2216 Szabo C. Robert Attila 6.97 6.83 7.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
181 X209 Szabo F. Kevend Janos 7.54 9.21 5.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
182 X554 Szabo I. Robert 9.14 8.79 9.50 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
183 X1151 Szabo I. Zoltan 7.78 8.56 7.00 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
184 X1655 Szabo S. Istvan 7.76 7.53 8.00 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
185 X1323 Szalkai S. Stefan 7.74 7.87 7.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
186 X1640 Szasz M. Attila 6.90 7.44 6.37 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
187 X667 Szasz R. Attila 7.67 8.34 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
188 X1988 Szasz S. Izabella 8.31 9.00 7.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
189 X2018 Szathmari G. Levente Balazs 8.88 8.51 9.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
190 X533 Szathmari S. Andras 7.83 8.41 7.25 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
191 X2380 Szekely A. Balazs 6.91 7.08 6.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
192 X2564 Szekely I. Dorina Luminita 8.13 8.90 7.37 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
193 X2803 Szekely J. Robert 6.47 7.95 5.00 Inginerie Mecanica(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
194 X916 Szekely L. Adrian Emil Liviu 7.00 7.76 6.25 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
195 X1164 Szeles F. Adam Istvan 9.87 9.87 9.87 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
196 X2174 Szentandrasi S. Attila 7.41 7.57 7.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
197 X66 Szeremi S. Istvan Zsolt 8.59 8.82 8.37 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
198 X625 Szikzai I. Alexandru Robert 8.55 9.35 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
199 X937 Szilagyi A. Szabolcs 8.52 7.80 9.25 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
200 X215 Szilveszter Z. Zsigmond 8.89 9.04 8.75 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
201 X2394 Szolosi V. Teodora Anca 8.14 7.66 8.62 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
202 X1914 Szoros A. Henrietta 7.96 8.92 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
98 ?c=constructii_mecanica&t=admisi&l=T
Nr. Legitimatie Nume si prenume Media Media BAC Media mate liceu Specializarea (Finantare) Categorie de repartizare
1 X526 Taflan G. Sebastian 8.74 9.23 8.25 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
2 X5015 Tagorean G. Grigore Dan 8.40 7.40 9.40 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
3 X1176 Takacs L. Istvan Mihaly 8.80 9.11 8.50 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
4 X565 Takacs L. Adrian Florin 8.73 8.72 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
5 X1078 Takacs M. Attila Mihaly 8.38 9.65 7.12 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
6 X2061 Taliha I. Ioan 7.05 8.10 6.00 Mecatronica si Robotica (robotica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
7 X1611 Talpos M. Lucian Mihai 8.76 8.90 8.62 Ingineria Transporturilor(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
8 X1067 Tamas D. Daniela Maria 8.23 8.85 7.62 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
9 X161 Tamas E. Adrian Emil 8.02 9.17 6.87 Inginerie Industriala (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
10 X436 Tamas G. Rares Ionut 8.20 8.66 7.75 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
11 X2550 Tamas I. Zoltan 6.51 7.65 5.37 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
12 X1403 Tamasan P. Adriana Calina 8.61 9.35 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
13 X1286 Tamasoschi P. Petrica Bogdan 7.03 7.45 6.62 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
14 X1032 Tambuc A. Dragos Paul 8.52 8.92 8.12 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
15 X1102 Tampanariu C. Razvan Dacian 8.18 8.74 7.62 Ingineria Transporturilor(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
16 X469 Tanasa V. Oana 8.62 9.38 7.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
17 X771 Tanasie A. Gabriel Catalin 9.33 9.29 9.37 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
18 X777 Tanasie G. Mihai George 7.48 8.35 6.62 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
19 X528 Tapastau Z. Emil Daniel 7.29 7.47 7.12 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
20 X1575 Tarau A. Tudor Eduard 7.48 7.97 7.00 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
21 X532 Tarau I. Mihai Bogdan 8.82 8.90 8.75 Inginerie si Management in Constructii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
22 X1457 Tarina I. Adrian 7.64 8.54 6.75 Stiinte Ingineresti Aplicate(ing.fizica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
23 X1997 Tarta A. Ciprian Rares 7.70 9.03 6.37 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
24 X258 Tarta C. Casian Daniel 8.90 9.30 8.50 Mecatronica si Robotica (robotica)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
25 X755 Tarta V. Ovidiu Vasile 8.25 8.75 7.75 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
26 X522 Tasca V. Iuliu Vasile 7.60 8.71 6.50 Inginerie Mecanica(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
27 X1661 Tatar I. Mihai 7.39 8.29 6.50 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
28 X1030 Tausan G. Gheorghe 7.50 8.51 6.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
29 X48 Tautan H. Valentin 8.32 8.89 7.75 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
30 X1460 Tautan L. Calin 7.61 9.48 5.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
31 X1400 Techeres A. Alexandra Delia 8.53 7.82 9.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
32 X2131 Tecusan V. Calin Remus 8.54 9.34 7.75 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
33 X1728 Teglas G. Dorin 8.08 9.05 7.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
34 X5052 Telcean M. Mihaela Alexandra 7.01 8.77 5.25 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
35 X1262 Telecan S. Bogdan 7.28 8.07 6.50 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
36 X513 Teleptean V. Claudiu Sabin 7.10 8.96 5.25 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
37 X2310 Teodorescu D. Diana Silvia 7.48 9.10 5.87 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
38 X2086 Teodorescu E. Mihai Alexandru 7.35 8.45 6.25 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
39 X648 Tepes Bobescu I. Ioan 6.98 8.35 5.62 Ingineria Mediului(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
40 X2354 Terec N. Sorin Marius 6.26 6.37 6.16 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
41 X2465 Tetcu I. Horea Calin 7.37 8.13 6.62 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
42 X5047 Ticle N. Dan 8.30 8.86 7.75 Inginerie Industriala (Bistrita)(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
43 X720 Tilea I. Andreia Virginia 8.05 8.49 7.62 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
44 X2175 Timbuc L. Silviu 6.61 8.10 5.12 Inginerie si Management Industrial (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
45 X699 Timofte D. Raul Dorian 7.42 8.97 5.87 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
46 X1696 Timpa A. Alexandru Marius 7.28 8.20 6.37 Inginerie si Management in Constructii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
47 X1706 Timpa A. Beniamin 7.03 8.69 5.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
48 X94 Tiniuc C. Alina Antineea 7.77 8.05 7.50 Ingineria Mediului(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
49 X354 Tintas P. Cristian Alexandru 9.75 9.51 10.00 Inginerie Civila(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
50 X1517 Tiotiu E. Alexandru 8.57 9.28 7.87 Instalatii(buget) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
51 X5058 Tira G. Florentina 6.56 7.75 5.37 Inginerie si Management Industrial (Bistrita)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
52 X2020 Tira P. Mihai Silviu 7.10 8.21 6.00 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
53 X914 Tirc S. Calin Dumitru 6.55 7.86 5.25 Ingineria Materialelor (Cluj-N)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
54 X1648 Tirla N. Alexandra Maria 7.38 8.40 6.37 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
55 X284 Tirle A. Edmond Valeriu 7.38 8.65 6.12 Mecatronica si Robotica (mecatronica)(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
56 X343 Tirmonia I. Mihai Ionut 7.60 8.70 6.50 Inginerie Civila(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
57 X2428 Tirnovan R. Radu 7.66 8.45 6.87 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
58 X540 Tise A. Marius Adrian 7.32 6.90 7.75 Instalatii(plata) Repartizare cand.la prima facult.-dosar
59